• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ESKASONIC SOUND aneb spousta kramu
    TYPEKZ
    TYPEKZ --- ---
    jj, jede mi tam stim capek z prace co tam ma znamyho, pac by to asi neproslo skrz sjety kola :/ pojede tam 2.8. stim
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    TYPEKZ: no hele mozna kdyby ses dostal do sudaku tam bys moh jet mozna s nama dodavkou tak ve 3.....ale cim driv bys tu byl tim lip:)
    JENNES
    JENNES --- ---
    TYPEKZ: a uz mas termin?
    TYPEKZ
    TYPEKZ --- ---
    jj, tsiwe nejradsi bych uz jel svym, ale este musim udelat technicku :(
    JENNES
    JENNES --- ---
    TYPEKZ: no to je fer ale musis se domluvit nejspis s prazim nebo gabcou v kolik jak vyrazej a zamluv si fleka:)
    TYPEKZ
    TYPEKZ --- ---
    tak jsem na patek dostal dovolenou, jen na pul dne, vic mi nedaj pac maj ted všichni dovolenou, takže vyapdnu ve 12 z prace, takze v 1-2 muzu bejt v pze....
    JENNES
    JENNES --- ---
    JAHRIDER: jen zvuk bude mit vykon tak 10kw takze priko kolem 4Kw
    no budem se asi muset uskromnit se svetlama a barem nebo nevim kde ted sehnat neco silnejsiho
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    hele ted jsem koukal na ten aparat co je v planu a hehe, mozna by to chtelo neco vykonejsiho, kdyz uz to tam potahnete.
    kolik to bude mit odhadovanej prikon baj oko..?
    JENNES
    JENNES --- ---
    dekoracky na patecni mejdan uz se chystaj tak jesi to bude vypadat stejne az se to sloupne tak se mate na co tesit:)
    JENNES
    JENNES --- ---
    juchu dodavka zbavena skoro od vseho rezu:)
    teda bylo tam toho docela pozehnane:)
    az na to ze sem zvolil blbej odstin biliho laku to celkem de:) ale neslo mi o to jak to bude vypadat ale aby to splnilo ucel a to se snad povedlo dalsi dva roky by to kvest nemuselo:)
    FIRED
    FIRED --- ---
    pic, nejedete fpatek nekdo na ritual meeting jenom na den...? :/
    musim v nedeli do worku... :X
    MAJDUSH
    MAJDUSH --- ---
    GASR: kdyby jo, počítej semnou,)
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    TRAFO: jj ok pohodicka:)
    TYPEKZ
    TYPEKZ --- ---
    PETRUSSH: libice... ,) až na to že sem si tam zmrzačil obě nohy :D
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    GASR: no sou to megaton stavebnice jako odposlech v celku ,,dostacujici"...ale ve stene uz nemaj takovu silu oproti tem stredum a vejskam co mame....
    jinak sem spis zvedav jak to budem honit pac ta 6kw centrala od znamiho nekviho za 500 na celej vejkend a jinou nema ..by sme si museli leda pujcit vetsi normalne v pujcovne:(tak ja nevim jak to provedem...naky navrhy ???
    stativy mam...

    TYPEKZ: bar prej zaridi Nekvi do komise...ale potrebuju vedet jak pivo a pipa...jestli ji mam objednat bo ne pac uz by to chtelo popripade objednat jestli ta komise bude jen na chlast....
    no mozna pojedem dvouma dodavkama to by bylo v poho misto na vsechno

    JENNES: no a 5050 chces ale tahat tech mejch 8 basu kdyz se vejdou ne?
    JENNES: jj ten urcite ale ty micky by to chtelo:))
    PETRUSSH: jj byl to dobrej mejdan:)
    GASR
    GASR --- ---
    JENNES: to by se dalo vykoumat... XLR panel mam
    PETRUSSH
    PETRUSSH --- ---
    pro ty z vas kdo tam byli a jeste nevideli video. Pondelni mlekojedy http://www.youtube.com/watch?v=JOAruuOkdxE
    JENNES
    JENNES --- ---
    TYPEKZ: hlavne chci vzit fotbalek ale zejo:) no snad to nak nalozime:)

    !!!HLEDA SE MICEK DO FOTBALKU!!!
    :))
    JENNES
    JENNES --- ---
    GASR: hele ja tam mam 5050ku ktera nam driv tahala 8basaku a ted uz z toho fungujou dva takze misto na zesiku asi bude a my to urcite stejne nenalozime vsechno takze to nak pujde vymyslet. a ty mas v racku xlr panel na propojeni racků zejo?

    TYPEKZ
    TYPEKZ --- ---
    bar poresime my..... ale to je dalsi ranec mista no... chce to proste jeste jednu boudu....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam