• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ESKASONIC SOUND aneb spousta kramu
    ANGLIS
    ANGLIS --- ---
    Ahoj,nemate nekdo zitra jedno misto kolem 5 z Prahy?
    SUSSA
    SUSSA --- ---
    PAOLO: jéééé sypu si popel na hlavu... prostě překlep... dál už to řešit fakt nehodlám!!!
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    PRGA: něak nvm co teď po mně chceš...ona psala něco o ještěrský koruně, tak sem jenom navrhnul, že by byl vhodnej present spíš pravidla, aby se "vítěz ještěrů" moh ještě něco přiučit do svýho mateřskýho jazyku a nedopadalo to třeba tak, abych už nemusel nikde číst vítěze s tvrdym y...
    PRGA
    PRGA --- ---
    PAOLO: tak přestaň rejpat ty a jestli se ti nezdá srovnání úplně, tak nám vysvětli, proč by pravidla pravopisu měl dostat vítěz, když to psala pořadatelka :)
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    PRGA: já co k čemu myslim sem hhh, ale srovnávat uplně a výtěze je decentní rozdíl :) ale fak jen malej :)

    SUSSA: jo, to rozhodně jsou, o tom žádná, ale musel sem si rejpnout, promiň..něco se přejít dá, něco už prostě ne...pravda je taková, že kdybych chtěl jenom opravovat tak nedělam nic jinýho 24hodin denně 7 dní v týdnu....

    ....tak doufám, že do mě teď budete stejně rubat jako v tý debatě o mejdanech před kerejma probíhá pořádná reklama a promo na kerejch je 10.000 lidí vs. freečka :)) ....
    SUSSA
    SUSSA --- ---
    PAOLO: Ježiš, no jo... se stane... myslim, že jsou tu i horší.
    PRGA
    PRGA --- ---
    PAOLO: kdybys byl co k čemu, tak jí to napíšeš jen do pošty, mě zas praštilo do očí tvoje uplně, bez dlouhéého úúú ;)
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    vítěz by spíš měl získat pravidla českýho pravopisu aby nenapsal takovou hrubku, která tě uplně praští do očí :)
    SUSSA
    SUSSA --- ---
    Zdárek, tak nás napadlo, že si trochu spestříme poslední open air letošní sezóny. Budeme vyhlašovat krále a královnu ještěrů za sezónu 2011 :) Každý má dva hlasy, pro ženu a muže... Podrobné info v pátek na rychtě :D
    Výtězové získají ještěrskou korunu :D
    PRAZI
    PRAZI --- ---
    JENNES: super letak :))
    JENNES
    JENNES --- ---
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Helejte, nemate nekdo varnici?
    kdo nevi co to je, prikadalm obrazek :D


    kdyztak počta :)
    JENNES
    JENNES --- ---
    ROBOTON: final farewall se blizi tak si to naplanuj at dorazis at ji tam muzem hned znasilnit
    FIRED
    FIRED --- ---
    to aby jelo celou noc jenom electro...
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    PRAZI: oukss tak až budete něco pořádat tak já dovalim i s plastovou kámoškou...:D
    PRAZI
    PRAZI --- ---

    ROBOTON: Parada :D dej sem...neco z ni vyrobime
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    hele vy sbíráte takový divný věci na dekošky co?? mam tu metrdvacet panenku plastovou, tak kdyby jste jí chtěli nějakym způsobem upgradnout a posadit na bednu tak je plně k dispozici...:D
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    díky za předcházející noc všem zúčastněným, moře rád sem vás viděl po nejvíc době..a účel to myslim splnilo :) ještě jednou díky.. !!
    TMH
    TMH --- ---
    ROLEX: musím ještě dodat, že když jedež z mašin tak ti tam taky jede synchronizace alá ableton, midi hodiny atd, takže je to v principu to samí. Kor když plno lidí zapisuje sekvenci HW synthů stejně přes ableton takže je to už dneska dost relativní tvrdit co je lepší...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam