• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUZIDLOA.S. ROMA - UNICO GRANDE AMORE

    NO TOTTI NO PARTY


    Campioni d'italia Image Hosted by ImageShack.us
    1941–42 1982–83 2000–01

  • asroma.it
  • asroma.cz
  • asromaultras.it
  • official merchandise
  • rozbalit záhlaví
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    TUZIDLO: to je uz asi ctvrtej golman, kteryho chce udajne Man U koupit ted v zime (predtim zminovali Akinfeeva, Llorise a este nekoho)...

    tak prinejhorsim je tam ten Julio Sergio, ne? v derby se predved dobre, takze v nej mam duveru. zkusenosti ma taky.
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: blbý no.. a tohle je ještě horší..

    Podle posledních zpráv se hovoří o tom, že má Manchester United políčeno na brankáře Doniho a rád by ho přivedl na Old Trafford v lednu, jelikož se spekuluje o ukončení aktivní kariery Edvina van der Sara, který by rád trávil čas se svou nemocnou ženou
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Agent italského obránce Andrey Dosseny potvrdil, že přestup jeho klienta z Liverpoolu do Neapole je prakticky hotovou záležitostí. (PA)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    koukam, ze Chibitch ma nejradsi Tonetta a to jen na 4 hvezdicky :))) jinak nikoho rad nema, jsem mu tam mel fouknout Repku :))
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Ofenzivní řadu Fulhamu by minimálně do konce sezóny mohl posílit Stefano Okaka, útočník AS Řím. (Sun)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    [SERVER ERROR]
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: Žigiče NEEE!!! to je jak kdyby do Slavie mel prijit Sivok nebo do Sparty Krajcik :-)))
    (tak hrozny to neni, ale fakt ho nemam rad)


    CHIBITCH: s Rusakem jdi do prdele ;) ale uprimne ten by mohl bejt slusna posila kdyby odesel ten Vucinic
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: já to taky nechápu. tvrdí, že se mu ted moc nedaří... každopádně tomu moc nevěřim že by odešel, i když, kdyby udělali jěště Zigiče tak jsou to s Tonim dva nový útočníci..
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    taky psali o Pavljučenkovi, že možná půjde do AS Řím..což by nebylo marný
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: Dossena dobrej - Zigic curak kterej je strasne vysoko na mem hatelistu a jeste spatnej fotbalista...

    Cicinho se holt neprosadil ale Vucinic pryc???? kurva proc? to museli Petrohrad zaplatit pomalu jak za prestup, jinak to nechapu...
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    část rozhovoru s Tonim z tiskové konference:

    Přechod k týmu AS Řím z vás může udělat anti-Interistu, ale o vás měl zájem i tým Interu, jak se na to díváte?

    LT: Jsem rád, že někteří hráči Interu v souvislosti s mým příchodem k Lupi, se teď AS Říma bojí o trochu více. Ale jak už jsem řekl- trénoval jsem těžce, ale až na hřišti se ukáže jak na tom jsem. Je pravda, že v posledním měsící jsme s polu s mým agentem hodně hovořili. Měli jsme přehled o týmech, které se o mě zajímají. Ale já chtěl jedině do AS Řím a dělal jsem všechno, aby se můj sen splnil. Pracovali jsme na tom hodně, protože situace byla velmi složitá, a proto děuji vedení Bayernu, že mi nakonec vyšlo vstříc.


    Já jsem z toho přestupu úplně nadšenej, už si beru dovolenou na 16. května a hurá do Verony pro scudetto :)


    Jinak ohledně přestupů to vypadá, že Vucini odejde na hostování do zenitu??? a Cicinho se vrací do brazilie. Naopak přijít by mohl Nikola Žigič z Valencie a Andrea Dossena,ten by byl perfektní!

    FORZA ROMA!

    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    uz to mam v iPodu :-)))



    luca toni.mp3 (1588061 B)
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    no masakrózní song!

    Toni je kua střelec, by se nám hodil celkem do Spartičky
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: zrovna nad tim jsem premyslel kdyz jsem si ho editoval v PES10 jake bude mit cislo, dal jsem mu osmicku, ta tam byla volna, takze to predelam na 30
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: jak tak na ty jeho statistiky koukam, tak to byl vždycky docela bomber.. kua snad mu to vydrží i v římě!
    btw. bude nosit číslo 30
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    jj je to mor :)))
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    tak abychom vedeli kdo bude promenovat (snad) Francesca prihravky

    http://en.wikipedia.org/wiki/Luca_Toni
    i v Bayrenu dal 38 golu za 60(!) zapasu
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    taky mi už to tu párkrát proběhlo :)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO:
    NAKASHI:
    TUZIDLO:

    ja si to poustim dokola v praci jako podkres ;)
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    doufam že se tohle bude skandovat v curva sud :)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Mozzarella, Mortadella, Mit Nutella
    Luca sei per me - NUMERO UNO
    :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam