• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUZIDLOA.S. ROMA - UNICO GRANDE AMORE
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Nicméně mám takový zvláštní pocit, že i přes tu rychtu co včera dostali, ještě nemusí být všem dnům konec. Jako tenkrát s Barcelonou ;)
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: No to sice jo, ale k tomu připočti 7. místo v lize, což je prostě propadák 🤦🏻‍♂️
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    NAKASHI: zase na druhou stranu semifinále EL... #justsaying...
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    holt pristi rok nejspis bez poharu. snad nastane nejaka cistka, spousta tech hracu na to proste nema a realizacni tym me taky nepresvedcil.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Nebylo to dobry ani prvni polocas. Navic musel stridat dva hrace a golmana pro zraneni. Veretouta hned na zacatku, to jsem jeste snad nevidel, zranit se v prvni minute.
    V druhym jim uz dosla stava, uplna tragedie.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: Na první poločas neviděl, pracoval jsem, pak jsem zapnul druhý a jelo to... Smalling chyba, penalta, oni proměnili všechno my vůbec nic, nebyli jsme schopni podržet balón, střed ovládl Pogba a bylo hotovo. Úplně jiná rychlost a efektivita, žádná nepřesnost
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    No ty vole, ja ještě koukal o poločase, že vedeme 2:1 a že tady aspoň zlomíme tu bídu z ligy a teď nevěřím tomu co vidím. Co se proboha stalo???
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Hrozny
    ASYD
    ASYD --- ---
    Au
    ASYD
    ASYD --- ---
    :(

    Reports in Italy that Chris Smalling and his family were the victims of an armed robbery last night in Rome.
    No indication of any physical harm, watches and other valuables stolen.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    tak snad to dopadne. ASR doma s NL tymem v poharech nikdy neprohral
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Teď na to koukám. Na naše poměry neuvěřitelnej výsledek
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    2-1 super
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Roma will face Ajax in the quarter-finals of this season's Europa League.

    The Giallorossi were drawn against the Dutch side during Friday's draw in Nyon.

    The first leg of the tie will take place on Thursday 8 April, at the Johan Cruyff Arena. The second leg, at the Stadio Olimpico, will follow a week later.

    The winner of the tie will face either Manchester United or Granada in the semi-finals


    skoda, to by byl dobrej vyjezd
    ASYD
    ASYD --- ---
    ASYD
    ASYD --- ---
    Fonseca: 'Roma cannot concede those goals' | Football Italia
    https://www.football-italia.net/167719/fonseca-roma-cannot-concede-those-goals
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    a koukam, ze v FMku byl teda jako Striker. jsem si rikal, proc bych si vsimal nejakyho beka lol
    ASYD
    ASYD --- ---
    + s tim ze boty maj vetsi motivaci ti padnout abys je mel rad
    ASYD
    ASYD --- ---
    nejsou prachy... nakonec u takoveho modelu snad ani nevidim downside
    jako kdyz si vypujcis z obchodu boty a koupis si je az za mesic kdyz zjistis ze se ti v nich dobre chodi - jinak je vratis a neprijdes o prachy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam