• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUZIDLOA.S. ROMA - UNICO GRANDE AMORE
    ASYD
    ASYD --- ---
    brutalni pencle
    ASYD
    ASYD --- ---
    tak to je ale traparna...ted se je mi lacia lito
    ASYD
    ASYD --- ---
    joooo
    ASYD
    ASYD --- ---
    francesco!!!!
    ASYD
    ASYD --- ---
    bude derbicko!!!

    doufam ze fasouni budou brecet
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    Útočník Adriano se omluvil AS Řím za pozdní návrat z rodné Brazílie, kde si léčil poraněné rameno. Devětadvacetiletý fotbalista kvůli tomu zmeškal lékařskou prohlídku a vedení klubu zvažuje, že s ním ukončí smlouvu.
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Dyť to byl jenom takovej fór :)

    Ale vem si třeba zase Guardiolu.. A Totti neni aspon uplne vyfetovanej, narozdíl od boží ruky :)
    ASYD
    ASYD --- ---
    totti neeeee...dyt je to hroznej gumak

    nechci teda precenovat pozadavky na inteligenci trenera, ale koukni na to jak dopadl Maradona u narodaku
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: Přišel viděl zvítezil :) Ale jsem na něj fakt zvědavej a zároven bych mu uspěch fakt přál. Je to velká římská legenda. Já se už hlavně tešim až tam začne tak za 2 roky trénovat Totti :D
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ASYD: nikdy nevis, karlik taky byl nejdrive super hrac a pak trener... treba montella bude lepsi...

    a hlavne otazkou je, jestli prijde
    ASYD
    ASYD --- ---
    Montella wants Roma job permanently - World Soccer News
    http://www.worldsoccer.com/news/montella_wants_roma_job_permanently_news_305839.html?aff=rss

    nic proti montellovi, ale karlik mi prijde schopnejsi
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ASYD: pritom techniku ma dobrou, nekdy az moc, kdyz dela klicku jako posledni apod.., jak kdybys dal pomalejsiho anelku na stopera
    ASYD
    ASYD --- ---
    Mexes je obr...imo je supr do hlavickovych a silovych souboju, ale horsi uz to je ale pri rychlostnich soubojich a ocividne po takticke strance
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ASYD: of course ... sorry
    ASYD
    ASYD --- ---
    Dida = Doni, ze jo ?

    ;)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ASYD: máš recht že golmana fakt asi uz nepotrebujete... ja jen nechapu jak AS s trojici velmi slusnych golmanu ma takove kiksy v brane

    Lobont - v ajaxu, v repre, vzdycky chytal skvele v tradici Bogdana Stelea
    Dida - ex reprezentant a kdyby tehda nebyl vyhajpovanej DIDA tak chytal jednicku za repre - pak se objevil Julio Cesar, coz je nejlepsi golman soucasnosti
    Julio Sergio - trojka a najednou dvojka, loni chytal famozne a ted? vrati se po zraneni /mozna zbytecne uspiseni od Ranieriho/ a chyta neuveritelnou picu - viz posledni zapas

    treba si to sedne.. to same stoperi... Mexes ma vzdycky jeden takovej zapas za pul roku, ale letos? darmo mluvit
    Juan famozni sezona lonska plus MS a nazdar, letos pica
    Burdisso, jestli jsem od nekoho cekal v kazdem zapase jako standard bez chyby tak uz se to zmenilo, nechapu...

    treba to byl jen den blbec, ale letos je toho fakt moc
    ASYD
    ASYD --- ---
    KUBAN88: brankare nepotrebujem...ale ted uz ani moc netouzim po tech stoperech
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ASYD: no on i Burdisso se dost pricinil, ale Sergio teda famozne... nechce ho Arsenal?
    ASYD
    ASYD --- ---
    ...+ nrad bych pozapomnel na Julio Sergia...to je taky carodej
    ASYD
    ASYD --- ---
    forma nasich stoperu je opravdu na povazenou

    nedavnou caroval Juan a tedka to dojebal Mexes :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam