• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ESKASONIC SOUND aneb spousta kramu
    TYPEKZ
    TYPEKZ --- ---
    JENNES: jsi mi ji prodal, to je rozdil!
    a stim weekem, srry ale uz po ceste domu jsem asi 5krat malem usnul.
    byl jsem tak grogy, ze jsem prijel do hloubetina, a misto na okruh, jsem najel na hradeckou dalnici, a jel zase z5 skoro az do Úval,takze crash,doma jsem byl hned tuhej....:(
    JENNES
    JENNES --- ---
    TYPEKZ: a ze zvedas telefony co
    JENNES
    JENNES --- ---
    TYPEKZ: ze sem ti tu hydru nechaval
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    doufam ze zitra dorazite vsichni az muzem dustojne zakoncit sezonu ;) see ya..
    JENNES
    JENNES --- ---
    TYPEKZ: aha sem debil:) sem myslel ze je to nakej tvuj navrh na tricko, a az ted koukam ze to sou ofika trica od segy:))
    JENNES
    JENNES --- ---
    TYPEKZ: no neskodilo by ten motiv trochu upravit, urcite dat dopici to sonic the hedgehog a aspon naka uprava pozadi nebo naky detaili sonica
    TYPEKZ
    TYPEKZ --- ---
    Sonic T-Shirt - "Old School" | Flickr - Photo Sharing!
    http://www.flickr.com/photos/segaeurope/2457274280/
    LIBUSHKA
    LIBUSHKA --- ---
    ahoj, POMOZTE PROSIM!
    v riegrovych sadech momentalne probiha prestavba travnatych prostor na oplocene vybehy pro psy, cimz padem zmizi mistecka, kam si v lete sednout a kde v zime sankovat (nova akce radnice prahy 3)
    ...do stredy se na mlikarne sepisuje petice, dojdete ji prosim podepsat a reknete to vsem, komu budete moct
    je to moc dulezity
    dekuju
    L.

    dneska tam pisik slavi narozky, jestli se budete ucastnit, pomozte prosim! petice neni k nicemu, uz nekolikrat se nam jeji pomoci podarilo nad radnici prahy 3 zvitezit :)
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    KARLUSH: neco malo mam ale nefunguje mi ctecka v noteboku ale nak to dam dohromady a casem snad nahodim:)
    KARLUSH
    KARLUSH --- ---
    nejsou nejaky jiny fotky z posledniho vikendu??
    PRAZI
    PRAZI --- ---
    woooow tak to je hodne nabity :D parada!!
    JENNES
    JENNES --- ---
    zahlaví aktualizovano:)
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    TRAFO:
    malej hobit daval nejvic. mate nekdo nejakou dokumentaci?

    JENNES:
    no country ho zas nastartovalo...)
    JAHRIDER
    JAHRIDER --- ---
    jestervstvo.
    steplucie | HiGHLANDTEK no.2-JUNGLE-TEKNO OPEN AiR PARTY(Zirovnice-Budín)17.9.2010 – rajce.net
    http://steplucie.rajce.idnes.cz/HiGHLANDTEK_no.2-JUNGLE-TEKNO_OPEN_AiR_PARTY_Zirovnice-Budin_17.9.2010/
    DASHA23
    DASHA23 --- ---
    Kdyz to ctu, tak asi dobra kalba :D
    JENNES
    JENNES --- ---
    TRAFO: no vono to snim cloumalo jeste kdyz uz byla stena sklizena a mel si videt kdyz prisli uklizet a pustili si k tomu radio jak to v nem zas najelo, typuju ze se tam kymaci dotedka
    PRAZI
    PRAZI --- ---
    :D 300 platicich lidi sem fakt necekal!bylo to super,ale jak rikas jesteru hromada!!mozna az moc :D
    JENNES
    JENNES --- ---
    cive zirovnice fakt mega mejdan:) takovejch jesteru sem v patek necekal, naky fotky chci videt:) lenny toho ma ve fotaku klasicky jen par:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam