• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIGHTKulturologie
    SPIRA
    SPIRA --- ---
    Jakou máte představu o tom , čím se budete po škole živit?
    A_A
    A_A --- ---
    YACHTBEAR: AHAHA, když brali před 4rokama mě, minimum bylo snad 70...ale spíš bych řekla, že at ste měli v prvnim kole jakejkoliv počet bodů, když ste projevili zájem o obor a motivaci ke studiu, dali vám v 2.kole tolik, abyste se dostali...

    je fakt, že tedkons už je to hodně jiný, testy se přivostřujou atp.
    YACHTBEAR
    YACHTBEAR --- ---
    Přeji všem uchazečům o studium u nás na katedře hodně štěstí ;) …Pamatuju si jaké to byly před rokem pro mě nervy… Jsem se dostal o pár bodů. Hlavně nepodceňujte to 2. kolo, myslel jsem si, že to už bude pohoda… A za taková nebyla,,
    Kolik vás asi bylo u příjimaček? Minule nás bylo to cca. 190 a brali od 66 myslím, takže když měl někdo v I.kole 25 potřeboval ve druhém alespoň 41 – což je docela těžké získat – v tom druhém kole je třeba jim padnout do oka prostě a vědět co je to kultura, kulturologie a proč tam chcete jít (pokud je jediným důvodem to, že si myslíte, že to je lehký a budete moc chlastat a hulit, tak je možná lepší to trošku okecat – neříct to na feróvku…)
    A_A
    A_A --- ---
    ahá, no tak to bych asi měla dát...víc jak půlku blbě mít nebudu probůh..a esi jo, veřejně přiznám, že s přibývajícím věkem hloupnu a na starý kolena ze mě bude blbeček:)
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    A_A: jop, "do druheho kola k oborove zkousce postupuje uchazec, kterz v 1. kole ziskal nejmene 25 bodu"
    A_A
    A_A --- ---
    STRANGERD: hele takže když máš víc jak pětadváco ? správně, automaticky postupuješ k ústním???
    A_A
    A_A --- ---
    STRANGERD: jj:)
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    A_A: no, nic se nema prehanet; ale uz ted se tu cejtim jako doma :D
    A_A
    A_A --- ---
    STRANGERD:
    KALHOTKA: já si vypálila zas mozkový bunky pálenkou v pepéčku a ráno na přijímačky po 5h spánku- ani 3energydrinky a lecityn mi nepomohly...:/
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    A_A: proto sem si k vam taky dal prihlasku! na mejch oborech je nuuuudaaaa :)
    A_A
    A_A --- ---
    STRANGERD: takový lidi na katedře přesně potřebujem.)
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    KALHOTKA: pokud prvni projekce nahodou neni 1863 a pojem ekologie prvni nepouzil haeckel (jakoze si to nemyslim :), tak 26; tu haluz prvni cast mam celou az na posledni ciselnou radu a tak pulku toho pamatovaku, neb sem si pred testem zahulil pro stesti :D
    A_A
    A_A --- ---
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    KALHOTKA: dik, mam blbe jen dve z toho to neni na tipovacku vubec zly :)))
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    KALHOTKA: prvni filmova projekce v cechach, pojem ekologie poprve pouzil, skupina obsahujici vyhrade soucasny kulturni casopisy z cr,nejstarsi typ kamenne industrie patri do, ktere z nasledujicich radu prisly prvni, zakladatel sociobiologie, skupina co neobsahuje vyhradne cesky fotografy 20.st., urcete styl ukazky (to te chci videt :), chronologie hudebnich smeru a to je tak asi vsechno :D
    A_A
    A_A --- ---
    STRANGERD:
    KALHOTKA: ja dělala na pedagogiku testy a rači už nic negůglim, pže akorát zjištuju jak mam všecko blbě...stres
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    KALHOTKA: husty ze to vis tak presne, mne se teda na skoro ctvrtku otazek nepodarilo vygooglit spravnou odpoved :))
    A_A
    A_A --- ---
    STRANGERD:to bude stejný asi všade:)
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    A_A: na prvni si verit nemusim, pokud mam s prehledme vic jak pulku otazek jsem ve druhym kole (afaik); a to s tema autorama je hezky, na komparatistice je to to samy :)))
    A_A
    A_A --- ---
    STRANGERD: kdys dělal ty písemný? ...výsledky eště nejsou ne? si takle hezky věříš?
    ale to je dobře...

    no hele hodně záleží do jaký komise se dostaneš
    oblíbenými autory našich učitelů sou pověčinou oni sami.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam