• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ESKASONIC SOUND aneb spousta kramu
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    Tak to sou supr zpravy s tim vasim zvukem:)akorat nevim... to co chcete postavit v Zirovnici to teda nevim nevim jak to tam zkousnou dyt se podivejte kolem dokola je to sama vesnice a mam kolegu v praci kterej tam jezdi 20let vedle do kempu na ryby a rikal ze nas tam ukamenujou jestli to tam rozbalime naplno:)za tim Budinem sou prej hned naky baraky a panelaky tak nevim no:)
    DJSMAJLO
    DJSMAJLO --- ---
    No škoda že nemůžu Jahrider plánuje kalby přesně na moje pracovní soboty mám je jednou za 14 dní a dycky se trefí :) je to 50na50 sere mě to :/ vyjde mi možná ta Vápenka ale určo Rychta a na tu se těšim nejvíc jako :) tam to bude maso ten zwuk :)))
    JENNES
    JENNES --- ---
    PRAZI: jako jestli ti ta dodavka vyjde tak vsechno nase + vsechno sgc to uz da hezkou hromadku a jeste massivackej zvuk to bude hrat jak lusk:))
    JENNES
    JENNES --- ---
    PROTEKTIK: jj bude to zas tak jako driv komplet (4xem15,4xkolinka,2rakve) nejvetsi diky ovsem patri Kunovi:)
    PROTEKTIK
    PROTEKTIK --- ---
    PRAZI: tzn. i rakve, všechno?:) ..jestli jo tak pecka!!
    PRAZI
    PRAZI --- ---
    TRAFO: a nuz sem chtel dat kunovi na tom poslednim mejdanu na vysocine ale vis jak...klasicky sme na to zapomeli :D
    PRAZI
    PRAZI --- ---
    Tu SS cernobilou zmrdi!!!nechapu k cemu jim to je!!kazdopadne to me napada ze by sme meli nejakou reprezent udelat!!nooo zitra bude co delat!!
    PRAZI
    PRAZI --- ---
    JENNES: jestli to vyjde!pujcuju si dodavku a berem veskerej zvuk!tesim se az to zase uslysim VSE a kompletni!!!
    PRAZI
    PRAZI --- ---
    Takze pro všechny fanoušky SONIKU!!!!zitra oprava 4 basaku!mozna proběhne i menší tunning!opetovny nakup nasich byvalych beden,takze SONIC SOUND opet v plnem slozeni :D!mozna bude o Dj vic ;) a do toho se vrhnem jeste na dekorace na HIGHLAND TEK!poradna piratska show :D!takze se vsichni teste!Uz ted tusim ze highlandtek bude mega mejdlo!jupiiiiiii....
    JENNES
    JENNES --- ---
    a nezapomente pristi tyden [ HiGHLANDTEK no.2 / partyparty / 17.9.2010 / CR - Vysocina - OSADA BUDÍN - ŽIROVNICE ]
    moznost ubytovani v chatkach, pro takovy jako je jirží je tam i koupani:)) takovy to ocenej i v zime a stage bude snad nak castecne zastresena takze i kdyby nam pocasi nepralo mela by to byt pohoda:)
    JENNES
    JENNES --- ---
    12.11.2010 - Rychta na Stepance
    SGC+SONIC+RASTA+MERKUR?
    PRAZI
    PRAZI --- ---
    :D hezky fotky :)
    PROTEKTIK
    PROTEKTIK --- ---
    LENNYSGC: hehe:) náhodou luxusní formu si měl po ránu:)
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    DJSMAJLO: jj nekteri se i chovali jako kdyby tam bylo vse jejich i kdyz o tom nevedel v to deliriu:)treba ten stan co sem navstivil:))
    DJSMAJLO
    DJSMAJLO --- ---
    PROTEKTIK:
    LENNYSGC: Já sem rád že jako 4 soundy sme tam byly spíš jako jeden :) a to se mi na celý párty fakt líbilo :)
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    PROTEKTIK: jj taky sem si vsim :)fakt sem se natlemil u nekterejch fotek jak svin:))
    PROTEKTIK
    PROTEKTIK --- ---
    LENNYSGC: kalba jako lusk prostě:) Prdel je jak tam asi na třech fotkách s někym plácáš:))
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    tak jeste neco od Karlose opozdene Basswars:))
    http://loscarlos.rajce.idnes.cz/Bass_Wars_vol2/
    JENNES
    JENNES --- ---
    JAHRIDER:
    LENNYSGC: to vis no sme uz tak slavny ze se po nas vsichni vopicej:))
    JENNES
    JENNES --- ---
    ESKA: ci voe nase devka kua tu uz taky vojel kazdej
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam