• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TURFGGG Gymnázium Ústavní 400
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    Kde nechali uplatky? :D Mno blahe pameti, kdyz otevreli pokusnou 4letou tridu z devitek, kterou absolvovala i ma sestra, rikali jim, ze jich ca 5 vyhazi v prubehu studia, 5 pred maturitou a 5 pri maturite. Nakonec to nebylo tak strasny, udelalo to asi 14 lidi :o))))
    ...ale ty veci, ktere se tam u ni ve tride dely, ze jedny holce, co mela individualni studium, protoze ji maminka umirala na rakovinu a ona se o ni musela starat, zrusili pote, co jim sdelila, ze ji maminka prave zemrela, individual tesne pred pololetim a donutili ji udelat komisionalky ze vsech predmetu (a to to driv byla jednickarka), takze ta to vyresila tak, ze se jim na to pred maturitou zcela vykaslala a sla si zopaknout rocnik na soukromy gympl (ani zkazky Kasparove a spol, ze ji to "nejak daji", s ni nehnuly), versus jedna ublizenoucka hloupoucka slecinka, ktera si pomali tykala i s Kasparovou a furt byla navezena u kantoru v kabinetech, coz se projevilo v hladkym projitim maturitou bez extra znalosti... no, nemam ten gympl rada.

    A Davidova tam tehdy zaridila snizeni znamky na 2 nejlepsi holce na matiku jen proto, ze se prepsala na tabuli (rekla to dobre, Davidka vsak tu chybu demonstrativne opravila v jeji nepritomnosti, kdyz se ji rozhodovali o znamkach).
    KRISTYNKA
    KRISTYNKA --- ---
    ani se nedivim.. spolehali na statistiky a vysrali se na uceni :D
    TURF
    TURF --- ---
    WEASEL:zejtra nebo v pondeli muzes, jinak zapomen :D
    co jsme udelali nevim, 7 lidi to je fakt moc.. a neni vsem dnum konec. nebyl jsem teda ani na jednom z tech, ktery vyhodili, ale ze by bylo 7 lidi horsich, nez mara nyc, to mi prijde podezrely :(
    WEASEL
    WEASEL --- ---
    takhle to nikdy nelítalo, co ste jim provedli? se tam snad pujdu podivat...
    TURF
    TURF --- ---
    tak dneska vyhodili 4 lidi :D kurvadrat! jednoho chudaka dokonce ze 2 veci.. (3x italak a jednou z 8.A) to uz je 7 lidi.. vic nez za posledni 4 roky dohromady. a to jeste pujde nase trida :|
    BAUNA
    BAUNA --- ---
    Tak to se teda letos nějak u maturit rozšoupli..to teda koukám. Ale jiank přeji těm co to teprv čeká hodně štěstí..
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    tak co ja vim, tak tam je to s maturama takovej "kseft" a taky "predem jasno", takze jiste cajk :o)
    TURF
    TURF --- ---
    dneska 2 lidi z Acka a jedna holka za italaku vyhozeny, my jdem pristi tejden (ja ctvrtek :]]) statisticky uz nemuzou nikoho vyhodit, tak to snad bude platit :D
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    tak co maturita? :)
    BAUNA
    BAUNA --- ---
    pěkné video...:), jen tak dál.
    TURF
    TURF --- ---
    nechci bejt malo sebestrednej, takze se priznam. to jaaa!
    GAABA
    GAABA --- ---
    krista boha,tak už i ústavka má i svůj klub na nyxu:)
    tak se prozradte, kdo za to tady muze?
    TURF
    TURF --- ---
    EWENICA: diky diky :] [spoluprace ID FLAVIGNY !]
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    Tak, uz dva mi spoluzaci z gymplu ocenili vase Youtube :o) jen tak dal, decka, my zamacknem slzu pri vzpominkach na ty hororove casy v utrobach one budovy... :)))
    WEASEL
    WEASEL --- ---
    TURF: míříš spravnym směrem, na střední mi tak říkali, Špáču zná asi každej... koukal jsem na to video, fakt jsem se zasmál, povedlo se vám...:)) Sušiho a Vojtího samozřejmě taky znám...
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    Co me ale nejvic udivuje, je ono ggg. Takove priprastene logo mam na nejakem hnusnem tricku na chate. Divim se, ze s tim nekdo neco neproved. Tahne se to s nima od pocatku veku. Ggg.
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    Chapu :) tedy ta posledni dve slova. Nikdy nezapomenu na ty nocni mury pote, co uz to bylo za mnou a vejska prede mnou. Jak zas sedim ve sve skamne a tridas nam oznamuje, ze z nove vyhlasky ministerstva skolstvi se nam pobyt v te cvokarne prodluzuje o rok. A neco podobne po vejsce, ze sice uz mam diplom, ale musim jit zpatky na gympl. Horsi nocni mury jsem jakziva nemela (a to pocitam i ty atomove vybuchy apod.).
    TURF
    TURF --- ---
    satnicky nemame asi rok. zato mame nesmyslnej vstup na kartu, vsude kamery (ktery stejne vetsinou nefungujou), stale stejnou davidovou.. honem pryc :]
    EWENICA
    EWENICA --- ---
    Koukam, uplne je to tam jine, ty satnicky. Kampak nam zmizely... :)
    TURF
    TURF --- ---
    takze hotovo. jedna z verzi toho videa, skoda YT kvality, v puvodni je to 640*480 (jako originalni doom)


    >> http://www.youtube.com/watch?v=6a8IrR_mvj0 <<

    jo a kliknete si na "watch in high quality" (hned pod videem)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam