• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ESKASONIC SOUND aneb spousta kramu
    SONICSOUND

    SNC.FLTK.SGC

    WALL BUILDER: http://www.fltk.cz/wb/
    pro pridani vasich trisek napiste rozmery ID PROTEKTIK

    !!!!!!!!!!!!! NEXT PARTY !!!!!!!!!!!!!



    -------------------------------------------------------------------------------------------

    ------------------------------------------------------------------------------------------
    06.03.2015
    SNC:FLTK:SGC


    -------------------------------------------------------------------------------------------
    03.-05.04.2015
    SNC:FLTK:SGC+???+???+???
    RAVE IN RAVINE 2 - MORDOVKA
    [ RAVE IN RAVINE vol.2 / partyparty / 3.4.2015 / CR - Stredocesky kraj - Lipník area ]

    -------------------------------------------------------------------------------------------
    CZAROTEK2015
    [ CZAROTEK*2015* / festivalfestival / 30.4.2015 / Evropa ]


    -------------------------------------------------------------------------------------------
    12.-14.06.2015
    [ Volnočasový dýchátek / partyparty / 12.6.2015 / CR - Stredocesky kraj - Bakov nad jizerou ]


    -------------------------------------------------------------------------------------------

    10.-12.07.2015
    PRIVAT RAVE
    jako na cary, chces vedet vic, napis


    -------------------------------------------------------------------------------------------
    31.07-03.08.2015


    -------------------------------------------------------------------------------------------
    21.08-??.08.2015
    Free rave

    -------------------------------------------------------------------------------------------

    25.09-??.09.2015
    FINAL FAREWELL


    rozbalit záhlaví
    MAUGLII
    MAUGLII --- ---
    ANDULISS: jenom škoda že se to trošku víc neprotáhlo...
    ANDULISS
    ANDULISS --- ---
    anduliss | Sonic privat_27.8.2010 – rajce.net
    http://anduliss.rajce.idnes.cz/Sonic_privat_27.8.2010/
    PRAZI
    PRAZI --- ---
    nejaky fotky z privatu? ;)
    PRAZI
    PRAZI --- ---
    TYPEKZ: hej to chci :D
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    JENNES: dík za minireport:) rozbitý věci, to se stává bohužel. ukradený plachty to fakt nepochopim.. jestli si to jako někdo věší v pokojíčku nad postel nebo co:D
    B_B
    B_B --- ---
    JENNES: to jsem netusila, to pak jooo
    JENNES
    JENNES --- ---
    B_B: tam je nastesti chata tak budem hrat vevnitr:)
    B_B
    B_B --- ---
    KARLUSH: cely vikend ma chcat..
    JENNES
    JENNES --- ---
    a kdyby se dneska nekdo nudil tak dorazte na pivko
    jesi bude hezky tak se to prej mozna bude moct vytahnout i ven na zahradku

    [ Summer Madness / Letní Šílenství na poslední čtvrt / partyparty / 26.8.2010 / CR - Praha - Výstaviště, Hala Incheba, Bar Střídačka ]
    JENNES
    JENNES --- ---
    KARLUSH: asi se uvidi na miste kazdopadne zacnem v patek a nic nebrani tomu tam zevlit do nedele takze podle chute, doufam ze te tam uvidim zatim se vsichni jen vymlouvaj:)))


    TYPEKZ: na prachy ser, ukradni flasku z pudy, maso z lednice, fosny na rameno a vem sebou nekoho kdo ti da dve kila na benzin a koukej dorazit
    KARLUSH
    KARLUSH --- ---
    btw. jak je to ted s tim mejdankem? je to na celej vikend,nebo jen v patek?
    TYPEKZ
    TYPEKZ --- ---
    nevim mno, jsem dost bez penez,ma mi ted prijit floa za nakou bokovku, tak jestli to vyjde do patku, tak urcite ale bojim se ze ne :(
    JENNES:
    JENNES
    JENNES --- ---
    TYPEKZ: dorazis v patek na tu grilovacku?
    TYPEKZ
    TYPEKZ --- ---
    LENNYSGC: to mi povidej :P este kdyz si vzpomenu jak jsem se rano citil, a asi mohl vypadat, kdybych dejchal nebo lizal, tak jedu snima :D
    TYPEKZ
    TYPEKZ --- ---
    mocnaci mno , co ktomu dodat:( kuli vymocnenosti zlikvidujou takovej fer flek :(
    ONDRACZECH23
    ONDRACZECH23 --- ---
    škoda tomu... :/
    JENNES
    JENNES --- ---
    ONDRACZECH23: moje posledni info primo od organizatoru bylo takovy ze to tam loni bylo pronajaty do nedele a i navzdory tomu tam Metek zustal do pondeli, hawlis jim rekl ze ok ze tam muzou zustat ale v nejvetsi tichosti a rano douklidit a vypadnout ale meteci si to jeste pres noc zapli na tu svoji stenu a stezovali si lidi jaktoze to furt hraje a starosta samo nasranej jak svin a majitel taky, i kdyz to zkoseli orgove uzehlit tak jak to tak vypada dalsi rocniky uz mozny nebudou:/
    ONDRACZECH23
    ONDRACZECH23 --- ---
    A nevíte o tom, že by se tam něco podobného konalo, po UL kolují zajímavé zvěsti, že tam něco bude, avšak zůstávám skeptický xD
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam