• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HADESFitness models | Bikini & Nude | Pictures
    Ak mate radi pekne tela, pevne prdelky, vysportovane bruska, rucicky a nozicky... ste spravne :)
    http://figure-models.tumblr.com/
    rozbalit záhlaví
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    CERTICE: kdybyste chtěli Olívii potkat tak v Bratislavě v PenGym :-) příjemný a velmi dobře vybavený fitko se vstupem za 3€, což je oproti všem těm wordclass apod naprostá pohodička
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    BLONDYNKA: jasny, vzdyt jo ;) nehodlam z toho delat najeka debatni téma , nikomu to neberu, jak jsem uz napsala ;)


    Olivia Pohanková /SK


    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    CERTICE: Mhm, za sebe říkám, že pokud má holka takový zadek, jaký je na diskutovaných fotkách, tak ať cvičí třeba nahá, svět bude aspoň hezčí. Bohužel v realitě mají největší potřebu ukazovat nahou kůži holky, které by se měly raději schovat do pytle.
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    BLONDYNKA: :)) me je to taky fuk, jen rikam, ze se s tim neztotožňuju ;)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    CERTICE: Já ve fitku ženský vlastně nevídám skoro vůbec, takže nevím, ale když už nějaké vidím, tak je to celkem v normě. Mně daleko víc vadí, když tam nějaká kráva pózuje na mašině a zabírá místo, namísto aby cvičila, ale co má na sobě, je mi fuk.
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    BLONDYNKA: tak k neprakticnosti se nevyjadřuju vůbec, to je samozrejmy, ze je to jak rikas :) ... ale tak podobny je to i v tom fitku prave, sice nehrozi uraz treba, ale leze cloveku ven vazne všelicos když fakt cvicis, takze to taky nelze, ale sama vidam prave i takove pripady :)))
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    CERTICE:
    MART1NKA:
    Do klubu proč ne, ale na ulici s tím nikdo s pudem sebezáchovy nepoleze. Čumění vzal čert, spíš když upadne, bude to průšvih :-)
    CERTICE
    CERTICE --- ---
    naše česká Adéla Storzerová

    CERTICE
    CERTICE --- ---
    MART1NKA: Urcite muzou, ale prijde mi to uprimne taky prehnany, stejne tak jako holky co chodi takle do fitka a pak si nejlepe stezuji, ze tam na ne všichni cumi :) Ja tam chodim cvicit, a ne ukazovat prdel (nebo kozy), i kdy ji samorezjme nemam takhle hezkou, takze třeba to proto nechapu... :) Taky me bavi mit hezky a třeba sexy sportovni obleceni, ale chodit primo sportovat skoro nahata rovnou :)) NA fotku ok, ale bezny noseni ven trochu moc dle mne :)
    Tohle nejak nepochopim no...ale proti gustu zadny disputat, a je mi jasny , ze chlapi jsou za takove radi... :)

    a at tu neblabolim svoje názory, který nikoho nezajimaj :), tak prihodim jednu z mych oblibenkyn...
    Michelle Lewin

    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    DAGLU: Na Slovenskom malomeste je všetko možné. Keď holky chodia takto do klubu, nevidím dôvod prečo tak nešportovať.
    Má i kámošku. :)

    MERTLAS
    MERTLAS --- ---
    DAGLU: proc by nemohla? jen at jezdi... :D
    DAGLU
    DAGLU --- ---
    NAPOSPAS: to je asi nahraný,, to přece nemůže nikde takhle jezdit, to je divný
    CHINGACHGOOK
    CHINGACHGOOK --- ---
    NAPOSPAS: nebo si udělám důlek v písku a lehnu si na břicho :D
    NAPOSPAS
    NAPOSPAS --- ---
    CHINGACHGOOK: Hromadu dalsich hezkych, tohle videt na bruslich, tak si rozbiju drzku :)
    CHINGACHGOOK
    CHINGACHGOOK --- ---
    HADES: Timea má i další hezké, trochu jsem zvýraznil to hlavní :D



    HADES
    HADES --- ---
    Timea Trajtelova (Slovensko)




    BERNIE
    BERNIE --- ---
    BUCCI: uprimne nic moc fotky a ta lokalni desaturace je primo pekelna.
    GAMATES
    GAMATES --- ---
    SODOMITA
    SODOMITA --- ---
    :O
    COOLER
    COOLER --- ---
    KARADOK:
    KARADOK: aneb stará láska nerezaví :)
    KARADOK
    KARADOK --- ---
    BLAIDD: A tady její kolegyně (doslova)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam