• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PREVITAnti ACTA, Anonymous, protesty proti čemukoli, aneb kam se ten svět řítí...
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    LOLIRAPE: no sorry, ale to tys zacal reagovat na me. tak se laskave uklidni a nech si svoje moudra pro nekohokdo je na ne zvedavej.

    samozrejme svoje nazory umim prezetovat i jinym zpusobem, ale znas to na hrubej pytel hruba zaplata.. s lidma ktery neuznavaj soukromy vlastnictvi proste ze zasady slusne nejednam. tot vse. neni to ani osobni., jsi proste jeden z mnoha co si mysli ze jen proto ze je to jednoduse pristupny, a mezi tebou a produktem nestoji potreba za to zaplatit tak to je legitimizace toho si to vzit kdyz to prece nic nestoji. naprosto zvracena logika...

    ja tu nemusim nic chapat. svuj nazor mamjasne danej, a jedinej kdo mel potrebu se tu o me otirat s slidit v infu jsi byl ty. prestoze jsi vedel od zacatku, ze se nazorove neshodneme....

    ano? tak ze sebe nedelej posledniho spravdlivyho a toho klauna si nekam odved. az budes mit na to argumentovat tak se vrat. do ty doby muzes na nyxu slidit jaky kluby sleduju.
    LOLIRAPE
    LOLIRAPE --- ---
    FEMUR: Tak jinak odpověď člověkovi, jako jsi ty jsem si chtěl odpustit. Protože je mi jasný, že si budeš pořád dokola plácat dokola to samý a budeš si myslet, že každý, kdo stahuje warez, krade auta nebo jebe ovce na salaši jsou blbečci.
    Porušuješ netiketu o který sleduješ klub, tak se podle toho chovej a nedělej tu dusno. Kdyžak se mi svěř do pošty než tě začnu ignorovat. Protože lidi jako ty diskuze na tomhle serveru kurví nesmyslným trollením, který považujou za vyjádření svého názoru.
    Prostě pochop, že se názorově nesejdeme a ukonči tuto "diskuzi" aspoň důstojně.
    OTZ
    OTZ --- ---
    mám tě v p***, ignor a čau
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    OTZ: ano samozrejme. protoze se me predstavy neslucuji s tvym pohledem na svet jsou me predstavy zkreslene...


    LOLIRAPE: no ja OTZ neznam.
    LOLIRAPE
    LOLIRAPE --- ---
    FEMUR: Tak mě jenom zajímalo, co za trubku se tady takhle ztrapňuje.
    OTZ
    OTZ --- ---
    FEMUR: tvoje představy jsou dosti zkreslené..
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    OTZ: jo aha ja zapomnel we are legion:))) tak supky dupky na 9gag a facebooky.

    OTZ
    OTZ --- ---
    FEMUR: bohužel, je nás víc než si myslíš..radši ten internet zavři a běž protestovat proti kradení sw;)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    LOLIRAPE: hlavne zes mi ziral do infa trapacku:))
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    OTZ: no jeste ze debilkujako ty neni moc a casem z toho vyrostete:))

    a ano platim dane a pojisteni. a predstav si ze za minulej mi vracej. :) neb mam preplatky:) co s tim ma co delat klaus? a ne nejsem statni zamestnanec.
    a proc tadY? je tu vysoka koncentrace blbu. rad sem chodim:) se pokochat.


    LOLIRAPE: ne. radka hulana bytostne nemusim. next ?

    jo aha profilace. no vez ze 50 mesicne neberu, pro OSa nepracuju a vnimam je jako mrdky, a na kontra plesu jsem nebyl.

    jeste nejakej dalsi amaterskej detektiv?:)
    LOLIRAPE
    LOLIRAPE --- ---
    OTZ: To si nemyslím, to jenom trollí protože má smutný, osamělý život. Nebo pracuje u OSA, bere padesát tisíc měsíčně a byl na kontraplesu. Takhle se zatím profiluje...

    FEMUR: Nejsi náhodou alterego Radka Hulána?
    OTZ
    OTZ --- ---
    FEMUR: jenže ta hra oproti autu jaksi nezmizí:)) a to auto se krade s účelem přeprodeje někomu dalšímu, kdežto ukradenou hru nebo program asi těžko prodáš (pokud nejde o prům. špionáž či co). jsi směšnej, vztekej se jak chceš, ale víc s tím asi neuděláš..pane slušný občane, co nikdy nic neukradl;) platíš taky poctivě všechny daně a pojištění? a ještě za to lížeš Klausovi ruku ne?:)) nejsi náhodou státní zaměstnanec?:)) samozřejmě 127 kč je fajná cena za takovou hru, kdyby tolik stály i jiný věci asi se tolik nekrade. nějak ale nechápu, proč máš potřebu to řešit zrovna tady..
    OTZ
    OTZ --- ---
    ještě ke Kontraplesu:

    Bohatí a privilegovaní kradou více než prostí lidé, potvrzují sociologové – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/zena/styl/260466-bohati-a-privilegovani-kradou-vice-nez-prosti-lide-potvrzuji-sociologove.html
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    co to je za argument?

    lidi kradou luxusni auta, ktery by si taky nekoupili.. ale kradou je.

    je neuveritelny jak si todovedes omluvit. cim slozitejsi konstrukce tim vetsi kokot jsi.

    presne takovy jako jsem ja? ok. nekradu. kdyz chci nejakou hru tak si ji koupim. onehda jsem si koupil mass effect, chtel jsem si to jen vyzkouset. a misto abychlezl po siti a hledal cracky a buhvi co kde to stahnu jsem si to za 127 kc koupil.

    srandisto. taky si ukradnu auto, jen abych si ho vyzkousel.. /holala od toho jsou vlastne DEMA her, a autosalony.

    blbecku
    OTZ
    OTZ --- ---
    ..a kde máš jistotu, že každej, co to "ukradne", by si to koupil? Navíc když s crackem si těžko zahraješ online a ty hry se dneska hrajou především po síti. Try before buy.. Třeba takovej MS je rád, že číňani používaj aspoň kradený widle, než aby nepoužívali žádný..on ten "zloděj" sice neplatí, ale zákazník to je, a do budoucna, když by se tím chtěl třeba živit (teď mám na mysli photoshop, ableton apod.), tak si to koupí. Myslím, že ta zpráva měla za účel akorát popíchnout přesně takový, jako seš ty;)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    jen proto ze si na to nemuzu sahnout tak to neznamena ze to neni kradez..

    FEMUR
    FEMUR --- ---
    OTZ:
    THOR_CALYSTERN:

    pardon?

    vyvinu engine, postavim hru, navrhnu grafiku, a chci to prodat.

    misto abych mel prijem z prodeje jako odmenu za odvedenou praci, nekdo to misto toho ukradne a muj dusevni vytvor uziva bez toho aby za nej zaplatil? pricemz ja jsem zaplatil za vyvoj VELKY prachy - hw, sw, lidi,


    takze prosimte jak?
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    FEMUR: to je o celkovym pohledu a vždycky bude
    OTZ
    OTZ --- ---
    ááááno. ale kopie není krádež, že..
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    OTZ: :) ano muzu. kradeze jsou spatne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam