• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUZIDLOA.S. ROMA - UNICO GRANDE AMORE
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    No musela to byt euforie, když se i Šosé takhle rozparádil

    https://youtube.com/shorts/yQW4qIYew5Q?feature=share
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: hele já přijel ze slavie tak jsem to pustil na druhý poločas... my nedávali tutovky a oni hrozili z protiutoku, nebyt Rui Patricio tak jsme jeste dostali trojku jake byly vzadu okna, ale prehravali jsme je, tlacili... no a v 89 jsem to prepnul, protoze deti furt chodili cumet (teda "curat", "napít" "pusu" apod). No a jak jsem to přepnul tak jsme dali gola :)
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: Nevidel jsem, ale prý výhra o prsa korejské ženy
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Koukate? To je smůla
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Takže přestupní okno pro nás takhle

    Přišli: Rui Patricio (Brankář, Wolverhampton), Shomurodov (Útočník, Genoa), Matias Viñ​a (Obránce, Palmeiras), Abraham (Útočník, Chelsea).

    Návraty z hostování: Bouah (Obránce, Cosenza), Nzonzi (Záložník, Rennes), Riccardi (Záložník, Pescara).

    Odchozí: Mirante (Brankář, konec smlouvy), Farelli (Brankář, konec smlouvy), Juan Jesus (Obránce, konec smlouvy), Bruno Peres (Obránce, konec smlouvy), Pau Lopez (Brankář, Marseille), Under (Křídlo, Marseille), Džeko (Útočník, Inter), Pedro (Útočník, Lazio), Pastore (Záložník, konec smlouvy), Olsen (Brankář, Sheffield)

    Trenér: Mourinho
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Vida, aspoň něco mám s Mourinhem společné :D

    https://youtube.com/shorts/oUyGYCOTRI8?feature=share
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: Jo, už má gól a 3 asistence 👍🏻
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: Začátek ligy nejtěžší, 3 body s plebsem jsou stejne jako 3 body s Juve/Napoli nebo kýmkoliv

    Ja už dneska po Karviná- Slavia na to neměl chuť, ale výsledek vypadal skvěle a Tammy se trefil už
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Tak Mourinho má zatím 4 0 0 12:2, to je solidní začátek. Nejbližší soupeř který by nás mohl prověřit je na konci září Lazio, do tý doby samej plebs
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: tak docela zajímavé story jak to tam dělají, takový moneyball klasicky
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: Proč na Bodo? Všichni jsou zoufalí, teda minimálně jako soupeři Říma, to budou zápasy úplně o ničem
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: na to Bodo/Glimt jsem zvedavy... ale jinak bych si to klidne s Římem vyměnil tu skupinu :)
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Nuda nuda nuda 😒

    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: Já z toho viděl hovno...

    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Koukám na sestřih a když jsem viděl, jak se Zaniolo po gólů svíjí na trávníku, tak ve mně hrklo, že se zase zranil a on se kluk jenom dojímal
    ASYD
    ASYD --- ---
    KUBAN88: to sice jo, ale uz za dve sezony zase prijit o utocnika...kdyby to byl hit, tak zas bude muset klub hledat jak ho nahradit

    ale jo prachy by to byly slusne
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    ASYD: proč? jako 80 micu? to by bylo super, ne?
    ASYD
    ASYD --- ---
    KUBAN88: skoda te odkupky zpet do CFC
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: Golovej, na svoji výšku rychlý, jako za mne super koupě
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam