• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUZIDLOA.S. ROMA - UNICO GRANDE AMORE
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Kluiverta rozzlobilo vedení Ajaxu, novou smlouvu tak nepodepíše - EuroFotbal.cz
    http://www.eurofotbal.cz/...y/kluiverta-rozzlobilo-vedeni-ajaxu-novou-smlouvu-tak-nepodepise-398867/
    ASYD
    ASYD --- ---
    Daniele De Rossi admits he is not certain about becoming a Coach anymore as the Roma midfielder is not thinking about retirement ‘anymore’.

    “I don’t know if I’ll be a Coach,” he told Sky Sport Italia.

    “I’m happy with how my past two campaigns have gone. When I look back at my matches, it makes me happy.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Tak a ted muze Schick odcinit podzimni zapas - pojd Páťo, pojď!
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: Vyborny! Navic Crotone mi udelalo radost a s laziem uhralo krasnou remizu. To se nam hodi, protoze buh vi, jak to vecer dopadne. Nicmene pokud bychom prohrali, tak to bude chtit uhrat neco pekneho na sassuolu, lazio si to rozda s interem o posledni postupove misto do LM a snad se inter hecne. FORZA ROMA!
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    btw Díky tomu, že Inter včera prohrál se Sassuolem máme jistou Ligu Mistrů pro příští sezónu. (y)
    ASYD
    ASYD --- ---
    Gianluca Di Marzio :: Roma presented their new jersey: The players will wear it for the first time against Juventus
    http://gianlucadimarzio.com/...jersey-the-players-will-wear-them-for-the-first-time-against-juventus
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: No byl to hnus, ale strasne dulezita vyhra! Atalanta splnila to, v co jsem tajne doufal a na laziu uhrala bod. Ted jsem tedy 3. o 2 body, Super!
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: no asi tak nejak... i ten gol byl takovy... no hrůza unavená
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    3 body dobry, ale sledovat to bylo za trest
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: Tak urcite! :D
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: Juve sekneme a nazdar :)
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Jakej je rozdíl skončit 3 nebo 4? Tam je na 4 o předkolo víc? To lazio ma docela dobrej los, maji sice v posledním kole doma inter který se muže ještě prát o LM, ale my mame juventus, takze mám obavy, ze ještě ztratíme
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Za letošní putování Ligou Mistrů jsme získali od UEFY 81 miliónů € a k tomu jsme získali 18,2 miliónů € za prodej domácích vstupenek. Sečteno potvrzeno to dělá 99,2 miliónů € a stali jsme se tak nejvýdělečnějším italským klubem od sezóny 2012-2013, kdy tenhle "titul" držel Juventus. (football-italia.net)
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Včera říkali, ze Monchi vysvětloval nasraným Římanům odchod Salaha z důvodu ffp. Tak doufám, ze letos k takovým odchodum důvod nebude
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: ještě aby měl! to je náš motor
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Nemám zájem opustit AS Řím, vyhlásil Nainggolan - EuroFotbal.cz
    http://www.eurofotbal.cz/clanky/nemam-zajem-opustit-as-rim-vyhlasil-nainggolan-397317/
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: ale kopat do toho umíš...ja jsem pouze pseudoexpert ;) mozna se zeptám Kamila jak to vypadalo :)))

    Bez legrace, hrali jsme hezky, zejména v druhém poločase DAJE ROMA
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: Presne tak, ac jsem tedy uplny fotbalovy analfabet, tak jsem spokojenej
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Škoda, ale velmi důstojně jsme zakončila sezónu dva goly od finále
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: no ona i ta penalta na Dzeka nepisknutua kvuli udajnemu ofsajdu:(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam