• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ESKASONIC SOUND aneb spousta kramu
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    JENNES: nj, ale za jakejch okolností.....fak bych nechtěl běhat každý dvě hodky na hajzl někde v lese....to zase sorry, já mějdan dam, a rád ho dam, kor s váma....jenže ted mi holt něak osud nepřál :/
    JENNES
    JENNES --- ---
    PAOLO: ty si ale musis prijit out protozes nedorazil :)
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    ESKA: já si teda bez facebooku out rozhodně nepřijdu kejmo :) hhh naopak....sem rád že sem v tom půlprocentu populace, co se "liší" :D
    ESKA
    ESKA --- ---
    za to muzou ty hiphopri zasrani .)))) btw. nejaky videjko, pro ty co nejsou na fb.... jo ale vlastne nevim jestli vam pude spustit vy co ste out .) my co jsem cool a in na fb tak sme v pohode .))))

    http://www.facebook.com/video/video.php?v=1457430518787
    SAYM
    SAYM --- ---
    na jednu stranu se omlouvam a na druhou moc moc dekuju ze ste prijely nebejt toho letaku a pozvanek na fb prislo min lidi a mohlo to bejt v poho jenze tam bylo tolik vymastenejch nevychovanejch hovad ktery behaly po vesnici a vsude po oklolii a delaly bordel njn myslim ze sme to tak nejak ukocirovaly rano bylo super sranda karlik fila atd byla fakt prdell... tak jeste jednou se omlouvam ze to tak dopadlo...a respect vam za stage....a za pomoc...vsici na to hodily bobek nebejt vas tak tam do tedka beham po louce a uklizim...s.
    JENNES
    JENNES --- ---
    takze cary budou :) pro blizsi info posta:)
    blizko prahy, legal, barek proste voziracka :)
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    tak do tejdne koukejte sehnat micek:))at to mame na cary ready jestli teda naky budou ze........
    HEDUSH
    HEDUSH --- ---
    LENNYSGC: jj vali se nam jeden v garazi, a naposled jsme ho vytahli do milovic do hangaru a zjistili ze namame ani jeden micek :D
    MOOONA
    MOOONA --- ---
    LENNYSGC: o tom vim....)
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    ROLEX:
    MOOONA: myslim ze asi ne :)pac se vali jeden jennesovi v garazi a na akci sem ho jeste nevidel:))
    TRAFO: taky myslim:) by kuci tech 10 potrebovali spis na neco jinyho tedka.
    MOOONA
    MOOONA --- ---
    TRAFO: asi takhle, ja to neresim, jen me kamos poprosil,jestli to muzu dat vedet par lidem..to, jestli to jeste nejak ukecaj, uz je na nich:)
    MOOONA
    MOOONA --- ---
    ROLEX: :)
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    nazdar:) nechete vozit s sebou fotbálek? já tom nic nevim jen přeposílam:)

    cca 3 roky starej,jako novej,zadny opravy,neojetej atd.značka LONGONI pc 18.000, prodava za 10.000, kdyztak rozhodte site:)
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    JONYY: smažení to ty rád co prasáku :P
    JONYY
    JONYY --- ---
    tak havne že furt smaží:)) mozna ho v lete někde potkam:P
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    JONYY: :)gril poslouzil vyborne jinak momentalne je u me v garazi:)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam