• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIGHTKulturologie
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    :))
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    no, na mě se někteří (zejména romští) spoluobčané tvářili dost nechápavě, když jsem se jich ptala, co si myslí o tom, že je Český Krumlov v UNESCO a zda se jim zdají možnosti kulturního vyžití ve městě dostatečné :-)
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    MIGHT: tak to my teda neměli, djížděli jsme o den pozdějc dom, docházeli náhradní respondenti - snad celý sídliště (moje debilní lokace) vyměňovalo ten týden okna, takže byly fakt ochotný ;-,
    MIGHT
    MIGHT --- ---
    HOEZO: Jé to byla pohoda :)
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    Nabídka účasti na výzkumech
    Oddělení kulturologie Ústavu etnologie FF UK v letošním roce opět provádí výzkumy zaměřené na kulturu a kulturní služby ve městech Český Krumlov od 19. do 23. května, Blatná od 2. do 6. června a Velké Meziříčí od 16. do 20. června.
    Zájemci o účast na výzkumu v některém z uvedených měst v roli tazatelů mohou získat další informace na nástěnce odd. kulturologie, Celená 20, 3. patro nebo na odd. kulturologie, č. dveří 316 nebo na e-mailové adrese nakivks@seznam.cz.
    Přihlásit se je možné osobně na sekretariátu odd. kulturologie č. dveří 318 nebo elektronicky na e-mailové adrese nakivks@seznam.cz.
    Těšíme se na spolupráci!
    Lenka Opletalová
    odd.kulturologie Ústavu etnologie FF UK
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    SIIMA: krásně napsaný
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    Vyjádření Petra Mikšíčka k zrušení katedry Kulturologie ke dni 14. 3. 2013 - Článek - doKrajin
    http://www.dokrajin.cz/...-vyjadreni-petra-miksicka-k-zruseni-katedry-kulturologie-ke-dni-14-3-2013/
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    SIIMA: to je otázka, ale vzhledem k tomu, že byl připravenej skvělej studijní plán (podle mě) a stejně to akademickej senát nepřesvědčilo - nevim zda vůbec je nějaký obor akreditovaný. o tom už Stehlík na facebooku nepsal...
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    jak definitivne? rusi se od noveho ak.roku katedra, ne obor. zalezi ale, jak se zmeni koncepce.
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    Tak kulturologie definitivně skončila
    Článek - detail - Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze
    http://ff.cuni.cz/FF-7563.html?pid=3938
    HANDOUR
    HANDOUR --- ---
    ROLNICKATA: Beru všechno, ráda bych se dostala...a nevíte někdo, kolik se tak hlásí lidí a kolik se jich dostane? Díky
    SHARQUITA
    SHARQUITA --- ---
    Jak to nakonec vypadá s tou akreditací? Víte o tom někdo něco?
    ROLNICKATA
    ROLNICKATA --- ---
    Mám tu nashromážděných několik desítek testů k přijímačkám a několik desítek textů a výběrů z filozofie, historie, divadla a filmu... za odnos; možné předání v Praze; je mi to líto vyhodit

    CHRISTEENA
    CHRISTEENA --- ---
    QUANTI:brala bych přehled teoríí od soukupa, za kolik kdyžtak? .)
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    mám tu nějaké knížky - nestál by o ně někdo?

    Drapela: Přehled teorií osobnosti
    Soukup: Přehled antropologických teroií kultury
    Sokol: Filosofická antropologie
    Disman: Jak se vyrábí sociologická znalost
    A_A
    A_A --- ---
    MIGHT: cokoliv.-)
    MIGHT
    MIGHT --- ---
    MEADY: Dal bych tam klidně i kuchařku.
    MEADY
    MEADY --- ---
    SEDMIKRASKA: Benedictovou a Malinowského do obdorné jistě ano! A Castaneda by jistě zaujal např. Martina Soukupa(ten je přes filosofii), pokud bys ho měla u ústních. Good luck
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    Dejme tomu, že se mi dostala do rukou kniha Castanedy, Učení Dona Juana. Zařadili byste jí do seznamu krásné literatury? A co Benedictovou a Malinowského? Předpokládám do odborné, ano?
    Díky.
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    pač maj historici na kult. pifku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam