• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ESKASONIC SOUND aneb spousta kramu
    FIRED
    FIRED --- ---
    spis sukimu ne? ;) ale proc michat komercni akce a free party? letni lir je jednou do roka, free openu je kazdej vikend v lete xxx... proc si jednou nenechat ujit free party a jet na festak.... i pankaci jezdi na mighty, rock 4 people.. a pritom punk je proti systemu a komerci obecne... hmmm? :)
    kdyz by clovek jel na jinej festak, nez je lir a taky tam hrali dnb... byl by z toho takovej povyk? :P
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    vsichni kourite piximu? :) ze vas to tak popuzuje
    FIRED
    FIRED --- ---
    JENNES: prave nikdo nerek, ze to neni komercarna zejo... tak mi prijde zbytecny michat jabka a hrusky... :)
    JENNES
    JENNES --- ---
    SHAMAAN: nebudu tady rozjizdet rozdili mezi lirem a jinejma akcema todle tema me nebavi a mam na nej docela jasnej nazor
    JENNES
    JENNES --- ---
    FIRED: a rikam neco o tom ze ne? a naopak protoze sem tam pred par lety byl(na jednom) tak aspon to muzu posoudit z vlastnich zkusenosti a ne povidat o necem co sem nezazil. takze tendle tvuj vykrik zcela nechapu
    SHAMAAN
    SHAMAAN --- ---
    zaik si zacal :) nepopiram ze to je komercni akce se vsim vsudy stejne jako jakejkoli jinej velkej festival... prave proto to nemuzes vubec srovnavat treba s krasnem podle me...

    ale stejne tak jako na jinejch velkejch festakach tam mas moznost videt interprety ktery by asi u tebe v hospode nezahrali (a to nemyslim jen hvezdicky typu netsky, ale i opravdu dobry producenty a djs), jasne za cenu toho ze tam mas drahy pivo a ne zrovna rodinnou atmosferu...
    FIRED
    FIRED --- ---
    honziku, vzdyt si tam taky jezdil :))
    JENNES
    JENNES --- ---
    nechte si tu buzno keci o hudbe tu rec nebyla a ze je to komercni festival vi i moje 13leta segra
    ESKA
    ESKA --- ---
    uuu zla oskliva komercarna :DD
    SHAMAAN
    SHAMAAN --- ---
    Z4IK: jakoze mrdani beden... ta bedna (zensky rod)... hetero? .)

    no asi zustanu u sveho homo dramicku jako treba tadyten zeaano:

    ‪Audio & The Sect @ Let it Roll open air CZ 2011‬‏ - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=TKDHNJnQVY0
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    ale liricek musel bejt zuzo no ale radeji peferujem heterosexualni zabavu
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    ESKA: minus
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    ESKA: hehe ja cekal ze sem pichnul do vosiho hnizda:))a kdo se prvni ozve:) stejne to nic nemeni na to ze je to komercarna:))
    ESKA
    ESKA --- ---
    LENNYSGC: a uz tam mas minus ;) lir byl naprosto uzasnej mejdan bez jediny chybicky ;) verim, ze krasno bylo taky fer, ale tyto kecy si minus proste zaslouzi ;))
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    KARLUSH:vidiz kdyz byl LIR bylo Krasno :)jeden z nejlepsich mejdanu mozna i nejlepsi:) mel ses vysrat na tu komercni sracku:)))
    KARLUSH
    KARLUSH --- ---
    LENNYSGC: neni to tak jednoduchy ptz ted delam vsechny vikendy ja...na pytel...kdyby to slo,tak ver ze si to mile rad prohodim..jedinej mejdan kde jsem byl byl lir :D takze dost zaostavam letos,... :/
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    JENNES: to by se melo kurva napravit:)
    KARLUSH: ty vole takovejch datumu probehlo a vedeli se dopredu mi nerikej ze si to nemuzes jeden vikend s nekym prohodit voe ?Neser a koukej dorazi:))
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    mam dve mista na slovtek, odjezd zitra mezi 13-14h.. jen tam, zpet jedeme jen na moravu..
    JENNES
    JENNES --- ---
    KARLUSH: no jako, tebe sem snad letos na openu jeste nevidel, to by se melo napravit. ta freeparty jeste neni jistej datum mozna se to o tejden posune.
    KARLUSH
    KARLUSH --- ---
    tsi ve na kazdej vas mejdan jsem v praci,uz me to prestava bavit!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam