• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUZIDLOA.S. ROMA - UNICO GRANDE AMORE
    FALY
    FALY --- ---
    José Ángel do AS?
    Server Forzaroma.info dnes uvedl, že mladý španělský obránce Sportingu Gijón a čerstvý držitel zlaté medaile z nedávno skončeného šampionátu do 21 let, José Ángel Valdés Díaz, spolu se svým agentem souhlasil s přestupem do AS Řím. Zájem o něj projevuje i Barcelona nebo Manchester United.
    ASYD
    ASYD --- ---
    KUBAN88: jj...tohle sem resil pred touhle sezonou...zatim jsem to doresil tak, ze jsem opustil nekolik vyhlidnutych/drahych posil a musel jsem pozdrzet nabidku nove smlouvy pro par harcovniku....
    tedka uz mam penez dost - tak snad podepisu novou smlovu s nekteryma a par necham jit a privedu nekolik posil
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ASYD: u mě v roce 2015 došlo ke krachu klubu... prostě jsem přestřelil v nákupech :)))
    ASYD
    ASYD --- ---
    jinak report z me MasterLeague-PES

    v roce 2014 se konecne podarilo tymu AS Rim dokoncit tazeni Ligou Mistru az na vrcholu.

    Pohár pozvedl kapitán Marek Hamšík po přesvědčivém vítězství 3-1 ve finálovém zápase proti PSV Eindhoven.
    Za AS se postupně na seznam úspěšných střelců dostali Niklas Bendtner krásnou technickou střelou zpoza vápna, Asamoah Gyan (který se navíc právě tímto zásahem postaral o korunku nejlepšího střelce v této sezóně LM) a nakonec mladičký talent Nlant Kalou.
    Křídelník PSV Danny pak už pouze snížil na konečných 3-1.

    Gratulace do Říma. Forza Roma.
    FALY
    FALY --- ---
    Heh, koupit Stekelnburga za 10 a míň mega by bylo super, Fergie by zas chytl o něco červenější barvu, že dá za De Geu přes 18 mega liber :)
    FALY
    FALY --- ---
    Stekelenburg: Řím má prioritu

    Ačkoliv včera Doni sdělil novinářům, že ztratil s Liverpoolem kontakt vinou odlišných představ o platových podmínkách, v Ajaxu se opatrně připravují na život bez své brankářské jedničky. Sic Římané zatím oficiální nabídku neučinili, Stekelenburgův zástupce přestup v žádném případě nevylučuje. "Maarten může přijít do Říma, stoprocentně. A taky můžu říct, že ty zprávy hovořící o požadavcích Ajaxu na více než 10 milionů eur jsou jednoduše lživé," nechal se slyšet Robert Jansen.
    FALY
    FALY --- ---
    vida, tenhle klub se nějak přehlédl :)
    ASYD
    ASYD --- ---
    takze Bojan + Borrielo vepredu

    Vucinic uz ma odchod jasnej?
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    AS Řím koupil z Milána útočníka Borriella - EuroFotbal.cz
    http://www.eurofotbal.cz/clanky/as-rim-koupil-z-milana-utocnika-borriella-151705/

    !!!!
    KYTT
    KYTT --- ---
    Vučinič papá...
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: ty vole tak to koukam! to se mi zdá až nějak moc podezřelý :)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    KUBAN88: tak at se mu u vas dari, na imho na vrcholovou uroven, akorat potrebuje poradne hrat
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ASYD: tak to pisu stejne ;)
    ASYD
    ASYD --- ---
    KUBAN88: nojo vlastne...stejny jmena
    myslel sem Borriela
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ASYD: nevim, byl bych nerad, protoze proti sobe v podstate nejdou... bojan je spise do druhe vlny a do kridla... a tam pujde z kola BOHUZEL asi Vucinici

    (uz se mi to nechce prepisovat, ale myslel jsem ze si myslel Boriella a ono asi spise Vucinice, ze? :))
    ASYD
    ASYD --- ---
    KUBAN88: luxus!
    kdo jde z kola ven? obavam se ze Marco, co?
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    HOSTOVÁNÍ AS Řím získalo na dvouleté hostování Bojana Krkiče z FC Barcelona. Pokud italský klub uplatní na reprezentanta Španělska do 21 let opci, vyjde celá transakce na 25 milionů eur.
    ASYD
    ASYD --- ---
    Capello to lose right-hand man as FA allows Baldini to join Roma - International, Football - The Independent
    http://www.independent.co.uk/sport/football/international/capello-to-lose-righthand-man-as-fa-allows-baldini-to-join-roma-2299154.html
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ASYD: no snad to neklapne!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam