• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PABLOPICASSOZtráty a Nálezy
    CHRISTEENA
    CHRISTEENA --- ---
    Zdravím,neseděl jste náhodou někdo v tramvaji č.10 v pátek 31.1.2009 kolem 0:19 z anděla(poslední 10)??? Na zastávce bertramka tam v zadním vagoně vypadl zelený telefon nokia 3410. Nalezce čeká odměna 200kč. fěkuji moc, měl prasklý displej a je naprosto bezcenný. Děkuji
    CATTUS
    CATTUS --- ---
    ukradli mi auto, kdyby jste ho snad někde zahlédli...
    Nálezce odměním.
    jedná se o hondu accord aerodeck
    R.v 1989, šedá metalíza, 2.0, spz 3L49937, VIN JHMCA53800C306975, č.m.4901857
    Odcizena v Praze v Otakarově ulici.
    Děkuju za pomoc
    KUBAL
    KUBAL --- ---
    máme několikery klíče z akce WInter conspiracy!!!!
    Kdyžtak pošta.
    ZHULIQ
    ZHULIQ --- ---
    nenašel někdo na winter conspiracy občanku(pravděpodobně někde u baru...) a černej nákrčník/náhlavník se stahovákem(ten asi v kotli;))
    PROCOP
    PROCOP --- ---
    Po Winter Conspiracy sem našel klíče s přívěškama DVS, Fishbone a otvírákem, pokud je někdo postrádá, tak piš do pošty.
    HOFISS
    HOFISS --- ---
    Na X Massu sem někde zanechal(či byl obrán) o zelenou nugget peněženku.. O prachy co tam byly mi nejde spíš bych doklady mě štvou kdyby někdo náhodou objevil písněte do pošty..
    KONOP
    KONOP --- ---
    Ztratil sem klice na X masakru, dostavat se domu za pozorovani stary sousedky v deset rano nejni nic prijemneho... Naleznika odmenim! Dik, kdyztak posta
    ZUZZA
    ZUZZA --- ---
    včera po dvanáctý buď v základně /lipanská/ nebo v těsném okolí ztracena dámská mikina v Mku od skety, černej vnitřek kapuci, komplet potištěná šedym jakoby semišovym vzorem. moc mi chybí, kdyby ji náhodou někdo našel do pošty a odměna ho nemine!!
    SHAMAN23
    SHAMAN23 --- ---
    koupil sem od naky corky sedivou brasnu asus od notebooku, sou v ni desky. jestli je tu nekde majtel, tak do posty.
    TRUSTKILL
    TRUSTKILL --- ---
    dám to i sem...

    Dangerous escape ...
    Sakra ale už... ty čorky mě fakt štvou, ale furt je možnost že se někde najde.... černá mikina s kapucou a kapsou na srdci potisk a nápis Most precius blood ... fakt se těšim až v těch mejch hadrech někoho potkám...
    tak kdyby někdo viděl :-(

    Image Hosted by ImageShack.us
    DANII_DP
    DANII_DP --- ---
    ZTRATA nebo spíš čóro
    jestli někdo prolejzáte frcy a potkáte něco z toho, ozvěte se mi do pošty prosím

    6.12.2008 4.oo - 14.oo ul kroftova, p5 smíchov

    * usb flash disk (zn. MyFlash, 256MB, stříbrnej s modrýma nálepkama po stranách a na krytce konektoru)
    * usb flash dish noname (hnědej, bez krytky konektoru, z jedné strany oranžová, z druhé zelená nálepka)
    * lyž. komplet zn. Active (černý gatě, bunda stříbrno-černo-bílá s červenejma proužkama)
    * sada nářadí (černý obal, vypadá jak knížka formátu a5, zvenka vpravo dole nad nápisem dva semyšový obdélníky, vevnitř asi 4 šroubováky, krabička se šroubama, malej francouzák, pinzeta, různý druhy imbusů, ořechy, vyměnitelný násady k šroubováku, štětec,...)

    byla to sportovní taška (reklamka od agipu, žluto červená),
    větší hnědá kožená
    a modrej, trochu ošoupanej batoh adidas

    náhoda je blbec, díky za příp. echo
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Nojzér ztratil na Vlachovce klo_bůček s pérečkem - nenašel někdo?
    SAKJA_PANDITA
    SAKJA_PANDITA --- ---

    zDRAVIM,
    V PÁTEK NA CA NA SMÍCHOVĚ JSEM ZTRATILA TELEFON, SICE STAREJ (SAMSUNG STRIBRNEJ, VECKO). AL JDE MI HLAVNE O TY CISLA, PONEVADZ UZ JE DOHROMADY NIKDY NEDAM!!
    TAK VAS PROSIM, KDYZTAK ME KONTAKTUJTE DO POSTY, DÍKY.
    PIXIIS
    PIXIIS --- ---
    ve world clubu sem ztratila penezenku jde o obsah takze kdo najde ceka ho odmena...fakt moc dik kdyby nahodu..byla to dakine cerna penezenka
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    btw ja na smichove prisla o bundu, byla vzadu za bednama, kabat Only, zelenej s kapucou a koziskem, rukavice cerveny v kapse. Ale odesla jsem v jiny bunde, taky zelena s koziskem, bomber, kze kdyby nekdo postradal, tak ji mam doma....
    TRUSTKILL
    TRUSTKILL --- ---
    včera na smíchově na Cirkus Alien ztraceny dvě mikiny :-( (nebo ukradnuty) obě černé s kapucou a kapsou jedna byla na zip. jedna byla s nápisy Bridge to solace (maďarská metalcore kapela) a druhá s nápisy Walls of jericho a na zádech nápis World chamipionships hardcore... Těch mikin je v čr jen pár kusů.... tak kdyby někdo našel :-(
    potisk vypadal takto

    Image Hosted by ImageShack.us

    a

    Image Hosted by ImageShack.us

    snad v tom nepotkám žádného ještěra... :-(
    PEACEKK
    PEACEKK --- ---
    NEJVĚTŠÍ ČORKA CO SEM KDY ZAŽIL NA 10 MINUT SEM ZAPARKOVAL A NAKEJ ZPÍČIZMRD MI VYKRADL AUTO S DESKAMA,KTERÝ BYLY V KUFRU UDG ZELENYM MASKÁČOVYM KAPACITA ¨90 VINYLŮ,VŠECHNY DESKY BYLY PODEPSÁNY VYRYTÍM ZKRATKY CZB,TAKŽE JAKMILE NĚKDO UVIDÍTE JMENOVANOU DESKU,NEJLÉPE DESKY TAK IHNED PLEASE KONTAKTUJTE 773539001 A TEN CO JE UKRADL PUDE POD DRN
    EVETS
    EVETS --- ---
    v pátek v Kolbence zůstali na Neurosys baru dva telefony : Nokia 6021 a Nokia 3410
    MIHAAL
    MIHAAL --- ---
    nalez
    pred chvili na chodniku pred akropoli USB FLASH DISK. kdyz mi majitel napise do posty co na ni bylo za adresare tak vratim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam