• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    FORINTI: Já si o NA předtím něco zjistil, neboj:o) Ale jo, už to chápu, je to prostě jak ty říkáš něco, co někteří lidé potřebují k životu - napadlo mě to už, když jsem studoval pilíře NA:o)), ale říkal jsem si, že tam bude i něco jiného, když je to tak NEW...není. Můj problém je, že já nic takovýho nepotřeboval a nepotřebuju a proto mi to přijde zbytečný. Chápu, že pro jiného to zbytečné být nemusí...
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    FORINTI: mozna kdybys to tak nazvala, vsimla by sis, ze tu je docela dost klubu s touto tematikou. Pral bych ti uspech, ale predpovidam tomuto klubu stejny osud jako vsem tem ostatnim podobnym- sem tam flame na tema veda x duchovno, sem tam zajimavy inspiracni odkaz, ale celkove o nicem...
    nazev New age je imho na nyxu spise magnet na ty co maji s tim nazvem problem.
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    MORPHLER: Když se chceš k něčemu vyjádřit, je dobré když má ta věc nějaké kratší pojmenování. Abys ostatním dal najevo o čem budeš mluvit.
    Mohla bych klub nazvat: Andělé, Aura, Synchronicity, Indigové děty, Zákon přitažlivosti, Léčení, Flowdreaming, Celek, Zhmotňování přání atd atd....a než bych to dokončila, nikdo by už neposlouchal....bylo by toho moc.
    Proto je nutné dát tomu nějaké zastřešující pojmenování abys věděl, co můžeš přibližně očekávat!

    Mimo jiné budu ráda, když vy sami napíšete, co pro vás New Age znamená, co je pro vás osobně důležité a v čem tzv. rezonujete na stejné vibraci:-)
    GOG23
    GOG23 --- ---
    PALEONTOLOG: no a proč tam máš tu hlášku na závěr ? - " Nic konspiračního."
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    FORINTI: muj smer by mohli skatulkari klidne nazvat i new age :) jde spis o to k cemu ti je oznaceni new age, co ti to da? protoze podle me, kdyz to nekde pouzijes, lidem to bud nerekne nic, nebo si tam naopak dosadi veci, s kterymi nesouhlasis. proto nemam tu skatulku rad.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GOG23: Odkdy člověk musí jenom reagovat ?
    GOG23
    GOG23 --- ---
    PALEONTOLOG: na co prosimte reagujes ? :-))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Ten přístup, který popisuje MONKOK, je k vidění i v jednom hollywoodském filmu. Jmenuje se The Secret a je to o síle záměru a síle lásky. Nic konspiračního.
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    MORPHLER: A je to, škatulkáři by tvůj směr mohli nazvat "odtamtud tam" a říci....to je moc rozplizlé, bla bla.
    Jediné co je nutné je tolerance
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Osobně si myslím, že NA se právě z eškatulek snaží vymanit, ale protože jsou tu ti kteří škatulky potřebují, tak si oni sami z NA udělají další škatulku a PAK SE RAZANTNĚ vymezí proti s prohlášením, že škatulky nesnášejí:-)
    Pojmenujte tedy to čemu vy osobně věříte.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MORPHLER: No aspoň vidím, co jsi zač :)

    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    FORINTI: nehledam duchovni smer, ten docela mam, smeruju odtamtud tam.. :)
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    PALEONTOLOG: neni duvod, abys se jakoukoli dalsi odpovedi tobe unavoval.
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    MORPHLER: oki v tom případě pokud hledáš nějaký duchovní směr, zřejmě potřebuješ něco více koncentrovaného a usměrněného. Hledej
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    PALEONTOLOG: ty jsi mlady pubos? :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MORPHLER: Není důvod abych se tím unavoval, protože nic takového, abych to tímto musel podložit, jsem netvrdil.
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    DANKLAR: Takhle moje krátká definice byla strašně zjednodušená. Přečti si o čem je New Age ve shrnutí od Janet Boyer viz. záhlaví. Nechtěla jsem to rozepisovat, protože jsem předpokládala, že ti kteří sem přijdou budou o New Age něco tušit...
    Jde o to že, buď ve svém životě hledáš nějaký spirituální aspekt, nebo ne a jsi šťastný....uspokojuješ své potřeby, máš kariéru, ženu, děti, psa,muže, rybičky, chalupu a já nevím co ještě a nehledáš nic co by krmilo tvoji duši.
    Pokud hledáš, tak nějakou dobu věnuješ studiu určitých směrů, které tě přitahují a pokud usoudíš, že v tomhle je hodně tvé vnitřní subjketivně vnímané pravdy, začne tě to OPRAVDU ZAJÍMAT.

    Vždycky můžeš říci, že náboženství, směr, zacílení na určitou skupinu principů je BERLIČKA. Ale člověk tyto věci na určitém stupni vývoje zřejmě potřebuje, aby se necítil rozptýlený v prostoru:-) Nebo jak to lépe vyjádřit.
    A pokud se tak cítí, tak už ani nemá potřebu něco hledat, protože už je zřejmě čistou energií:-))))
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    PALEONTOLOG: rekni mi kolik oboru a metod znas. tobe ty otazky fakt pripadaji smyslne?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MONKOK: Já ten hollywoodskej film znám, nechceš napsat jeho jméno ?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MORPHLER: Já neřekl že se mi 108 nelíbí, ale ty tu ze sebe děláš čím dál větší trubku. Tvrdíš nepodložené, označuješ otázky za útoky.. vše co si na netu mladý puboš může přát.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam