• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ESKASONIC SOUND aneb spousta kramu
    PISIK23
    PISIK23 --- ---
    cugi,postradam po silvestru moji sedivou mikinu na zip nike6.0.je bez potisku uplně obyč.kdyby ste ji nekdo u sebe vypatral,prosim dejete mi vedet :)
    RAFIGA
    RAFIGA --- ---
    Tolik štěstí, kolik jste schopni unést, tolik radosti, kolik jste si vysnili a tolik lásky, kolik jste schopni dát! Kouzelné Vánoce Vám přeji :).
    LENNYSGC
    LENNYSGC --- ---
    Take preji vsem jezkum a jejich pratelum pekne proziti vanocnich svatku :D
    WARNER
    WARNER --- ---
    pridám sa tiež :) posielam zo Slovenska veľa dobrej nálady a pohody :) hlavne nech si všeci užijeme sviatky, tie vianoce kľudnejšie a silvestra rušnejšie.. nech Nám to aspoň trocha výjde podľa predstáv :)
    KARLUSH
    KARLUSH --- ---
    taky preju stastny a vesely a doufam ze se v lete dostanu na vic mejdanu nez letos!
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    tak to spamnu tady spis :)
    JENNES
    JENNES --- ---
    dekujem za prani a taky vsem prejeme vse co si kazdej preje i kdyz treba zdravi to zrovna v nasech letech neni, tak mozna se nam za par bude hodit, stesti to nepodcenujem nikdy pac tezko vo nej nekde zakopnout a vesely snad vsichni sme pocelej rok ne.

    tak hodne vydarenejch akci do novyho roku a at na silvestra dopadnete minimalne jako mi:)



    a jeste abych nediskriminoval ty co maj druhej skin:)
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    tak teda taky preju to klise se stastnejma a veselejma. A do novyho roku hlavne to stesti to letos obcas docela chybelo
    SUSSA
    SUSSA --- ---
    Taky se přidávám, štasný a veselý Vánoce a v příštím roce přeji celému soundu hodně úspěchů a ať to stále tak pěkně bouchá jako doposud :D
    PROTEKTIK
    PROTEKTIK --- ---
    Tak šťastný a veslelý, ať vám to v novym roce bouchá ještě líp a ať nemáte moc okousaný bedny od ještěrů! Dam si panáka za vás;)
    FREETEKK
    FREETEKK --- ---
    cao, mam pro vas navrh na jednu akci - streetparty - napiste mi kdyztak nekdo od vas s kym by se to dalo poresit do posty, pripadne mi dejte ID s kym se muzu spojit.

    dikes
    THOFT
    THOFT --- ---
    WARNER
    WARNER --- ---
    no, ja som sa tiež čudoval. Mne príde starší =O
    JENNES
    JENNES --- ---
    ANDREA90: kdyz sem se ho ptal kolik tak sam nevedel:))
    to vis to je nase mala kunička
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    :))
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    PRAZI: neasi a ten rizek co nese ten prvni stromek ses ty vole :D
    KARLUSH
    KARLUSH --- ---
    ps:darky nechci jen se vozrat jako za starejch dobrejch casu!!!
    KARLUSH
    KARLUSH --- ---
    zdravim vas..v sobotu 3.12. mam narozky a nejspis to budem zapijet v ponorce.vsichni jste zvany! zadny gramce nic takovyho jen hektohektohektolitry chlastu a tunytunytuny travy!!!
    PRAZI
    PRAZI --- ---
    MLIKARNA: jak rozrezal tu palmu?:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam