• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KATULINKAWolfmother
    wolfmother
    rozbalit záhlaví
    KATULINKA
    KATULINKA --- ---
    BUTEO: ano mas pravdu, ale to jestli se bude pokracovat to neni vubec jiste..
    BUTEO
    BUTEO --- ---
    Co jsem tak pochopil tak to vypadá že opravdu končej, ale zpěvák a kytarista Andrew Stockdale bude dál působit pod hlavičkou Wolfmother s nějakejma američanama. Ale je to nepotvrzený
    FUZZSTORTION
    FUZZSTORTION --- ---
    Dovoluju si zde vlepit mensi reklamu na nove vznikle forum. Kdo rad sbira DVD a lossless audio formaty zivych koncertu ruznych kapel a zanru, necht se prihlasi na "Concerts - live, live & live!" forum. Navazuje na legendarni "traders" komunitu, ktera pred par lety existovala na jinem miste. Diky technickym komplikacim doslo k jejimu zaniku a upadku.

    Zde je odkaz:
    http://concerts.heavenforum.com

    Preji hezky den :-)
    KATULINKA
    KATULINKA --- ---
    RUSALKA: ja tedy nejvice nemuzu z live projevu...:D
    RUSALKA
    RUSALKA --- ---
    Říkaj jejich stylu prý Tropical Rock :P... Ale nejsou špatní, jejich Woman má něco do sebe!
    ALESH
    ALESH --- ---
    no tak jsem si ted asi 2x poslechnul to album, a uz me to tolik nebere... furt stejny to je .)
    FRKY
    FRKY --- ---
    mě to zase tak strašný nepřišlo a k tomu hudebnímu stylu mi to sedlo
    KATULINKA
    KATULINKA --- ---
    FRKY: On hraje dobre na kytaru, ale poslouchat ho na zivo, to je o usi!O:)
    FRKY
    FRKY --- ---
    Taky je znam z Live Earth, a ten zpevak je dobrej mazák
    KATULINKA
    KATULINKA --- ---
    ALESH: Ja jsem se o nich dozvedela na live earth. Ano, jsou neco jak Led Zeppelin a White stripes. Tohle mam rada:)
    ALESH
    ALESH --- ---
    aaa to je vyborny! Jakotoze jsem o nich jeste neslysel?

    http://www.myspace.com/wolfmother

    tech par pisnicek co jsem si ted poslechl mi pripomina whitestripes, led zeppelin obcas ELP ...ale to vsechno mam rad, takze nevadi !
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam