• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUZIDLOA.S. ROMA - UNICO GRANDE AMORE
    ASYD
    ASYD --- ---
    Serie A: New Roma signing Kevin Strootman is relishing the chance to have a crack at Serie A | Football News | Sky Sports
    http://www1.skysports.com/...ning-Kevin-Strootman-is-relishing-the-chance-to-have-a-crack-at-Serie-A
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    @OfficialASRoma: Roma-Rapp. Locale
    ROMA (4-3-3): Lobont; Torosidis, Castan, Burdisso,Balzaretti; Pjanic, Bradley, Florenzi; Lamela, Borriello, Totti
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    jako skoda, ale na druhou stranu, koupili jste ho za par supu, takze 30 mega cistej vydelek po jedne sezone, to je slusny :)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    @asroma_uk 3m
    Di Marzio - Marquinhos should be a PSG player by tomorrow, Roma will receive around €35m for him #asroma
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    @asroma_uk: Patrice Evra's agent - "Evra to Roma? It's more likely Totti will play for Lazio next year" #asroma
    ASYD
    ASYD --- ---
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Maicon - "I really want to prove myself again. I've spoken with [Garcia], he reminds me of Mourinho" #asroma
    ASYD
    ASYD --- ---
    Kevin Strootman: Made more tackles per game (7.7) than any other player in the Europa League last season
    ASYD
    ASYD --- ---
    Official: Strootman joins Roma
    dobrej kup...skoda ze to asi znamena konec DDR :-/
    ASYD
    ASYD --- ---
    OLOL...to je dobrej bizar tohle
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    LOL :))
    ja jsem tak rad, ze ten kozak z toho hnoje nejspis konecne odejde :)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ASYD
    ASYD --- ---
    KYTT: lol...fakt jsem neopisoval :D
    ASYD
    ASYD --- ---
    KYTT:
    KUBAN88: dafuq....to jsem prave doufal ze to bude jinej Maicon

    v tom pripade dost bidnej kup...bude mit nehoraznej plat a uz je tezce za zenitem
    za me thumbs down
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    a mrnavej mi taky neprijde, je mu 17 a ma 188cm. vylozene houzvicka to taky neni a urcite jeste zesili...
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    KUBAN88: podle me bude dobrej, je tam z tech skluzu videt ze ma na toho stopera talent od prirody a umi i dopredu. co jsem koukal na videa, tak takovej mladej vertonghen, taky takovej technictejsi obrance, co se neboji hrat s balonem a vyvazet to az za pulku. ale je jeste hodne mladej, podle me ho obratem poslete na hostovacku, na acko si jeste tak dva roky pocka. co jsem slysel, tak ten nas deal s dinamem byl takovej, ze by tam jeste minimalne jednu sezonu zustal, takze bych se nedivil, kdyby u vas to bylo taky tak.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    na toho Jedvaje jsem zvedavej
    Tin Jedvaj - Welcome To As Roma - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=3mLSwvnBuMU

    ma asi 10 kilo i s posteli
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KYTT: třeba ne... třeba ho to nakopne, ale moc v tom nedoufam :(
    KYTT
    KYTT --- ---
    podle mě je za zenitem a bude brát nehoráznej plat, ale proti gustu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam