• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    KAILASH
    KAILASH --- ---
    LALINA: fajn, viru a pocity ti neberu......proc to ale neprevest do konkretnejsi roviny...jestli citis i ten rok 2012, moznost sazky je stale otevrena :-))
    MONKOK
    MONKOK --- ---
    LALINA: no dyt ja to tak beru, ja prece nikomu nic nenuti, nikoho o nicem nepresvedcuju. kazdej ma svoji cestu.
    LALINA
    LALINA --- ---
    MONKOK: to se omlouvám, byl to jen takovej hurá výpad do guglu... je tam toho milion:-) a ja se tim do detailu nehodlam zabývat.. tak nevím..
    díky za vylepsení:-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    MONKOK: ano... tak to tak berme, ne? dyt se nic nedeje...jsou tu..a ctou... neni na nas urcovat nebo hodnotit, co si z toho odnesou...
    LALINA
    LALINA --- ---
    KAILASH: nevim, jaky veci ti kdo nasliboval, ale deje se to porad... necejtis, ze se cas zrychluje? ja jsem o tom s nikym nemluvila a slysela jsem to potom i od jinejch lidi...
    me je sumak jestli neco je nebo bude nebo nebude, ale cejtim, ze se deje neco pod povrchem...pred lety jsem to cejtila asi tak, jako kdyz praskne led nekde dole.. a nahore jeste vubec nic neni znát.. a presto uz je to v procesu.. cejtim kvalitu casu... cas nema jen kvantitu, ale i kvalitu..
    ale nehodlam se tu o tom nejak hadat... myslím si, že tohle tema je fakt asi na nic....
    MONKOK
    MONKOK --- ---
    LALINA: jo to je fajn, ale zatim se moc nesnazi pochopit, spis se klasicky snazi zesmesnit, zpochybnit to co nezapada do jejich reality, ale to je holt prirozenej obranej mechanismus "racionalne" mysliciho cloveka.
    KAILASH
    KAILASH --- ---
    FORINTI: subjektivni pocity - mozna by to melo smysl kdyby to rikal realizovany clovek, guru nebo svaty. To ze se nejakemu priznivci NA udela na den nebo na pul roku dobre nebo spatne nic neznamena - v globalnim smyslu.

    Takovych "věřičů " v něco , v nějaký mezník a subjektivní pocity jsem zažil mraky...a věř mi, že od roku 90 jsem jich potkal hodně. A nic se nestalo :-))) ani v roce 2000 ani jindy.
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    New Stage:-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    MONKOK: jo...i proto jsou trebas tady..lakaji je podivny cizí slova a chteji tomu prijit na kloub... nejak to rozebrat na soucástky, zvažit, změřit, očuchat... a bud to sežrat nebo to počůrat .-)))
    MONKOK
    MONKOK --- ---
    heh to vypada ze nekteri ani nechapu co znamenaj ty slova NEW AGE..
    SHEEN
    SHEEN --- ---
    Jé, tady je sranda. :-))))
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    ECLECTICA:
    KAILASH: já nevím jak vám to mám říci. Prostě to musíte pocít sami. Buď to vnímáte a cítíte, nebo ne. :-(
    LALINA
    LALINA --- ---
    for...ma to vubec cenu? ;-)))
    LALINA
    LALINA --- ---
    to, ze si neceho nevsimnu, neznamena, ze to neni
    KAILASH
    KAILASH --- ---
    FORINTI: jaky?
    nebo se teda vsadis? :-))
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---

    FORINTI: mno, ja kuprikladu nic takoveho neprozivam :)
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    KAILASH: Já sice nevím zda to bude přesně 21.12.2012 :-))) nebo vůbec r. 2012 ale o čem si myslíš, že tady celou tu dobu mluvíme:-)
    Ty změny jsou tak viditelné, že mi přijde, že pokud se podíváš mimo ČR tak UŽ PROŽÍVÁME r. "2012"
    LALINA
    LALINA --- ---
    rok 2012 má svuj celej klub..nekde tady
    LALINA
    LALINA --- ---
    jůůůůůů. nová rasa!!!indigo!!! hosanna!!
    http://www.duhovacesta.cz/indigo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam