TUZIDLO: jj dneska to bylo vsude, super!!

TUZIDLO --- ---
    @OfficialASRoma: #Totti reaches goal no. 217, surpassing Meazza and Altafini: he's now in 3rd place among the Serie A's all-time top scorers

Grande capitano!
    KUBAN88
    GENOA - ROMA 2-4 | SKY HD TvRip | Highlights and Full Goals Serie A 20/12/2012 - YouTube

KUBAN88
    Zeman; "Papež je starší než já a zvládá svoji práci bez problémů." :)
    HAEDIX
    HAEDIX --- ---
    KUBAN88
    Davide Santon by se mohl vrátit do Itálie. Podle tamních médií mají o mladého obránce Newcastlu zájem AS Řím a Lazio:)
    KYTT
    UniCredit looking to trim Roma board - Forza Italian Football | Forza Italian Football
    ASYD --- ---
    The agent of Liverpool striker Fabio Borini says he wanted to stay at Roma | Liverpool News, Fixtures, Results, Transfers | Sky Sports
    KUBAN88
    POKUD EXISTUJE BŮH, TAK DNESKA MÁ 36. NAROZENINY!!!!

Francesco Totti!!!
    KUBAN88
    ale cikáni z Neapole udělali radost
    KUBAN88
    já makal do práce až doteď, tak jsem to neviděl a jsem rád, ono bylo na nervy jen sledovat livescore:(

Jak krutý umí fotbal být. To si dnes mohou říkat hráči AS Řím. Ti byli po celý zápas jasně lepším týmem, diktovali tempo hry, vytvářeli si jednu šanci za druhou, ale dali pouze jeden gól. Ten vstřelil v prvním poločase Totti. Hosté navíc hráli od druhého poločasu bez vyloučeného Marescy. Sampdoria zahrozila v utkání pouze jednou a hned se radovala ze vstřeleného gólu. Velkou měrou jim k tomu pomohla minela brankáře Stekelenburga. Domácí se v závěru snažili získat všechny tři body, ale ve vyložené šanci selhal Balzaretti, a tak se dnešní soupeři rozchází po remíze 1:1.
    KUBAN88
    AS Řím uspělo se svým požadavkem a utkání na půdě Cagliari, které se mělo odehrát včera, bylo vyhodnoceno v jeho prospěch kontumačně 3:0. Duel se kvůli nedostatečným bezpečnostním opatřením měl hrát za zavřenými dveřmi, prezident sardinského celku Massimo Cellino přesto vyzval permanentkáře, aby přišli. Jeho klub vedle prohry čelí i dalším trestům, přičemž ve hře údajně je i odpočet bodů.