• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUZIDLOA.S. ROMA - UNICO GRANDE AMORE
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: mě nasral zápas včera chelsea a dneska juvemerde... takze doufam, ze ted bude ok
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: A wiziwig nic nenabízí? Ja jsem v praci, takze zatim on-line na mobilu a snad stihnu doma aspon druhej polocas. Každopádně doufam ze mi spraví chut, pac dva dnesni zápasy me zle nasrali
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: chacha... zmetku :) spis mi rekni na cem budeme koukat na ten inter pojebanej... ja nemuzu nic poradnyho najit (teda pokud nepocitam ruske onliny)
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: Jak chces! Osa tragedu. Slavia-nikdodalsinenitaktragickej-nikdodalsinenitaktragickej :))))
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: osa zla - Sparta - Barcelona - Arsenal - Lazio - Juventus

    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: Osa zla. Plzeň-Juventus-nikdotretimenezajima
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: No hrozny zmrdi
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Ja se poseru, Juve MERDA!
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Postupové možnosti pro Manchester City
    - Pokud CSKA prohraje s Bayernem a City vyhrají v Římě, postoupí z druhého místa City
    - Pokud CSKA remizuje v Mnichově s Bayernem a City vyhrají v Římě, postoupí City
    - Pokud remizuje CSKA i City, je tým z Manchesteru mimo hru.
    - Pokud CSKA vyhraje v Mnichově, City jsou rovněž mimo hru
    - Pokud City prohrají v Římě, opět jsou bez nároku na postup
    - Pokud CSKA prohraje a City remizují, bude se rozhodovat mezi Římem a City. Jejich první zápas v Manchesteru skončil 1:1, postoupí tedy ten, kdo nastřílí v součtu obou zápasů více gólů na hřišti soupeře. Pokud bude výsledek opět 1:1, postoupí díky lepšímu celkovému skóre City.


    = prostě vyhrajeme a bude klid :)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    a to zechcaný City otoci z 1:2 na 3:2 v 90minute... posrat kunda!
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ja jsem se malem zesral vzteky a jsem nasranej jeste ted
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    7 vteřin do konce, respektive 92:53
    ASYD
    ASYD --- ---
    90 minuta? :(
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KURVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Zatím De Santis nás drží, ale hrajeme dobře
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Po zranění Maicona a Torosidise to vypadá, že pravého obránce v úterním utkání Ligy Mistrů proti CSKA Moskva bude hrát Alessandro Florenzi.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    David Astori:
    "Každý tu má své místo, dohromady tvoříme jednu výjimečnou skupinu. Máme tady Leandra Castána, který je bojovníkem srdcem i duší. Doufám, že se brzy uzdraví."

    David Astori:
    "A pak je tu Kostas Manolas, který mě uchvátil od prvních chvil.Na hřišti si se všemi rozumí, ihned zapadl a bojuje o každý míč.Na svůj věk je neuvěřitelně vyzrálý, nedělá chyby a do zápasu dává všechno. Je to jistota v zadních řadách. Mapou sice přišel jako poslední z nás, ale okamžitě jsme pochopili, proč ho vedení přivedlo. Má tělo atleta, je rychlý a velmi důrazný. Na svou výšku má také dobrou pohyblivost a s míčem si rozumí. Jeho fyzička je naprosto nepřekonatelná. Mojí předností je fakt, že znám dokonale prostředí italské ligy, ostatní učím a skvěle s
    nimi vycházím,"

    Pro Davida Astoriho bude dnešní zapas taky výjimečný protože se narodil v Bergamu.
    David: "Narodil jsem se tam, mám tam rodinu i příbuzné. Vyrostl jsem v Bergamu, takže někdy myslím na to, jaké by to bylo, kdybych se mohl vrátit. Určitě o tom přemýšlím, protože to prostředí miluji a je mi velmi blízké. V dalším utkání by ale soupeř neměl čekat žádné úlevy,
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Castán z AS Řím jde na operaci mozku - EuroFotbal.cz
    http://www.eurofotbal.cz/clanky/castan-z-as-rim-jde-na-operaci-mozku-275196/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam