• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUZIDLOA.S. ROMA - UNICO GRANDE AMORE
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    LOL a GOL!
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Ouuuu skoda skoda skoda! Ale golman nazia ted famozne
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: Já stihl až těch posledních 20 minut a to se nazio skoro nedostalo před naše vápno. Ale jak říkám, z toho co jsem viděl, žádná pořádná šance na obou stranách. Škoda že nám nepískl tu penaltu, i když o faulu teda nemohla být řec :)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: Kvuli tem brazilskym parasutistum bez padaku. Mne teda prijde Nazio primocarejsi. Chybi hodne Salah a Radja je nejaky zakriknuty
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: Tak poslednich 20 minut Rim urcite lepsi, ale zadna vylozena sance. Takze zatim se mi nejvic ze zapasu libi ty dresy co maji udelany na derby :)
    Btw proc maji vsichni ty cerny pasky?
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Dneska to bude hodně těžké
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    ASYD: Imho porad proto, jak jim rozdelili barierama ten kotel. Ale nevim na 100%
    ASYD
    ASYD --- ---
    proc ten bojkot?
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Dnesni trenink v trigorii. Zitra bohuzel bez ultras, kteri zapas bojkotuji.

    As Roma Ultras Today During training the day before derby
    http://www.youtube.com/watch?v=EhlT4evsTqE
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: :-D
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: Presne, staci ze ted musim strpet slavii pred Spartou, jeste nazio pred Rimem a musel bych si to hodit :)))
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: Asi tak ... uvidíme, nejhorší je, že Nazio by v případě výhry šlo před nás
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Takze, mame pred sebou dulezitej vikend. Atalanta hraje na Juve merda (takze souboj prvniho s patym) bylo by fajn kdyby je o obrali o nejake body, tak jako nas pred 14 dny, ale jelikoz ti zmrdi ztratili v minulem kole, tak mam obavy ze z toho nic nebude. Nicmene my se musime soustredit na nejdulezitejsi zapas podzimu, coz je derby s fasounama (souboj druheho se ctvrtym) chtelo by se rict ze tri body jsou povinnosti, ale bude to tezky. Blby je, ze vypadl ze sestavy Salah, ktery ma poranenej kotnik a bude mimo 3 tydny.

    FORZA ROMA! ❤️ LAZIO MERDA!
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    The club's medical staff has issued the following update on the condition of Mohamed Salah.

    Mohamed Salah underwent tests on Thursday that revealed damage to the exterior ligaments on his right ankle, also affecting the front and lateral muscles and tendons.

    On Friday the player will have further tests to determine the proper treatment plan and expected recovery time.
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: Moc pěkný, včera jsem na to koukal. Ten Totti je jak dělanej na nějakou tetovačku :)
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: nevím, v lize to bude tak 12 a v EL podle mne 5....

    presne takovehleho utocnika jsme do AS potrebovali roky!
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: Skoda to je, zvlast kdyz prohrali z penalty v 90. minute. Ale Atalanta je letos zatim fakt dobra, tak to jim zas tak moc nezazlivam. Kazdopadne by se chtelo vyhnout demencim typu prohra doma s Crotone a podobne, to nas pak proste vzdycky stoji titul, presne tyhle laciny ztraty.. ale pokud bude Dzeko pokracovat v tomhle golostroji, tak sance by vazne mohla byt! Kolik uz ma vubec ten blazen letos golu?
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    přesně tak... škoda toho zaváhání v minulém kole, ale s formou Džeka to půjde jen a jen lépe
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam