• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    LALINA
    LALINA --- ---
    LUBOB: je to asi jako bys chtel po lidech, aby zahaneli hlad týmž jídlem...
    maji vsichni stejny hlad, ne? tak proc by vsichni nemohli jist treba jenom rejzi? ;-))))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LALINA: Na co ironie, co to říct přímo ?
    LALINA
    LALINA --- ---
    PALEONTOLOG: ty posledni dve vety nemaji chybu .-))) bravo:-)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    lubob, commanche, bidak, claven.. no commente
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    LUBOB: nestačila, protože máš právo vybrat si co ti nejlépe vyhovuje, proto je tolik různých učení a všechny v konečném důsledku povedou ke stejnému cíli.
    Rozdílnost, variabilita a mnohočetnost je dar který jsme dostali a pokud žiješ v prostředí, kde si můžeš skutečně svobodně zvolit pro kterou cestu se rozhodneš tak je to požehnání.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    FORINTI: ne ze bych ho nesnasel. pravda, jeho snaha o to co nazyva diskuzi se mi hnusi, jeho osobni ironicke utoky a zesmesnovani rovnez, ale jinak mi je celkem lhostejny...
    LUBOB
    LUBOB --- ---
    LALINA:
    mnoho smeru a cest... ale vesmes vsechny povedou ke svetlu, k prozreni a poznání

    nestacila by tedy jedna cesta s jednim smerem?

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FORINTI: Ne no včera jsem se dozvěděl, že existuje ID MORPHLER a projevil se způsobem, který mi uvízl v pozornosti. Tak jsem si jej dneska našel přímo u něj doma a vidím že je to malé ukřičené děcko. Nechovám antipatie, moje diskuzní vztahy jsou prosté antipatií. Naopak si mě antipatie podmaňuje k tomu, abych se dozvěděl ještě víc .o)
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    PALEONTOLOG:
    MORPHLER: Tak a teď když jste si vzájemně ujasnili že se nesnášíte, zjistili jste co máte společné:-))) a můžete na tom dále stavět:-)
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    LALINA: Keď počuješ hlasy, tak to nie som ja. Ale obráť sa na odborníka, môže to byť schizofrénia v klinickej forme.
    LALINA
    LALINA --- ---
    PALEONTOLOG: muj optimismus do toho neplet, ja jsem tezkej pesimista.. ale tuhle jsem dostala nejaky brnení v levym malicku a koukam, co to a on to Claven... ja jenom tlumocim, co mi nakanáloval...to ON je nevylecitelnej optimista .-)))
    LALINA
    LALINA --- ---
    CLAVEN: jéééé Claven:-)))) a ja porad, co mi tu chybí, hehehe
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MORPHLER: Možná si pleteš diskuzi s píškovištěm.
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    PALEONTOLOG: protoze se s tebou nechic bavit.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    LALINA: No ty si tu chýbala...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LALINA: To tvrdí věštkyně Lalina. Závidím Ti tvůj optimismus.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MORPHLER: Vždyť víš, že se v "last" zobrazuje jenom něco, proto jsem taky dál citovat nemohl, a že si myslím že by bylo co. Pročpak jsi to s těmi cykly neuvedl znovu ?
    A vůbec, jaké jsou tedy přímé důkazy pro to, že v roce 2012 bude přerod ?
    LALINA
    LALINA --- ---
    nový vek je proste nový věk, kvalitativne jiny, bude v nem vice souhry a porozumeni... snaha o integraci...
    Ale je omyl myslet si, že tam budou mít vsichni jeden jedinej nazor a zadny odstiny nebudou....
    proc by novej vek mel znamenat jenom neco uzce vyhranitelnýho?
    ne, tak to nebude, bude tam vsechno mozné...mnoho smeru a cest... ale vesmes vsechny povedou ke svetlu, k prozreni a poznání...... ti, kdo to pochopej, pujdou tam.
    Ti, kdo ne, nenarodí se (neinkarnují, neobnovi) se v novem veku, ale porad dokola se budou projevovat v tomto veku temnoty a konfliktů... dokud je neprestane bavit takovejle typ rozhovoru, jakej tu predvadi Morphler a Paleontolog :-)))
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    Děti, děti..
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    ECLECTICA: ok, dik.

    PALEONTOLOG: ja ti nemam na co argumentovat. a ani nechci. a o tvych hovnech se fakt bavit nechi. zajimave ze sis z te smazane reakce nevzal prave to, ze 52 lety cykluc s neni jediny...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam