• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HADESFitness models | Bikini & Nude | Pictures
    Ak mate radi pekne tela, pevne prdelky, vysportovane bruska, rucicky a nozicky... ste spravne :)
    http://figure-models.tumblr.com/
    rozbalit záhlaví
    SATIEL
    SATIEL --- ---
    HADES:

    Záleží na vkusu. :-)

    A co Mandy?

    HADES
    HADES --- ---
    SATIEL: denise je zruda :)
    SATIEL
    SATIEL --- ---
    SATIEL
    SATIEL --- ---
    Denise Masino

    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    ty nohy...
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    tahle je moooc
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    tady me nejvic zaujal ten prohnutej loket :)
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    SATIEL
    SATIEL --- ---
    To je zadek. :-)

    STOJKO
    STOJKO --- ---
    BRUISE: jen jsem se zeptal a pak vyjadril svuj nazor, paklize mas pocit krivdy nebo neco podobneho, velice se omlouvam!
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    KOKES: no, ono je to s bojovymi sporty tak trosku prehnany tvrzeni, ze pokud to nekdo umi, da kdekomu automaticky pres drzku. Fyzika je porad fyzika pokud chce 50ikilovej clovek ublizit 100kilovymu da mu to zabrat neumerne a dovolim si tvrdit, ze se mu to temer nepodari(vyjimky urcite jsou, to bych zase lhal). Delal jsem par let taekwon-do(itf) a muzu zodpovedne rict, ze jsem mel na full contact(ten je tam navic zakazanej, zkouseli jsme to jen mezi sebou) vzdycky tezky problemy s lidma, ktery byly treba o hlavu a tudiz treba i o 20-30 kg vic nez ja. Rychlost, ktera doprovazi nizsi hmotnost je sice hezka, ale tu hmotu proste neodhrnes. Zensky maj oproti chlapum v mnozstvi hmoty neumernou nevyhodu, kterou zkratka nelze ignorovat. :)
    BRUISE
    BRUISE --- ---
    STOJKO: Čtverečkovaný břicho a vypracovaný svaly fitnesky mívají.. si ve špatným klubu :)
    KOKES
    KOKES --- ---
    STOJKO: hehe, nojo:-)
    STOJKO
    STOJKO --- ---
    bych se asik posral a esi by nebyla prase, tak by jí ty nápady přešly...
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    ted si predstavte ze by k vam prisla takova narachana zenska a mela na sobe gumovyho ptaka pridelanyho k opasku... to ste prostě v prdeli :D
    STOJKO
    STOJKO --- ---
    kokeš, já netvrdím, že se mi líbí něco takovýho jak popisuješ, když má holka pěknou sportovní postavu, tak je to super, dokonce si myslím, že je lepší mít pár deka navíc než míň, ale když má ženská čtverečkovaný břicho a vypracovaný svaly s vystouplýma žílama, tak se mi z ní navaluje .-(
    KOKES
    KOKES --- ---
    STOJKO: o tom to ale přece vůbec není:-)
    Když budeš chodit s holkou co dělá bojový sporty, tak tě zpráská, kdy si zamane i když bude mít ručičky jak hůlčičky. Do tohohle klubu (aspoň pokud rozumím) se pastujou obrázky holek, co si dokázaly vypracovat tělo do pěkných křivek, že se tu občas objeví extrém, je jiná věc. Mě se zase nelíbí holky bez pasu a boků, noha = stehno jak hůlka, pak velký revmatický kloub a zase lýtko jak hůlka. Každej to holt máme někde jinde:-)
    STOJKO
    STOJKO --- ---
    MUI: bych nechtel babu, co me prepere :-(
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam