• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUZIDLOA.S. ROMA - UNICO GRANDE AMORE

    NO TOTTI NO PARTY


    Campioni d'italia Image Hosted by ImageShack.us
    1941–42 1982–83 2000–01

  • asroma.it
  • asroma.cz
  • asromaultras.it
  • official merchandise
  • rozbalit záhlaví
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: já jsem se o tom rozvasnil na fb, ale byl ten konec totálně bez pohybu... před vyrovnávacím gólem nás 10 minut zamknuli apod... překvapilo mě, že je to tak unavene a pomaleTUZIDLO:
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    To je vůl :D

    AS Řím včera doma jen remizoval s Atalantou 3:3 a po jedné z inkasovaných branek ztratil nervy trenér Eusebio Di Francesco. Ten udeřil do střídačky, zlomil si zápěstí a dnes ráno se podrobil operaci.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: nějak podobně...ale nechat si dát tři góly od atalanty doma to na nominaci na oskara nedá....být to venku v neapoli... ale tohle...
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Film ma na csfd 71%. Kolik mel tenhle zapas, kdyz zvladli aspon vyrovnat? :)
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Schick vitezny gol na kopacce... skoda
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Florenzi!!!
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: tak doufam, ze jsi na lepsi akci, nez tohle dneska ;)
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Ja jsem v kine, ale co to tam do prdele predvadi??
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    moc změn, moc změn....
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ty vole co to je???? ztráty na středu a hned unik na golmana... a Strootman se bude prodavat, bozi...
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Kde to dávají? Přes O2 to asi žádný kanál nenabízí
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Kevin Strootman dnes odletěl z Římského letiště Ciampino do Francie, kde má zpečetit svůj přestup do Olimpique Marseille. Přestupová částka se i s bonusy odhaduje na 28-30 miliónů €. Na otázky ohledně přestupu novinářům odpověděl: ,,Prodali mě. Ano, musel jsem odejít."

    Tohle teda nechapu, to je jak s Nainggolanem, ten byl taky odejit.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: už to bublalo tak týden... holt Rudi Garcia
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: Jasne, penize super. Jen jsem byl dnes prekvapeny ze odchazi, predtim jsem nikde nevidel ani naznak ze konci
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: škoda ho, ale přetlak v záloze je velký... plus jeho věčná zranění a ty peníze jsou fakt hezke- holt snad ho Nzonzi dobře zastoupí
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Nezbytnou zdravotní prohlídku před přesunem z AS Řím do Marseille zítra podstoupí Kevin Strootman. Olympique za nizozemského záložníka pošlou na Apeninský poloostrov 25 milionů eur a dalších 3 na případných bonusech.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Incidenti allo stadio 1972
    https://www.youtube.com/watch?v=FYmOqP5S7FQ


    Roma - Inter 1972
    ASYD
    ASYD --- ---
    Sevilla have officially signed midfielder Maxime Gonalons from Roma on a season-long loan.
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Tak dnes konečně začínáme! Můj tip je 0:2, s tím že oba góly dá Schick a načne tím svůj letošní účet 25 gólů v sérii A :)
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    OFICIÁLNĚ: Steven Nzonzi je hráčem Říma. Přichází ze Sevilly za 26,5 miliónů € + 4 milióny € v bonusech a podepsal smlouvu na 4 roky. Nzonzi si zvolil číslo 42
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam