• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUZIDLOA.S. ROMA - UNICO GRANDE AMORE

    NO TOTTI NO PARTY


    Campioni d'italia Image Hosted by ImageShack.us
    1941–42 1982–83 2000–01

  • asroma.it
  • asroma.cz
  • asromaultras.it
  • official merchandise
  • rozbalit záhlaví
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: já myslim,že tam bude ještě platnej,že to v tý levý noze pořát ještě má..

    jinak změnili hostování na přestup u Vucinice,nová posila je taky obránce Simone Loria (ze sieny).pořát se řeší Mutu.Na toho už ale nemaj moc prachů.Jedna z variant by byla prodej Manciniho do Interu,ale tomu teda moc nefandim.

    NAKASHI: jo,četl jsem o tom v novinách.ale nevim nevim jestli si tam škrtne..každopádně u mě s přestupem do lazia skončil :))
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    TUZIDLO: no to potěš.. :DD

    hele nevim, jestli se to k tobě doneslo, ale Lazio koupilo nějakýho českýho talenta z Opavy, je mu asi 19 let, útočník...
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: own goals shooter ;)

    na nej sem fakt zvedavej
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Jedna z nejvetších posil je JOHN ARNE RIISE!
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    TUZIDLO: kua tady je to ňáký chcíplý... nějaký info přímo z místa o posilách, odchodech, situaci mezi fans atd.?
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    hmmm, asi addio scudetto...
    kromě derby s AC hraje Inter proti samejm mrdkám, už to asi nepustí

    TUŽIDLO: nějaký perly z hlediště a tak podobně by nebyly? :)
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: hmm,tak to je v prdeli...a jelikož špatných zpráv neni nikdy dost:
    http://fotbal.sport.cz/clanek/128493-kapitan-as-rim-totti-si-zranil-koleno-a-hrozi-mu-operace.html


    jsem rád že se ti moje ikona líbí :))
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    tohle je peknej provar


    AS Řím - Livorno 1:1 (54. Vučinič - 83. Diamanti)

    jinak Tuzidlo ty vole to je hodne epilipticka ikonka
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    NAKASHI: no zkus posoudit sám,tohle je poslední zápas s livornem..Holt demence vládne :-/

    Image Hosted by ImageShack.us


    Image Hosted by ImageShack.us


    Image Hosted by ImageShack.us


    Image Hosted by ImageShack.us


    Image Hosted by ImageShack.us


    Image Hosted by ImageShack.us


    Image Hosted by ImageShack.us


    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    TUZIDLO: jsem slepej, sorry ;))

    hmm, koukám, že to vyšlo akorát na Marcelu :)) tak kdyby hrálo Livorno na Laziu, bylo by to,myslim, horší ;) nebo se mýlim?:)
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    NAKASHI: no jak jsem to tak čet,tak jim už nic jinýho nezbejvá.Sensi už to moc nedává..

    ale stejně tak ji kopal v sobotu proti Janovu.myslim že chtěl prostě bombu nahoru ale tentokrát to nevyšlo.sice sem jim postup moc přál,ale že by dali ještě dva a nic neinkasovali jsem stejně moc nevěřil,i když kdo ví jak by to pak vypadalo..

    los tam je.Koukam že match s livornem jim vyšel na zajímavý datum,to se zas budou dít věci :))

    to víš,asi tuší kde je potenciál..
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    TUZIDLO: tak i na AS už došlo.
    jinak viděl jsem toho DeRossiho kopat pentli a takhle blbě by to nekop snad ani Tavares s Kalivodou dohromady :/
    Hele nehodíš na nástěnku los AS do konce sezony?
    vidim dobře, že stránky AS jsou v italštině nebo čínštině ? :)))
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    dnes jasná výhra a ještě jasnější postup!
    NAKASHI: Brnko nejel,vyčerpal se v osmifinále když zaplatil na realu asi 10000 za dva lístky :)))
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    takže dneska večer pokus o zázrak na Účkách :))
    Tužidlo: nevíš, jestli tam jel zase Brnko? Aby nedopad jak minule, stálo ho to asi 25 tisíc pro dva lidi i s lístkama a viděl, jak dostali sedmičku :))
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    no tak dnes dobrej match.drtivej nástup,po 17 minutách 2:0,pak to Řím ale uplně nesmyslně vypustil...někdy kolem 50. minuty Janov děhem dvou minut vyrovnal.Naštestí to pak zachránila penalta,řekl bych že jasná,ale z tribuny nikdy nevíš...Druhej gol Vucinice absolutní superklasa! tady je to vidět http://www.youtube.com/watch?v=1ULb2Ye2lAE atmosféra celej zápas taková vlažná,ale zachránilo to posledních 15-20 minut,to bylo fakt fanatický fandění.po zápase hází dres Panucci a DeRossi.Mam dojem že ten bude důstojná náhrada až Totti skončí,roste z něj velká osobnost týmu,pořát to tam hecoval,at tým nebo tribuny...
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    TUZIDLO: jojo, šance byly..
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    tolik sanci... jejich blbost.. ale ten Ronaldo je strasnej pracurak... ne ze by ta hlavicka nebyla pekna, ale po kazdem dotyku na zemi:(
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    ..0:2..až přiliš kruté...
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: jo diky dobre...:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam