• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    SLAUGHTER
    SLAUGHTER --- ---
    TVX: rad te vidim pane kukacko :-).
    TVX
    TVX --- ---
    LALINA: esli on ale fakt nemel na mysli uplne konkretne co jde z vás ven...
    tedy, podivat se za sebou do misy :c]
    GOG23
    GOG23 --- ---
    DANKLAR: a prijimani rostline potravy s tim nesouvisi ? argumentuj !
    LALINA
    LALINA --- ---
    SHKRK: ja si jidlo "cistím"
    jestli to dla, zjisti, co se meni, jestli struktura potravy nebo nastaveni v systému (tedy v mozku) ... ja to cejtim..vzdycky cejtim takovy malinky pohyb nebo zmenu napeti nekde v hlave... proste je to cinnost a zmena v tobe, ne v jidle...
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    LALINA: prikladam vahu tomu, jak se mi jidlo dostalo na stul (velkochovy, jatka...) stejne jako tomu co v nem je (antibiotika, rustove hormony...)
    SLAUGHTER
    SLAUGHTER --- ---
    LALINA: Nemyslim to zle, ale ven jdou same hovna :-)....
    LALINA
    LALINA --- ---
    krev je životnost, pozemskost... nerekla jsem, ze je necista..ani krev ani pozemskost..
    me tak pripadala.. sveho casu...pozemskost... hmota...jsou bezpochyby hutnejsi, hustsí substance, hrubejší...

    jak by bylo ptákovi, kdyby mel lítat pod vodou?
    tak bylo me, když jsem mela žit na zemi...

    a to nic nerika o tom, ze by voda (nebo zeme) mela bejt necista, je jen jina.. neslucuje se s mým naladením..
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    LALINA: pekne jsi to vyhmatla:) a je v tom rozdil pokud ti to funguje??? samozrejme ze neudelas z rizku mrkvicku, ale mues ovlivnit to co to udela s tebou, tudiz v tom moc rozdil nevidim
    LALINA
    LALINA --- ---
    SHKRK: no se pekne rekne, šreku...teda škrku...smarja, promin, to je nick toto:-))
    silny slova, reknu... velmi casto se misto previbrovani stane autosugesce...tedy nemeni se podstata potravy, ale její vnimání človekem...což je trochu zasadní rozdil..
    "převibrovat"...zni hrozne machrozne a duchovne, ale...kdo z vas umi promenit vodu na vino? ;-))

    imho ani neni potreba previbrovat podstatu potravy, jen je treba naucit se ji prijimat..prirozene prijimat...
    JK k jídlu rekl: neni ani tak důležité, co přichází do vás, jako spíše to, co jde z vás ven...
    cili neprikládejte tak velikou váhu tomu, co máte jiste nebo nesmite, spis se divejte, jaké kvality vyzarujete, jake jsou vase slova, myslenky, ciny...
    nojo... rikal to ve sve dobe, takze neřešil GMO a vselijaky jedovaty jidlo, co mame tedko a co je jen naopdobeninou skutecnyho jidla...a taky musime vzit v potaz, ze mluvil k židům, kteří meli s jidlem vselijaky trable..toto ne, toto j... apod.. cili v kontextu toho je treba ten vyrok vnimat, ale v podstate je to tak..
    SLAUGHTER
    SLAUGHTER --- ---
    SHKRK: to je vztah ja a jidlo, jenze je tu vztah ja jsem jidlo :-)... Je to o vire a o vuli, to preci vis!!!
    SLAUGHTER
    SLAUGHTER --- ---
    SHKRK: to neni vubec nezajimava myslenka... mno jak stavet na nejistych zakladech?
    LALINA: prijjimani potravy ma jine duvody. To co popisujes jsou doprovodne znaky. Kdyz prijimas potravu temer vzdy zabijis, takze ses do toho docela zamotala :-)...
    LALINA: pockej jaky i budes kricet az te Slaughter rozbije! Vrrrr
    LALINA: na to jsem tu ja! ale ja vlastne nejsem...
    SHKRK: Mesicku na nebi hlubokeem.... :-)
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    GOG23: z tohoto od LALINA

    vegetariáni jsou lidi, který se distancovali od pozemskosi...vice nebo mene, casteji více.
    bud dobrovolne, nebo nedokazou plne prijmout a prožívat pozemskost..
    prijímání živočišné potravy souvisí s přijímáním pozemskosti )
    nekdo by rekl i přízemnosti), hotného světa..ma
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    LALINA: taky o tobe netvrdim zes to rekla.. ptam se, protze to tak vyznelo. .. viditelne jsem nebyl sam (GOG23- taky se jen pta) kdo mel pocit ze za hlavni problem povazujes krev...
    GOG23
    GOG23 --- ---
    LALINA: tak nebud lina a rozpitvej to
    LALINA
    LALINA --- ---
    MORPHLER: nechci profanovat..mejte si to, jak uznate za vhodne... tohle je muj pohled, nic vic...
    Prozivam, naslouchám uvnitř sebe, mam nejaky vlastní zkusenosti a taky se divam kolem sebe... z toho jsem ziskala nejakej nazor, pohled...

    nikdy jsem nerekla, ze krev je necista... no ono je lepe nemluvit, protoze clovek rekne "A" ale lidi si to každej preloží uplne jinak, podle vlastního nastavení a svejch zornejch úhlů.... a navrch potom mají za to, ze jsem to fakt opravdu rekla...
    To ne, lidi, to mi na moji bidnou dusi neházejte...

    já jsem tím myslela neco trochu jinyho, ale nemam tedko naladu ani silu to tu rozpitvávat, zvlaste, kdyz se do debaty dostavaji argumenty typu: "lidi žerou kyticky a je jim fuk, že je to bolí"
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    a mluviti o jidle... kdyz si to kazdy stejne muze previbrovat...
    GOG23
    GOG23 --- ---
    DANKLAR: a na zaklade ceho tak usuzujes ?
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    LALINA: ja se prave o rozbijeni bliznich nestaram... jak bych to rekl... jsem vdecny ze jsem a co prozivam... mi to staci
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    LALINA: tak je prenaseji mizou a pod., uzemnene jsou docela dost a bojuji dokonce chemickymi zbranemi v neustale valce se sousednimi rostlinami. krev je necista? nemluve o tom ze zivocisne produkty jis zbavene krve...
    LALINA
    LALINA --- ---
    SHKRK: vidím měsíc a na něm je měkké i:-))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam