• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PABLOPICASSOZtráty a Nálezy
    MUDFUK
    MUDFUK --- ---
    NALEZ
    electronic párty 16-18,9 - kemp vlk u zahájí/ledeč n/sazavou - stk, urna, th3
    nalezeno : klíčenka vehicle + klíče
    klíčenka policie + klíče
    mobil sony ericsson - nutno zadat pin

    piště do pošty.
    SAB23
    SAB23 --- ---
    freeze fest
    ztráta zelené peněženky ( kapsičkla DG ) .
    Naposled viděno v neděli, kolem 20 hod v šapitu
    TIP
    TIP --- ---
    freeze fest
    dj sluchátka senneiser hd-25 v černym origo pytli
    ATYKIN
    ATYKIN --- ---
    Freeze fest

    ztraceny dioptrické brýle, nic nevidim bloudím.... kdyby někdo náhodou, nechť se prosím ozve.
    KATTENNE
    KATTENNE --- ---
    Cau! Bracha dneska ztratil na Freeze festu v Milovicích Iphone!!!! Kdybyste ho nekdo nasel, prosim zavolejte mi na 608523975! Diky diky diky moc predem!
    MYKE23
    MYKE23 --- ---
    Čauves na Bgteku jsem ztratil zelené dioptrické brýle kdyby je náhodou někdo měl nebo věděl o někom kdo je našel at mi dá prosím vědět, odměna 1000Kč
    KRMELEC
    KRMELEC --- ---
    Mejdan bez názvu - mám batoh se spravovaným uchem, v něm mikina a modré džíny... Všechno tak nějak do modra nebo černa, pošta.
    PETRUSHE
    PETRUSHE --- ---
    někde v Krásnu sem zapoměla zelenou zimní bundu s kožíškem a v ní černá klokanka mikina na zádech s oranžovim xichtem takovej jakoby cirkusáckej xicht, neodvezl jste to někdo, nic drahýho, jen srdcová záležitost, hlavně ta mikina ;-)
    SAB23
    SAB23 --- ---
    Hmmm :D tak jsme až teďka zjistila, že jsme na Čaroteku v Krásně nechala stan :D asi tam někdo nenašel nějakej modrej s oranžovými švy :D ?
    ANGREST
    ANGREST --- ---
    SAB23: to bylo na teknem pomáhejme dětem, ted pro změnu hledám zelenou nokii 5000
    SAB23
    SAB23 --- ---
    Andreji, vždyť bouřka nebyla. Měla jsem dojem, že boty ztrácíš jenom za bouřky :D
    SAB23
    SAB23 --- ---
    RANGERS SOUND WEEKEND, Krásno - Ztratila jsem nejbarevnější kalhoty na světě, turecké ( jemný materiál, značka: Krakatou ) Odměna dle dohody, díky !
    ANGREST
    ANGREST --- ---
    Cau nenašel někdo botu šedou etnies, ztratila se mi u baru Sonic s.s., a dále klíče se dvěma otvírákama a jednim zelenym klíčem. Dík za nález boty dám 150,- za klíče 100,-
    WARE
    WARE --- ---
    Nenašel někdo černou kšiltovku Newera MOLOTOW na Technem pomáhejme dětem? Nějakej zmrd mi dal hroznou herdu a ta čepice mi spadla na zem asi u Obady, jak jsem byl moc, tak jsem si to asi neuvědomil a zustala tam..Kdyby jste jí někdo našel, tak se ozvěte prosim.
    PSAJKO
    PSAJKO --- ---
    Nenasel jste nekdo na Sounfeer na hlavni louce v nedeli kolem 17. hodiny na zemi lezet krasny cerveny tricko od treadless? Poznavaci znameni v levym dolnim rohu je kluk co kresli komix. Jinak si nedokážu představit kam by mohlo zmizet snaj jedine mi vypadnout z batohu cestou k autu. Odmena cokoli si reknete moc mi na tom tricku zalezi. diky
    KOMAR_D
    KOMAR_D --- ---
    nenasla se prosim nahodou v patek v mlekojedech na shadowboxu bronzova nokia6500? odmena jista ;) diky
    CELULITIDA
    CELULITIDA --- ---
    tak zkusim

    velká hnědá kabela koženková (velká fakt velká - třeba tak 35cm určitě na šířku) - uvnitř kytičky.

    uvnitř mimo jiné peněženka z Reservedu drahá, s obsahem - veškeré doklady, mobil nokia růžová, foták růžový kompakt

    ztraceno min.pátek v Holešovicích - Cross

    ale už nedoufám a doklady mám zařízené.
    Foťák i mobil by mě potěšil.
    Odměna klidně 2000,-

    díkec.
    RUSOVLASKA
    RUSOVLASKA --- ---
    V patek 3.6. se na Bile Hore v Praze ztartil pejsek ... italsky chrtik...slysi na jmeno Sijen...kdyby jste nekdo mel jakoukoliv informaci dejte mi neprodlene vedet do posty...diky moc
    MESKALITO303
    MESKALITO303 --- ---
    FTC11 - Ahoj Lidi !Zbyly mi v Ivecu nějaké mikyny (jaké upřesním až ve chvíli co zbyde i po kamarádech kteří se ozvali
    ).a v pondělí ráno jsem měl na sobě po probuzení docela slušnou teplou profi bundu se žlutými proužky u zipu nahoře a nápisy where? when? Rád bych je vrátil a budu vozit na akce sebou. :)
    LD_DRTH
    LD_DRTH --- ---
    nazdar, dnes mi niekto ukradol bike, teda staru Esku, ktoru som mala ako priblizovatko po prahe. Bola zamknuta pri Nuselskych schodoch.
    Vypadala takto:

    modra s nalepkou - O JEDNO AUTO MIN

    ak uvidite niekoho to predavat za min prachov, dajde mi dake echo, diky moc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam