• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ESKASONIC SOUND aneb spousta kramu
    JENNES
    JENNES --- ---
    nevim nic dam si bong
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    TYPEKZ: jedině na evu voe :D ale ja nemužu na bazen, myslel sem pravě večer tu after :)
    KARLUSH
    KARLUSH --- ---
    TYPEKZ: spis na evu voe :D
    TYPEKZ
    TYPEKZ --- ---
    PAOLO: může se tam na adama? :D
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    KARLUSH: mňo tsi voe:) tim líp viď:) nechtěl sem bejt zas až tak moc drzá celebrita:) btw. nechcete se jet dnes někdo mrknout do berouna na BB?:)
    TYPEKZ
    TYPEKZ --- ---
    tak kdyby mi to JENNES: potvrdil, tak bych zavolal prazimu a dal mu echo co chcem spachat:) a lennyho by to taky chtelo :P
    KARLUSH
    KARLUSH --- ---
    TYPEKZ: ptak party in da korycany,proc ne.. :D
    PAOLO: A hele ji celebritu...na luzinach ne bys mel pozadovat naber do auta..:D
    TYPEKZ
    TYPEKZ --- ---
    když někdo bude ready tak neni problem auto tu mam:)
    PAOLO:
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    TYPEKZ: přidal bych se ale asi až večer :( byste pro mě někdo musel sjet na kobylisy :D
    TYPEKZ
    TYPEKZ --- ---
    KARLUSH: jasny mno:) tak kdyz reknes treba martinovi a vencovi a jel by prazi a sepla a lenny tak bysme si mohli udelat mensi party inda korycany.)
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    KARLUSH: nepřišla no, ale kde je psano že nepřijde....nechci kuli jednomu dni přijít o x tisíc voe když mi chodí normální plat.....nvm prostě risknul bych to vid ale pak si sypal popel na hlavu a to se mi nechce moc :D
    KARLUSH
    KARLUSH --- ---
    TYPEKZ: noooo.........tak......k tomu uz radsi nic...hele..ja bych asi mozna prijel vid.. kdyz se prida jeste nekdo.. :))
    TYPEKZ
    TYPEKZ --- ---
    PAOLO: no néasi, já jezdil po moravách, dobříších se sádrou, prostě všude, dělej a nekecej ,.)
    KARLUSH
    KARLUSH --- ---
    PAOLO: hele a uz ti za tech 14 dni co jsi na neschopence nejaka kontrola prisla?? vetsinou tim jenom strasej...
    TYPEKZ
    TYPEKZ --- ---
    jou....bohuzel.... moje probrečený ráno
    KARLUSH
    KARLUSH --- ---
    TYPEKZ: nene,nerikej mi ze pred legalizaci bylo to nase vykaseny rano?!
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    TYPEKZ: a když mi přijde kontrola tak ty mi dáš zpátky ty loave co mi seberou jo?:D já sem na tohle smolař jak svině....jediný co mužu tak třeba v devět večer a přes noc a zase jen do rána...tj jediný co si dovolim...:) mimo toho jít teda v době vycházek od 14 do 16 :D
    TYPEKZ
    TYPEKZ --- ---
    tak si jí udělej bejby :)
    PAOLO:
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    TYPEKZ: kdybych měl celodeení vycházky tak du hned voe!! :)
    TYPEKZ
    TYPEKZ --- ---
    kor pamatujes jak jsem dopadl minulej rok noc pred lezagilazi?? jak sem ztratil asi 8nebo9 tisic??? to me uz fakt odradilo....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam