• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PABLOPICASSOZtráty a Nálezy
    THE_HOG
    THE_HOG --- ---
    včera v Rozjetý žábě ve vršovicích se mi ztratila peněženka, metalovej styl (tadle : http://www.metalshop.cz/xVP-penezenka_kozena_lebka_1___mbm), kožená, bylo v ní kilo a doklady, čili hodnota je pouze v té peněžence a dokladech, pěkně prosím nálezce o navrácení za fin. odměnu
    TUILE
    TUILE --- ---
    postradam krabicku od modrejch orbitek-takovyto domaci zvejkani- kterou sem zanechala pravdepodobne dole v bufetu na lesarne na hnojarne v praze.
    tak kdyby treba nahodou...
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    ZTRÁTA
    nějak předminulej tejden jsem ztratil na Břevnově ( asi kus od stanice Malovanka) svou milovanou Kefíju (neboli lidově "palestinu"- arabský šátek) přivezenou z turecka, originál, žádná napodobenina. černobílá, velká, s dlouhýma třásněma. fakt se mi po ní stejská takhle v zimě. a navíc se k ní váže spousta vzpomínek, nálezce bych fakt hodně odměnil. vytratil jsem jí v běhu do zkušebny. ach jo...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Včera večer, tj 3.10. mi někdo v Brně v nočním autobuse (asi 91) šlohnul notebook IBM thinkpad x30 a Sony HDD walkman x-3000 s 20 gigovým diskem. Holt jsem to zaspal, byl jsem trochu společensky unavenej. Nicméně. Jestli třeba náhodou někdo něco ví, prosím info do pošty, odměna jistá....
    RONDO
    RONDO --- ---
    na petříně sem ztratil čepici ANIMAL... kdyby náhodou... dám za ní pětikilo co stála)
    HULDY
    HULDY --- ---
    ztráta:
    Ve Svárově na Silent Noise Free Rave Party jsem ztratil klíče. Byl to svazek šesti klíčů, tři z nich jsou s rozlišovači modrý, červený, žlutý.
    Kdyžtak pošta, prosím, díky.
    ADAM_SKIN
    ADAM_SKIN --- ---
    pravdepodobne v prubehu minuleho weekendu 12.7. plus minus par dni, mi nekdo odvez nepojizdnou dodavku. auto stalo cca rok na obecnim pozemku v Kresicich u Divisova, okr Benesov.
    http://staff.cesnet.cz/~adam/pres/!!mercedes/!319/obytnak/PICT0381.JPG
    http://staff.cesnet.cz/~adam/pres/!!mercedes/!319/obytnak/PICT0397.JPG
    je to nezamenitelny kousek, tezko si ho splest s nakym jinym. kdyby ho nekdo zahlid, prosim do posty nebo na tel +420 777241580
    ZUSZKA
    ZUSZKA --- ---
    cus, v pondeli mi v crossu zase nekdo lohnul mikinu, neni dulezita a byla fakt obycejna jen cerna s kapucou, neni pro me ani tolik dulezita.. jen ten obsah kdyby se vratil???thx
    PABLOPICASSO
    PABLOPICASSO --- ---
    anketa se nejak posrala, ale bylo to 50% na 50% nez sem to samo posral ja :)
    UGLUGF
    UGLUGF --- ---
    Ztrata:
    V Jindrichovicich pod smrkem na Sweet sounds 2. jsem ztratil sedivou mikinu ve predu i v zadu s logem Wu-Tang Clan! mikina sice uz sice za ty roky dost jeta, ale je to pro me citova zalezitost!!!
    Tak jestli jste ji nekdo nasel, budu vam libat nohy!!:)
    PABLOPICASSO
    PABLOPICASSO --- ---
    tak to ses upe fpici, co uz..
    vono je to nekdy fajn ;)
    TEEPEEX
    TEEPEEX --- ---
    navic jsem Ztratil i gramatickou dovednost
    TEEPEEX
    TEEPEEX --- ---
    stratil jsem viru v lidstvo
    nenasel jste ji nekdo kurvadrat?
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    nasel sem pred roxy mp3 prehravac znacky smarton
    BIG_SCHADE
    BIG_SCHADE --- ---
    PROSIM, VCERA JSEM V CROSSU STRATIL VSECHNO. TELEFON (NOKIA 6300), DOKLADY

    A DOKONCE I BREJLE CO JSEM ME NA XICHTE, CERVENY ZNACKA RAYBAN, MOC

    PROSIM...KDYBY JSTE NEKDO NECO MEL, PROSÍM DETE MI VEDET, STEDRE SE ODMENIM !!!!!
    TRIPPY
    TRIPPY --- ---
    ZTRATA
    minulej tejden se ztratila v Chabrech tadlencta dodávka M100D:



    Kdyby si negdo nekde fsimnul, prosim o PM... dekuji
    JOBLO_
    JOBLO_ --- ---
    PABLOPICASSO: jo, ted sem to zkusil... a nic... ale dik za radu...
    PABLOPICASSO
    PABLOPICASSO --- ---
    no, je to tu cerstvy, ale vyhledavac to jisti.
    v kazdym pripade, sem pred pul rokem dostal fotak a telefon zpet po zavolani na depo. tak doufam, zes to zkusil
    JOBLO_
    JOBLO_ --- ---
    ZTRATA: 26.4. kolem pul sedmé ráno sem asi nechal batoh v autobuse 176. Je modrej, značka Deuter... Byl sem dost společensky unavenej... byl bych vdecnej kdyby se nekdo ozval, ale s mobilem co byl vevnitř teda moc nepočítám...

    snad to tady začne trochu fungovat
    PABLOPICASSO
    PABLOPICASSO --- ---
    ZTRATA: v patek cca 17:00. sem vytrousil cerstve vyvolanej film z ultralabu. (praha)
    cestou z vladislavky do vodickovy. zjistil sem to v pulce vodickovi smerem k vaclavaku. byla to zelena obalka od ULTRALABU s jednim vyvolanym negativem. bezejmena, proste mi to delaj na pockani a nic tam nepisou. sou tam kravinky, ale je tam asi 7 portretu zenskejch co celkem potrebuju, celkem dost.
    tak kdyby se to nekomu dostalo pod pracky, tak se snim vozeru
    dik
    bych se posral@#$!@#%!#$^!#%!@#%!$%!#%!$%@%^&%^^&*%#
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam