• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUZIDLOA.S. ROMA - UNICO GRANDE AMORE
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: Za týdne to bude rychta. Daje Roma!
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Škoda, ale krásný a zasloužený gól, nicméně přehráli nás druhý poločas
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    A Manolas věděl proč se schovává
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: Ten Lacazett musí k nám... To je geniální pohyb
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: Jo tlačí teď dost, nicméně věřím ze Dzeko tam ma ještě jeden schovanej :)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Hrozný tlak od Lacazetta
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Do pi..
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    To už začíná pěkné smrdět, Allison zatím drží. Snad ještě vyjde jeden únik Salahovi
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    A další!!!
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    goooool!!!!!
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    tak sem jdu psát jak hrajeme dobře abychom mezitím dostali gol ze standardky.. kurva
    ASYD
    ASYD --- ---
    Gianluca Di Marzio :: ​Roma, Dzeko: “This is the best season of my career”
    http://gianlucadimarzio.com/en/roma-dzeko-this-is-the-best-season-of-my-career
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: Tak určitě no... Ale už to zkurvene Lazio v týdnu, teď neapol doma...
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: Jo to jsem si rikal taky, ale holt ta serie proste nesla drzet donekonecna. Ted si hlavne drzet tu Neapol pod sebou
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Výjimečně jsem neviděl, i když děti chtěli koukat, ale raději jsme šli na hřiště a na zahrádku, přesto je to průser... Sice jen tři body, ale titul už v prdel se obrátil a do teď furt byla šance
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: Presne tak ja jsem z toho vyrizenej... hrajeme perfektne, za ty 4 posledni roky nejlepe, ale stejne... hlavne ze jsme aspon pred Laziem
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: No bylo by to krásný, ale celou kariéru nam asi nedá a ani bych mu to neměl za zlé. Alespoň 2 roky by byly ok.
    Každopádně je fakt k pláči ze s takovou hrou a výsledkama ztrácíme na první místo 7 bodu.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: souhlasím, ale bojím se, že nevydrží.... a i bych mu asi přál nějaký velký klub jako ManU nebo CFC ten hráč to může dotáhnout hrozně daleko... na druhou stranu doufam, ze u nas dohraje celou karieru
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: Hlavně doufám ze u nás ještě vydrží, protože je to jednoznačně nejdůležitější hráč
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    démon - mě hrozně připomíná Nedvěda
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam