• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ESKASONIC SOUND aneb spousta kramu
    SONICSOUND

    SNC.FLTK.SGC

    WALL BUILDER: http://www.fltk.cz/wb/
    pro pridani vasich trisek napiste rozmery ID PROTEKTIK

    !!!!!!!!!!!!! NEXT PARTY !!!!!!!!!!!!!



    -------------------------------------------------------------------------------------------

    ------------------------------------------------------------------------------------------
    06.03.2015
    SNC:FLTK:SGC


    -------------------------------------------------------------------------------------------
    03.-05.04.2015
    SNC:FLTK:SGC+???+???+???
    RAVE IN RAVINE 2 - MORDOVKA
    [ RAVE IN RAVINE vol.2 / partyparty / 3.4.2015 / CR - Stredocesky kraj - Lipník area ]

    -------------------------------------------------------------------------------------------
    CZAROTEK2015
    [ CZAROTEK*2015* / festivalfestival / 30.4.2015 / Evropa ]


    -------------------------------------------------------------------------------------------
    12.-14.06.2015
    [ Volnočasový dýchátek / partyparty / 12.6.2015 / CR - Stredocesky kraj - Bakov nad jizerou ]


    -------------------------------------------------------------------------------------------

    10.-12.07.2015
    PRIVAT RAVE
    jako na cary, chces vedet vic, napis


    -------------------------------------------------------------------------------------------
    31.07-03.08.2015


    -------------------------------------------------------------------------------------------
    21.08-??.08.2015
    Free rave

    -------------------------------------------------------------------------------------------

    25.09-??.09.2015
    FINAL FAREWELL


    rozbalit záhlaví
    RASTA_CZ
    RASTA_CZ --- ---
    MAUGLII: taky se hlasim budu ridic :) :D
    JENNES
    JENNES --- ---
    MAUGLII: Vypada to na 5.10-Final Farewell a mozna jestedo ty doby privatek na tom kunovim flicku
    MAUGLII
    MAUGLII --- ---
    Kdy je další kalba ? že bysme ty bažanty zaučili :D
    ANGLIS
    ANGLIS --- ---
    Taky se hlasim do oddilu:) Mou mucici zbrani je stekajici Rastypes u hlav corek..
    SUSSA
    SUSSA --- ---
    ROBOTON: diky, až včera jsem zjistila, že je to žáha... nikdy jsem to neměla... v práci do mě nacpali rennie, ale moc to nepomohlo... hned po práci mažu pro sodu :)
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    SUSSA: na paleni zahy jedine jedla soda...vozim na kazdej mejdan...
    PRGA
    PRGA --- ---
    Taky se hlásim, nemám moc nápadů, ani zbraní, ale rozhodně chuť a sílu tyhle mrdky zadupat do země.. Nikdy nepochopim, proč se tohle děje!
    PROTEKTIK
    PROTEKTIK --- ---
    Nicméně by se tam možná dala příště ulovit podobná zvěř na vhodnou návnadu a nápad s toikou se mi docela líbil:)
    MAUGLII
    MAUGLII --- ---
    ten night vision je docela drahej... to je tak za 10k aby to za něco stálo http://www.alfatactical.cz/detail/18933/pulsar-nocni-videni-goggles-edge-gs-1x20.html
    PROTEKTIK
    PROTEKTIK --- ---
    V Hošťce jsou vždycky dementi a čorky, když se na to člověk podívá z druhý strany, mam pocit že se to obešlo bez větších demencí.. (kterejch jsem si tam loni užil dosyta)..
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    MLIKARNA: to jakoze budeme kalit mliko celou noc jo? :D
    MAUGLII: co neni v hlave je v nastrojich...:DD
    SUSSA
    SUSSA --- ---
    Já se taky hlásim do služby. Z chlastu jsem si uhnala celotýdenní pálení žáhy, takže příště vynechám :D a mám k dispozici bojové vozidlo

    sorry za velikost :D
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Mechanický pomeranč / Clockwork Orange, A (1971) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/5395-mechanicky-pomeranc/

    pripadne i filmovou tvorbu :D
    MAUGLII
    MAUGLII --- ---
    ROBOTON: píšu si Tě ! :) lidi co maj nápady jsou vždycky vítaný :)
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    JENNES: to sou kurvy....
    MAUGLII: hlasim se do strizlivyho technoobranyho oddilu na dalsi dil, doma nejaky tyce mam...ideal je svazat gafou, nahazet na hromadu a mit je misto pisoaru...
    JENNES
    JENNES --- ---
    ROBOTON: proste je to blizko melnika a steti a tam je techle pochybnejch individui jak hub po desti, bohuzel v ty tme je nikdo ani nezahlid a zase nadelali paseku jak prasata v lesni skolce
    MAUGLII
    MAUGLII --- ---
    MLIKARNA: Jako moje vize by byla chytit a mučit . Museli bysme udělat elitní tým . tzn střízlivej . ano chápu je to velká obět... Jako na vzduchovky to nevidim ani na ty trhaviny... Hele chtělo by to uvolnit jednu dodávku , kam bysme ty kurvy normálně tahali a poutali je tam... až by byla plná , tak bych to jenom nastartoval a odjel třeba 100 km daleko , klidně i do polska... vybral bych jim kapsy vylil na ně kýbl sraček a vysadil někde v černym lese
    JENNES
    JENNES --- ---
    to abysme prisli rocnik prejmenoval z bass wars na ciste jenom Wars :)
    ROBOTON
    ROBOTON --- ---
    MAUGLII: WTF?? tam byli nejaky tmavsi spoluobcena co znarodnovali ve svuj prospech??
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    MAUGLII: bejsbolku mam a rad si s ni zase bouchnu, pripadne jeste disponuju vzudochovkou a podomacku vyrobenou bombou o sile rucniho granatu...jen to trva tak minutu nez to bouchne a trhalo by to lidi :D
    MAUGLII
    MAUGLII --- ---
    Na příštích Bass Wars zakládám noční technoobranej oddíl... Zkušenosti s pastma z Vietnamu , mučenením cikánů jsou vítány . Taky pokud máte doma nějaký nádobíčko tak dejte vědět... V první řadě to bude chtít sehnat Nightvision a dál věci jako baseballový pálky , železný tyče , letlampy a možná pár filetovacích nožů... Řikal jsem si , že bych moh svoje lovecký zkušenosti dovést k dokonalosti :)

    Slyšel jsem , že tam prej čubky poholily agregát... zabít... Mě tam poholily telefon a světe div se , nějakej cikán ho používá i s mym číslem...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam