• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    LALINA
    LALINA --- ---
    TVX: asi jo, na prvni zbeznej pohled fakt prijatelny..
    ale ja mam jenom balkon/loggii a budu se tam pokouset vypestovat papricky jalapenos... a na to se mi nechce vynakládat tolik penez..
    ovsem kdo je nadsenej, ma pozemek a nevi jak do toho, pro toho jsou ty prachy dobre vynalozeny teda... aspon tusím...

    jnak znamej ma permastatek u JinHradce.... obcas me od neho chodej pozvanky... bydlí se tam, pracuje a ochytřuje se tak nejak zaroven a taky to musi bejt hodne obohacujici..
    TEFE
    TEFE --- ---
    POLMO: pravdu mas pane!

    abych pravdu rekl, ani mi neslo o to zlanarit lidi na svoje presvedceni a na buhvicojeste ale abych spis objevil nove kontakty pro spolupraci na necem "x" kdyz si lidickove navzajem vypomahaj jde to lip :)
    TVX
    TVX --- ---
    LALINA: Svobodovi jsou fakt prima lidi kteri si uz svuj ukol nasli a je to na nich videt. I pokud vlastnite treba jenom zahradu ci balkon nebo planujete novy eko-bydleni, ci chcete jenom pochopit prirodni kolobehy a principy tak ten jejich ekozahradni seminar vrele doporucuju.
    LALINA
    LALINA --- ---
    POLMO:
    beru, je to tvuj nazor a jak jsi uveril, tak to máš. Podle tebe lidem vyvracim nazory, protože proste jinak ani nemuzu (ach ta blba karma :-))))
    OK. ja to rozchodím .-)))

    ja to mam jinak, ale nebudu ti to rikat, protoze by sis to zase vylozil jako ze ti neco vyvracim nebo vnucuju....

    cili usetrim energii a jdu na kute, krásnou dobrou noc všem a sladké sny těm, kdo mají rádi sladké .-))
    POLMO
    POLMO --- ---
    Pokial nebudeme schopni si uvedomit ze niektore veci v hlbke svojho ja robime, nebudeme schopni tie veci nerobit... neje to myslene na momentalnu temu, ale na celok...
    Ok, este jednoduchsie... nechcem povedat ze to robis tiez, ale ze to robime tiez. Ako som povedal, ak by to tvoje najvnutornejsi ja "nerobilo" nikdy by si nepoukazovala na to ze to robi niekto iny...
    Nikde som slovo boh nespomenul a predsa je tu :) ...kazdy tomu vravi inak a pritom myslia na to iste... nieje to uzasne :)
    LALINA
    LALINA --- ---
    POLMO: jakože skrze zavražděné lidi prožívám to zavraždění nebo jak?
    a trebas skrze tebe nebo jiné (radsi nebudu jmenovat) zase zažívám to vyvracení názorů? hm, zajimava hypoteza...presto me nejak porad unika, co to řešíme....

    ja jsem napsala, ze nektery lidi chteji menit svet tim, ze ostatnim vyvraceji jejich nazory
    tys asi chtel proste rict, ze to delam taky, kdyz si ten termin vubec beru do huby...
    je to tak, nebo jsem zase mimo misu ?
    na me se musi opravdu jednoduse :-))
    LALINA
    LALINA --- ---
    POLMO:
    ja jsem ti ho vyvrátila???
    Mas ho snad vyvrácenej??
    pokud ano, muzes si za to sam.
    ja jsem pouze jenom rekla, jak se na vyvraceni nazoru lalínou dívá lalína sama..
    a pochybuju velmi, že nekdo zna Lalínu lip, nez Lalína.
    tož tak

    svuj nazor si s panem bohem nechej a neházej mi na hrb skody, které ti vznikly s jeho vyvrácením ..
    ja za to nemuzu.

    a tim bych tuto neplodnou diskusi ukoncila.
    POLMO
    POLMO --- ---
    LALINA: Sice to nieje tvoja vlastna skusenost, predsa ju prezivas spolu s inymi (cez nich)... vyspele bytosti (mistri) ktore ziju v pochopeni a v laske nepotrebuju zazivat protiklady, lebo ich uz spoznali a spoznavaju cez nas-inych (v hrubej podstate cez sami seba)...

    Preco si teda vyvratila moj nazor, ze v hlbje svojho ja niektore nazory vyvracias...?
    LALINA
    LALINA --- ---
    RANGDROL: ano ....nemozes sa rozhodnut zle .-))
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    LALINA: a nebo kolo dharmy;)
    LALINA
    LALINA --- ---
    dneska me kamos ukazal stranky, kde je kromě jiného i hodne dalsich linků na dalsi aktivity kolem hospodářství, zemedelství, rodových statků a podobných věcí , které smerují k vylepsení kvality zivota do nového věku .-)

    http://www.ekozahrady.com/
    LALINA
    LALINA --- ---
    POLMO: buddhistum by to nejspise pripomnelo kolo samsary :-)))
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    doporučuju dnes na nove film Dotek zla;)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    jj,hned sem myslel na ten kruh;)
    POLMO
    POLMO --- ---
    RANGDROL: no hej mam rad simulatory... :) (a kopec inich zalub hlavne hudbu) a najprv som semna nyx prisiel za tym ucelom. Ale hodi sa aj sem... kruh je velky simbol zivota, ktory nikdy nekonci iba meni svoje formy stale dokola... je len nanas ako sa rozhodneme a ako som uz pisal nemozeme sa rozhodnut zle.
    LALINA
    LALINA --- ---
    POLMO: nemusim nikoho zavrazdit, a presto vim, co to znamena zavrazdit

    ja si dovolim zopakovat, že nikomu jeho nazory nevyvracim.

    pokud nekdo ma ten dojem, je to ciste jeho job/boj a prameni to z jeho..mno nebudu se tu poustet do psychologckých diskusí. proste zalezi na jeho postoji. Nejspis ma vubec problem detekovat neci cizi nazor jako relevantni nazor (a jako takový ho proste vnimat) a "podle sebe soudí tebe" - čiliže mu z toho vyplyne, ze se nekomu snazim neco vnucovat nebo vyvracet.
    Ale jak rikam, s tim nic nenadelam... jeho pohled, jeho nazor, at si to mysli, mozna to tak videt potrebuje..mozna urcite.
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    POLMO: dobra ikonka:D
    POLMO
    POLMO --- ---
    LALINA: myslel som mna a aj teba v kontexte s tvojim predchadzajucim prispevkom... este sme celkom nepochopili celu "pravdu" preto si myslim ze to robime aj mi. Ak by sme nazory nevyvracali ako by sme mohli vediet co je to vyvracanie nazorov... ( ak by si nikdy nebola smutna ako ako by si mohla vediet co je smutok... bez jedneho neni druhe.)
    LALINA
    LALINA --- ---
    POLMO: to jsem nejak nepobrala... jste taki ludia, ktori vyvracaju ostatným ludom ich nazory?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam