• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    LALINA: ano garvitace je vyplod lidske mysli, konkretne te nejvice racionalni, galielo z galileje se menovalo umisteni te mysli... doporucuju knizku zen aneb umeni udrzby motocyklu, tam se zrovna timhle autor zabyva...
    LALINA
    LALINA --- ---
    DARJEEL: jako je výplod lidsky mysli zákon o gravitaci? no tak v tom pripade ano
    jsou to tak velke, husté a od dávnoveku živené iluze(zákony), že platej i kdyz na ne clovek se....eee kasle:-)))
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    LALINA: kam ty na to chodíš, hele.. vysílání rostlin, to je extrém
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    RANGDROL: praveze vidime, ty to nevidis???
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    LILY:
    nevidim zadnou souvislost mezi teatem tohoto ad.a prispevkama,který tady jsou.a to vubec nemluvim o kvalite tech prispevku-kdyz se chce nekdo bavit o hovnech,tak at si udela ad.do hajzlu(to je jmeno toho aud;))popripade radoby vtipny prispevky a tom,ze tady nejsme,polemika nadtim jestli kapradi je chutnejsi nez stejk
    vy to nevidíte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§????????????????????:DDDDDDDDDDDDD
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    MONKOK: celej ekosystem je proste souhrn interakci, vsechny hranice a skatulky udelali lidi... samozrejme ze je velkej "energetickej" rozdil mezi tim, jestli jis maso nebo ne, ale porad, je to jenom vyplod lidske mysli, i kdyz samozrejme vyuzitelnej, vi li clovek k cemu...
    LILY
    LILY --- ---
    Já bych zas smazala ty příspěvky před posledními sedmdesáti pěti, aby se ta skutečnost trochu přikrášlila, ale každé ego má jiný vkus :)
    SLAUGHTER
    SLAUGHTER --- ---
    LALINA: zkusila ses uz odpojit od sveho osobniho pocitace? Pa
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    LALINA:
    kdyz asi poslednich prispevku je o nicem..teda krome vypovidaci hodnoty
    GOG23
    GOG23 --- ---
    MONKOK: jakto muzes vedet ze je to vedomi nesrovnatelny ? Na zaklade ceho tak usuzujes ?
    Pro me je spis dulezitejsi spotrebovat jen tolik kolik opravdu potrebuju a je mi opravdu jedno jestli je to rostlina nebo zivocich. To ze je pojidam jeste neznamena ze si jich nevazim.
    Opravdu ale nechapu jakou to ma souvislost s pozemskosti
    LALINA
    LALINA --- ---
    SLAUGHTER: zkusil ses nekdy napojit na esenci rostliny nebo zvirete, kamene?
    jsme Jedno..a prestoze se vnimame jako lidi, tak se muzeme aspon treba na chvili "naladit" i na vysílání v říši rostlin...
    zvlastni, myslela jsem, ze tohle uz je lidem tady tak nejak znamo...
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    MONKOK: Rostlina rise je tu ocividne pro nasi obzivu, u zivocisny to jasny neni.

    prosím, kde vidíš tu očividnost? a kde tu nejasnost u zvířat?
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    SLAUGHTER: jen to ne,pomoooc...
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Já zatím nic nesmazala, jenom varuji. Oprostěte se od Defekace, nebo se z toho Po****....víte co Law of Attraction:-))))))
    SLAUGHTER
    SLAUGHTER --- ---
    MONKOK: jsi clovek a tak svet budes vzdy vnimat. Bo mi rikej ze VIS jak rostlina ci jinny zivocich vnimaji svet....
    SLAUGHTER
    SLAUGHTER --- ---
    FORINTI: nic lidskeho nam neni cizi. Mno ale pust se do vymazu!
    MONKOK
    MONKOK --- ---
    GOG23: chpes rozdil mezi rostlinou a zivocichem? oni i ty rostliny maj nejaky vedomi, ale s zivocichem nesrovnatelny .. zvirata uz maj elementarni mysleni a emoce, muzou zit ve stresu ve strachu a vetsina tech co papame tak zije, protoze vi jak konci a jsou chovany v takovejch podminkach. od toho se pak taky odviji kvalita jejich zivota a organismu. ..nevim presne jak to mysli lalina, ale ja jsem maso nejdel protoze jsem proste chtel manifestovat svuj vztak k zivocichum. Rostlina rise je tu ocividne pro nasi obzivu, u zivocisny to jasny neni.
    SLAUGHTER
    SLAUGHTER --- ---
    DARJEEL: souhls, jen darjeela bych zavrel do auditka s Lalinou...
    LALINA
    LALINA --- ---
    RANGDROL: zvlastni vec, to mazani...ja ve svejch klubech nemazu )udelal jsem to jen parkrat ve vyjmecnych pripadech..
    pripada mi to jako"prikraslovani skutecnosti"...v realu taky nejde "smazat" co uz jednou bylo rečeno..

    ale na druhou stranu, pokud tu ta moznost technicky je a moderator ma dojem, ze noví lidi zvenku by se mohli pri nahodne navsteve leknout...tak to ma asi logiku
    GOG23
    GOG23 --- ---
    LALINA: Dobre, jsi neschopna to vysvetlit. Potom ovsem nechapu proc to sem vubec pises.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam