• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ESKASONIC SOUND aneb spousta kramu
    JENNES
    JENNES --- ---
    ESKA: to je furt dokola...my zminime neco o festivali a jeji komercnosti a ty to cely obratis v to ze opovrhujeme producentama ktery hrajem. z ceho si to vycetl prosimte? kdybyste se nesnazili vsechno prevracet a prekrucovat a radsi se zamysleli a respektovali snahu uz jen velice malo lidi se v techle parties seberealizovat.

    JENNES
    JENNES --- ---
    MPETE: sorry kamo ale ty jako clovek co vzivote neudelal free party a nevi co sou to za pocity nemuze vubec mluvit o techle vecech a snazit se to srovnavat. holt nase srdicka to maj ttrosku jinak. a sorry ja nejezdim na party jen kuli HUDBE ale je pro me daleko vic dulezitejsich aspektu ktery na LIR prevelice POSTRADAM tak nevim co nechapes na tom ze tu mrdku podporovat nechceme
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    hele serem na ně, já bych jel vomrdat bedny někam na louku a je mi jedno, jestli to bude na téňo, acid, nebo dnb, nebo breaky, vyprasit se pivem za 25 a pak po sobě uklidit bordel a jet domu..:)
    JENNES
    JENNES --- ---
    ESKA:
    AZURIT23: lol prej amen a pritom zminil to co sem tu napsal uz pred 100postavam o hovnech. tady nikdo se nebavi o hudbe reklo se jen ze je to KOMERCNI FESTAK stim ste souhlasili tak pro furt tady melete dal??? a skaty fakt jako rikat ze hrajem neci hudbu ma neco spolecnyho stim ze musim jezdit na lir nebo o nem rikat jen supr veci??? to sou zase ty vase jabka a hrusky co furt nemate pretrideny. ja podporim rad producenta tim ze si koupim jeho desku ale proc bych mel podporovat naky promotory co sem vozej furt to sami a jeste na festaky ktery pro me maj tolik minusu ktery uz tady byli zmineny(ploty,mraky lidi,diskoteka,drahy pivo, pro me nahovno atmosfera mezi ucastnikama, a hlavne tim ze ucastnici tech party prispejou mejdanu jen tim ze zaplatej udelaj bordel a zas vypadnou. my holt radsi jiny mejdany tak se stim smirte


    Z4IK
    Z4IK --- ---
    Z4IK: tim ale nerikam ze lidi nejezdej na freecka brat drogy a sukat jesterky
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    ja uz mam treba i freetekno v pici z toho duvodu ze nekdo ma snahu a dela to z nakyho presvedceni ale misto podpory se mu dostane jenom zniceny veci ,provar a dalsi prace na vic . Ale porad nechapu proc by nekdo mel mit kristalickou pravdu na vsechno co je dobry a co je spatny :)
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    MPETE: porad nechapete ze to muze taky nekdo delat uplne z jinyho presvedceni nez na tom vydelat kesh a vozrat se. Clovek kterej to ma jako konicek a jediny co chce aby pobavil lidi a vydelat penize je nekde hodne hodne daleko az dalsima hodnotama to musi prijit jako komercni sracka . Nechapu ze to nemuzete respektovat a nechat si kecicky o lizani prdele i pixumu a o tom jak je to uzasnej mejdanek plnej lidi ktery tam jsou za kvalitni hudbou:D a ne jenom z pozy ze je to mega hustej mejdan :)) kde serezu naky ty drogy teda abych mel co vypravet kamosum a vosukam 16ti letou picu co je porpvy na kalbe :) .Stejne jako vam nikdo necpe nic o freeparty a jak je to super provaret boty :) a je to normalni festak o tom zadna (tutiz je to normalni biz) muzem tady nekonecne debatovat o tom odkud to vlastne prislo a bla bla underground ale to je dost bezpredmetny ten vyvoj chape snad kazdej ...
    MPETE
    MPETE --- ---
    když už jsme u té hudby, tak Jennes tady někde píše, že jeho srdce patří hudbě a drumec má rád.. tak o to snad de ne? a jestli je to na LIRu nebo někde v lese je snad uplně jedno ne? vůbec nechápu postoj, že nepotřebuju podporovat LIR a lidi co to pořádají - co to je za blábol??? nebo že LIR je o tom, že jedu někam, kde vlastně nic nemůžu, ožeru se drahým pivem a jedu domů?? co to je za mrdky???
    Já jedu na fesťák, pže jsou tam kapely/projekty/djs které chci vidět, na které chci zapařit, to kdo je pozve a kdo koho kouří mi je uplně jedno... jelikož vy čistí FREE people (oproti zkaženým pořadatelům LIRu) na mejdany nikoho takového nezvete, tak si hold musim zajít na diskotéku mezi kids ...
    Zaik tady fuckuje drumec a že se zvou furt ty samí lidi (chápu, taky promotéry nechápu), ale hlavně že na freečkách hraje furt někdo jiný :))))
    ESKA
    ESKA --- ---
    dobry, uz to tu nebudem zasirat :) kazdej mame to svoje a tak to ma byt.
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    ESKA: jo začal a co, na dnb sem přestal chodit, ta hudba už je vysátá, nic novýho objevnýho už sem dlouho v dnb neslyšel, nějakej track, z tkerýho bych si sedl na prdel

    na free party jezdim..viz moje reporty tady na nyxu..určo jich tam pár odemě je:) prostě sem cétil, že je vhodná doba na to, najít něco hudebně jinýho, úplně odlišnýho a navíc ta bandička co na ten dnb jezdí už mě tak nějak začla dost srát..ale o tom někdy jindy...
    ESKA
    ESKA --- ---
    no, ale aspon byla chvili sranda.. .)
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    tak v kolik na karlaku ?:)))
    ESKA
    ESKA --- ---
    on rob totiz zacal chodit na house do roxy a je z toho strasne dospelej a opovrhuje detma na mejdanech :))
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    AZURIT23: no to bych rozhodně netvrdil..dlouho sem nepotkal např na mejdanu na bukáči někoho komu by bylo pod 25...ale budiž...v roxy na flow,kde hrál digweed taky nebyl jedinej člověk pod 25...spíš i starší jak 30....a uznejte, že když jde člověk např do matrixu, tak si tam připadá občas jak jejich fotr...nebo sem míval pokaždý halucinace, když jsem tam byl???
    AZURIT23
    AZURIT23 --- ---
    Chodim na tři druhy mejdanů - techno, dnb a discotéky (jo, chodim na discotéky:)) ) a všechno je to uplně stejný, jen jinak barevný..
    ESKA
    ESKA --- ---
    AZURIT23: amen.
    ESKA
    ESKA --- ---
    ROBOTON: jo tk hlavne ze free party nejsou pro patnactilety :D
    AZURIT23
    AZURIT23 --- ---
    ROBOTON: Na všechno choděj náctiletý v uplně stejnym počtu. Jediná hudba, o který vim, že na ní chodí starší je jazz, country a klasická hudba (na něco jsem zapoměl?). Na technu je podle mě uplně stejnej věkovej průměr, jak na dnb, tak nevim co pořád řešíte s věkem.

    Jinak LiR je uplně normální festival - a co že je komerční? Někdo na tom asi musí makat a proč by za to neměl mít zaplaceno? LiR má uplně jiný hodnoty než techno a vůbec se to nedá srovnávat - uplná blbost odsuzovat jak jedno, tak druhý.
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    uplně vidim to "vyzrálý publikum" vyjetýho bobeše co už ani neví, kolik těch koulí a tripů do sebe narval, vedle něho vágner, kterýmu padá pikain z nosu a mezitim dáně, tkerej čumí koho by ráno zmrdal ve vip stanovišti...:DDD
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    ESKA: no pokud vim, tak se tady řešil lir a obecně komerční dnb parties... a né produkce franty z horní dolní....prostě nechtějí podporovat šukiho a jeho patolízaly...to je celý...dnb je baví hrát, ale nechtěj podporovat diskotéky pro náctiletý...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam