• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUZIDLOA.S. ROMA - UNICO GRANDE AMORE

    NO TOTTI NO PARTY


    Campioni d'italia Image Hosted by ImageShack.us
    1941–42 1982–83 2000–01

  • asroma.it
  • asroma.cz
  • asromaultras.it
  • official merchandise
  • rozbalit záhlaví
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    ASYD: Pochybuju ze svuj cistej list v serii A pospini Pescarou :D
    ASYD
    ASYD --- ---
    Francesco Totti could receive a local offer to extend his 24-year career as a footballer - if he is willing to first undergo a trial with Serie B-bound Pescara.

    Pescara, the first club to be relegated from Serie A last season, could keep Totti in Italy, however, with boss Zdenek Zeman advising him to look at opportunities closer to home.

    "Totti still wants to play, and they want him over in the USA," said Zeman, who twice managed Totti during spells at Roma, told Radio Due. "He shouldn't be going into any ambassadorial role just yet, he needs to play and I hope he can do so in a major team.

    "I spoke with him last week and he still wants to play, but it all depends on the conditions. I believe he still wants a competitive challenge, and to that end I'm always happy to give him a trial."
    ASYD
    ASYD --- ---
    o nas?
    wojta byl jen zapujcen, ani tam nebyla opce
    ted uz je zas hrac arsenalu a ten ho muze prodat kam chce
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Tvl co je zase tohle??? O nás bez nás ? Asi to nejspíš tak vypadá. Podle Di Marzia a Sky Sport se Arsenal domluvil s Juventusem na koupě naše brankářské jedničky cena by měla byt 16 milionů.
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: Jako něco by to chtělo, to jsou cenný věci který se potom dědí z otce na syna ;)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: holt není kuba jako kuba.... :-) ale nedávno jsem koukal na další merch a bude toho teď podle mne dost
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: Proste zmrd no :)))
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: Kurva, zrovna jsem se chtěl zeptat jak to vypadá :)
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Takze díky NAKASHImu ktery se nedokazal vcas rozhodnout ktery chce suvenyr z limitovane edice mame my ostatni smulu, protoze uz to neprodavaji. Takze DEKUJEME! :D
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    ASYD
    ASYD --- ---
    ja taky doufam... zatim report z arabie, takze nic co by se bralo uplne vazne
    ale asi bych tu moznost bral radsi v potaz
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: naprosto souhlasím
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: Jako Rudigera budiž, ale pustit Salaha který je s Dzekem a Nainggolanem páteří týmu, to nechapu.. doufám ze je to kec
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    prý za 43 mega, to ho poslu rád, ale teda jestli mysli vazne boj o titul a kvalitni predstaveni v LM, tak mi to prijde na hlavu
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Teď čtu že fb je plný zaručených informací že Salah odchází do Liverpoolu?!?! WTF??? ASYDe ty jsi takovej štoural, víš něco víc?
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: Ten Kondogbia koukam neni asi uplne marnej, hral ve vsech repre vyberech uz od 16 let a kdyz si ho vyhlidl Monchi tak by snad mel mit potencial
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: Podle mě on bude hodně zraněný časem, takže mne to za 40 nebude mrzet
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: Taky jsem nad tim kroutil hlavou.. asi se tam chysta neco velkyho. Jako byla by to ztrata, ale zase pokud by dali 40 micu, tak by to byl dobrej kseft
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: Kurva, já nechapu proc ten Inter, vždyť je to výkonnostně níž... Pochopím Juventus a zahraničí, ale jinam v itálii nechápu (myšleno jako postup, ne na dohrání kariéry)
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    SPEKULACE: Rüdiger souhlasí s nabídkou smlouvy Interu, která má být na pět let s ročním platem 3 milióny €. Monchi za přestup požaduje 40 miliónů € čistých a nebo Konogbiu a patřičný doplatek. (forzaroma.info)
    ASYD
    ASYD --- ---
    Daniele De Rossi has signed a new two-year contract with Roma.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam