• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HADESFitness models | Bikini & Nude | Pictures
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    STOJKO: ;)....proč to?
    mít pevný břicho je pro ženskou (stejně jako pro chlapa) dóost příjemný a zdravotně důležitý, a použitelný svaly na těle se taky hoděj na ledacos...IMHO mít normálně silný a viditelný svaly je i u ženský přirozenej stav, když má dostatek pohybu, taky proto člověk takových žen vidí čím dál víc, jak na to čím dál víc lidí přichází, že mít tělo v normálním stavu je prostě praktičtější a příjemnější než mít ho ztuhlý a ochablý... Že se tobě nějaká míra vypracovanosti nelíbí, to už je věc vkusu...;), resp. psychologie....na nyxu je rozhodně dostatek klubů s obrázkama jemněji stavěných dam ;))
    KOKES
    KOKES --- ---
    SODOMITA: tyjo, s touhle bych se nebál jít někam vymlátit hospodu:-)
    SATIEL
    SATIEL --- ---
    SATIEL
    SATIEL --- ---
    SATIEL
    SATIEL --- ---
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    NICTUKU: to si myslim presne vystihuje hlaska z filmu enough (hrozna sracka, ale nejak se mi to vybavilo) "staci jedna dobra rana a celej tvuj vycvik byl k nicemu"
    SATIEL
    SATIEL --- ---
    HADES:

    Záleží na vkusu. :-)

    A co Mandy?

    HADES
    HADES --- ---
    SATIEL: denise je zruda :)
    SATIEL
    SATIEL --- ---
    SATIEL
    SATIEL --- ---
    Denise Masino

    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    ty nohy...
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    tahle je moooc
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    tady me nejvic zaujal ten prohnutej loket :)
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    SATIEL
    SATIEL --- ---
    To je zadek. :-)

    STOJKO
    STOJKO --- ---
    BRUISE: jen jsem se zeptal a pak vyjadril svuj nazor, paklize mas pocit krivdy nebo neco podobneho, velice se omlouvam!
    NICTUKU
    NICTUKU --- ---
    KOKES: no, ono je to s bojovymi sporty tak trosku prehnany tvrzeni, ze pokud to nekdo umi, da kdekomu automaticky pres drzku. Fyzika je porad fyzika pokud chce 50ikilovej clovek ublizit 100kilovymu da mu to zabrat neumerne a dovolim si tvrdit, ze se mu to temer nepodari(vyjimky urcite jsou, to bych zase lhal). Delal jsem par let taekwon-do(itf) a muzu zodpovedne rict, ze jsem mel na full contact(ten je tam navic zakazanej, zkouseli jsme to jen mezi sebou) vzdycky tezky problemy s lidma, ktery byly treba o hlavu a tudiz treba i o 20-30 kg vic nez ja. Rychlost, ktera doprovazi nizsi hmotnost je sice hezka, ale tu hmotu proste neodhrnes. Zensky maj oproti chlapum v mnozstvi hmoty neumernou nevyhodu, kterou zkratka nelze ignorovat. :)
    BRUISE
    BRUISE --- ---
    STOJKO: Čtverečkovaný břicho a vypracovaný svaly fitnesky mívají.. si ve špatným klubu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam