• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUZIDLOA.S. ROMA - UNICO GRANDE AMORE
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Zatím jsme úplně mrtví
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    To snad ne
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Cristante je nejak mimo, furt nahrava tem zmrdum do brejku
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: Nevím, to je překlad z FB
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    A Felix má jít kam?
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    Belotti je novým hráčem AS Roma.
    Do konce týdne lékařské prohlídky a podpis smlouvy, potvrzující to, co jsme vám řekli před 3 dny o urychlení jednání. Včera byl také Felix-Cremonese den a tak to bylo, vyjednávání 7-8 milionů.
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: furt lepsi nez nejake vazy nebo svaly...
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Zaniolo zlomené zápěstí, na měsíc out
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Zapas jsem bohuzel nevidel, podle statistik zase valec, ale nemohoucnost dat gol. A zraneny Zaniolo??
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Josemourinho Sometimes football can be shit. In only 2 weeks, Gini became one of us because of his human qualities ❤️ (his football qualities we already knew). Sadly, In a very unfortunate accident he had a bad injury that will keep him away from playing for a long time.
    But it’s not just football to be shit sometimes, people can also be… Those who initiated the rumours that a top kid like Felix could be responsible for what happened are real scum.
    Let’s all be together tonight: we play for @officialasroma, for gwijnaldum and for @ohenegyanfelix9 🟡🔴
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    To snad ne 🤦🏻‍♂️

    Following an injury sustained during training this afternoon, Georginio Wijnaldum subsequently underwent medical teasts that confirmed the presence of a fracture to the tibia in his right leg.

    The player will undergo further assessments in the coming days.
    ASYD
    ASYD --- ---
    To je hodne zradla
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Jako chápu, za pizzu bych šel za Žosém na kraj světa
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    😃

    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Libi se mi na tom to logo, to normane nemaji
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: Je to proste klasicka dementni treti sada. Stejne v tom budou hrat za sezonu max jeden zapas
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: No mě tam vadí, ze tam není proste Řím, přijde mi to jak nějaký random EA SPORTS FIFA jersey
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    KUBAN88: Souvislost s Rimem tam nevidim teda zadnou, ale ty treti sady takove byvaji. Neprijde mi to uplne tragicky, nenadchne ani neurazi
    KUBAN88
    KUBAN88 --- ---
    TUZIDLO: To se mi nelíbí
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam