• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ESKASONIC SOUND aneb spousta kramu
    JENNES
    JENNES --- ---
    AZURIT23: jesi vse dopadne ok a nebude moc stiznosti tak snad stihnem jeste do podzimu repete.
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    AZURIT23
    AZURIT23 --- ---
    JENNES: Tyjo, Konětopy. To mam kousek, škoda, že máme mejdan...
    JENNES
    JENNES --- ---
    MEJDAN U JEZERA
    Pátek 26.08.2011-28.08.2011
    Čečelice-Konětopy

    SONIC SOUND GANGSTERS + FRIENDS(upresnime az se dovime, hlasi se nekdo?)

    loc: 50°16'46.886"N, 14°38'31.383"E
    KARLUSH
    KARLUSH --- ---
    Z4IK: kdybys to neomylal v kazdym tvym postu tak bych to i chapal, ale tohle je podle myho trochu vic nez moc ;D
    JENNES
    JENNES --- ---
    PAOLO: vsak ja vim:) si stoho delam srandu
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    JENNES: mužu k tomu říct něco podobnýho jak karlush :) jedinej mejdan za tenhle rok kde sem byl, byl lir, pač for me je to tradice...předem podotýkám, že i bez vstupu od tomáše, kdyby se tim někdo chtěl ohánět... :) a obhajovat lir a lidi co ho dělaj nebo hanlivě mluvit o vašich freečkách? Nechci... sto lidí, sto chutí... každej má jinou představu o mejdanu...
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    KARLUSH: ted jsem to nepochopil :D to ze nemam rad na mejdanu drumicek ze me dela nahanece cehosi ?:)
    KARLUSH
    KARLUSH --- ---
    Z4IK: to mi rekni ty s tim tvym drumicek je na hovno a bla bla...kazdymu se taky nemusi libit jenom krutoprisna rychta z tvyho lajfka (ikdyz me nevadi;))...
    FIRED
    FIRED --- ---
    =))))))))))
    JENNES
    JENNES --- ---
    PAOLO: no jako ty se moc neozejvej:)))
    nebo ti jeste napisu ze si radsi jel na tu komercni sracku a my uz te nevideli jak je rok dlouhej:))

    a jedem na novo
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    KARLUSH: co ja si prosim te nahanim ?:D
    KARLUSH
    KARLUSH --- ---
    JENNES: hele vole ja na vas neprdim,jen jsem nemel proste cas letos vubec...coz me dost stve...
    na lir jsem jel kvuli nekolika producentum,dubstep stagi,libovymu koupani a hlavne kvuli ty parte lidi ktera tam byla semnou..
    omlouvam se ze jsem rozjel tuhle idiotskou debatu,kde si zaik nahani nevim co (od tebe jsem az takovyhle kecy necekal) a rob vylejva svoje psycha..kazdej ma tak trochu tu svoji pravdu:)
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    noo tsii voe..za dva dny příspěvků srovnatelně za poslední rok :)
    MPETE
    MPETE --- ---
    Z4IK: electro me bavi, ale drumicek je top)
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    MPETE: ja stejne tak nechapu tvuj drumicek kdyz tam mas dobry electro :)
    MPETE
    MPETE --- ---
    JENNES: mě zaikovi electro breaky baví, sleduju poctivě soundcloud, nevim proč mrhá časem na téňo :)))
    19. hraju, tak snad někdy na podzim...
    JENNES
    JENNES --- ---
    MPETE: 19.tyho bude hrat teno az pozdejs k ranu akorat ZAIK. (nebo electro/break nebo nevim co si pripravi)
    kluci od floutku hrajou jak drumec tak tekno tak to bude prevazne zlamanej mejdan
    KOCKUT23
    KOCKUT23 --- ---
    muhehe :)
    MPETE
    MPETE --- ---
    JENNES: škoda že jezdim jenom na LIR, oheň ani nevim jak vypadá, ale jednou bych ho chtěl vidět...

    jestli hraje téňo až po půlnoci, tak se do 12 zdržim))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam