• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JUDIYnyxáci na výletě

    spřízněno:
    [ JABOK - Welcome to Fakeville ! ]

    pokud máte zajímavý report a chcete ho na nástěnku, použijte kouzelné slovo ''konišouá''
    rozbalit záhlaví
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    zitra jdeme smer berounsko, v 10 na smichaci, piste mi do posty kdo chcete.
    MARION666WOLF
    MARION666WOLF --- ---
    Ahoj,v Únoru bude tůra na Okoř cca. 13km z Prahy 6-jedná se o pohodovou turistiku :)
    http://www.kct.cz/cms/turisticka-akce?xid=11006 :)
    MARION666WOLF
    MARION666WOLF --- ---
    Ahoj,na Květen sháníme lidi na pochod Praha-Prčice http://www.praha-prcice.cz/pochod :)
    pravděpodobně půjdeme z Milovic ale ještě nejsme 100% rozhodnuti :)
    Každý rok trasu měníme :) snad nebude lejt jako z konve jako loni :)
    tůra se koná 16.5.2015 od rána do večera :) časy jsou různé podle Startu a kontrol a cíl max do 20 hodin..V Cíly pouť a večeře a cesta buď VLAKEM nebo BUSEM do Prahy :)
    TIGERCLAW
    TIGERCLAW --- ---
    Ahoj, shánim parťáka/ parťačku/ parťáky na nějaky last minute ted v červnu, kamarád se kterým jsem cestoval mi odpadl a já bych se i přesto rád někam vydal, na místě by jsme se určitě domluvili a těch last minute je spousta, jen se mi prostě nechce sedět doma. Tak kdyby jste někdo věděl o někom, kdo by měl zájem poznat nového člověka a nová místa tak mi dejte vědět :) Rád a bezproblémově se seznamuju a ještě radši cestuju :)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Někdo zítra na nedělní výlet směr berounsko či svatý ján? Sraz před 11 na smícháči... kdyžtak pošlete telefony do pošty, si to pak přečtem z mobilu na poslení chvíli...
    IJACZEK: Tak pro velky uspech tentokrat s 12h predstihem :-)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    HARVIE: jasan, chápu :)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    IJACZEK: no pisu to az kdyz je ustaleny datum a aspon nejaka minimalni ucast... driv to neslo...
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    HARVIE: piš to dřív!
    MITHRANDIR
    MITHRANDIR --- ---
    JUDIY: Tady v te oblasti jsou pekne Krivoklatske lesy, napr. hezka ceska je z Luzne u Rakovnika do Lasovic nebo primo na Krivoklat
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    Tak ve čt jsem si vyrazili smer strašecí...pokud budete pokračovat až do rudné, tak za ní sou krásné lesy....je tam teda dost houbařů, ale přese jenom něco pomálu sme taky našli....!!!
    Doporučuju.....
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Asi davame v nedeli v 10 rano mensi alkovylet busem ze smichova smer sazava, na nejaky kopce a k rece a kolem pulnoci bysme meli bejt zpatky vlakem... kolik nas bude nevim... vzdycky je prekvapeni kolika lidem se podari o vikende vstat pred polednem :-) kdybyste se chteli nekdo pridat, tak posta.
    KOSTRA11
    KOSTRA11 --- ---
    IJACZEK: Čau tak co už máš kvalitní obuv. Už jsem moc dlouho doma. mohli bychom něco naplánovat. Co?
    DMAG
    DMAG --- ---
    KOSTRA11
    KOSTRA11 --- ---
    IJACZEK: no on, to sice nebyl víkend,ale to je jedno. :-) jj ozvu. no vlastně teď zrovna jedem s mladou sice do hotýlku..Máj na Smržovce u Tanvaldu. Takze lyžování. Od 6.2.13 do 10.2. beru i sněžnice a výbavu a je jedno místo v aute z prahy. Tak se rozhodni. Něco mužem vymyslet.
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    KOSTRA11: hele přemejšlel sem o tom! .) ale ten víkend jsem něco bohužel měl ./

    Až budeš něco plánovat, tak napiš a uvidí se ... momentálně ale nemám na takovejdle vejlet solidní boty ./
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    KOSTRA11: Bohuzel, ja sjem ted na pul rocnim vylete.//.///tak jsem out off....
    KOSTRA11
    KOSTRA11 --- ---
    JUDIY: Asi nechodíte na výlety. Co zkusit ten můj. Nevíš o někom kdo by šel?
    JUDIY
    JUDIY --- ---
    KOSTRA11: jojo moc to tady nezije...
    KOSTRA11
    KOSTRA11 --- ---
    Tady snad asi nikdo není. Halooo...
    KOSTRA11
    KOSTRA11 --- ---
    Zdravím všechny příznivce hor.
    Dne 16. nebo 17.12.2012 se chystám na menší výlet do Krkonoš. Start : Malá Úpa, Pomezní Boudy. Předpokládaný cíl Harrachov buť 19. nebo 20.12.2012.
    TRASA - POMEZNÍ BOUDY, SNĚŽKA, VYSOKÉ KOLO, PRAMEN LABE, HARRACHOV.
    DÉLKA TRASY - Délka trasy: 35 km, celkový čas: 08:49 h
    DÉLKA TRASY SE POCHOPITELNĚ MŮŽE ZMĚNINIT V ZÁVISLOSTI NA POČASÍ A FYZICKÉ ZATĚŽI.
    !!!!! SPANÍ VE SPACÁKU A STANU !!!!!
    Kdyby někdo chtěl tak se můžem domluvit a vyrazit spolu.
    Zatím mám ve stanu jedno místo. Používám expedičák Ferrino Snowbound 2
    !!!! UPOZORNĚNÍ: V TĚCHTO OBDOBÍCH MOHOU NOČNÍ TEPLOTY KLESAT I K MÍNUS PATNÁCTI STUPŇŮM !!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam