• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PABLOPICASSOZtráty a Nálezy
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    NALEZ dne 4.4.13 zustala ve velkým sále MKP po přednáčce Périphériques pletená TMAVĚ MODRÁ ČEPICE s balbulí. Položena na šatnu (šatnáři už byli pryč).
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    NALEZ Dneska 5.4.13 kolem 10.00 jsem našel Openkart v ulici Anny Letenský na Vinohradech (Praha). Bohuzel na jmeno jsem se nepodival, ani me nenapadlo googlit (malo kofeinu), takze prukazka je odevzdaná na sluzebne policie v ulici Anny Letensky. Jo ale na foto byla krasna slecna, tak snad se nektera z vás pozna.
    ADD
    ADD --- ---
    Dneska (resp. včera, 5. 3.) jsem ve Vagonu nebo po cestě z něj na Újezd ztratila drobnou zlatozelenou visací náušnici. Nálezci budu moc vděčná.
    Při jejím hledání jsme pod pódiem našli (zřejmě pánský) prstýnek; je na baru.
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    Nenašel někdo předminulý víkend dotykovej mobil černo-růžovej Samsung(?) někde na trase Strossmajerák-Petřiny?
    KORNELIE
    KORNELIE --- ---
    //ztráta

    čau, z pátka na sobotu jsem někde cestou (nebo už tam) - z dejvický klubovny ztratila celou kabelku, byla to bílá látková taška se stříbrným spodkem, a měla jsem v ní prakticky úplně všechno. doklady mobil ipod kosmetiku.. je dost možný že jsem usnula v tramwaji směrem řepy. nebo někde na hradčanský. (/popravdě fakt nemám tušení)
    tak kdyby se tu našel nějaký rytíř.. pošta, dík.
    EXX
    EXX --- ---
    4.12. ve sklipku na ipaku, myslim ze Nova doba se to tam jmenuje jsem nechal fotoaparat nikon s objektivem tokina. tak kdyby se vam nekdo zminil,rad poskytnu nalezne
    WASABICZ
    WASABICZ --- ---
    X-massacre 14.12.2012 Kolbenka.

    Ztráta černé peněženky s bílím motivem. Jde mi hlavně o doklady, tak jesi jí někdo našel, tak pls dejte vědět.

    Díky ;)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    LADYWAVE: lol. no asi to moc nehleda :D
    _IT_
    _IT_ --- ---
    zdar, pls kdo byl v pátek v Signal klubu na mejdanu Třetí ruky, nenašl se velikej černohnědej šátek? díky, kdyžtak pošta pls
    _THE_WOLF_
    _THE_WOLF_ --- ---
    LADYWAVE: odkaz do tvyho mailu je kazdymu na dve veci, musis tu fotku nekam uploadnout (treba q3.cz) a pak dat odkaz na ni...
    PABLOPICASSO
    PABLOPICASSO --- ---
    foto je unauthorized
    LADYWAVE
    LADYWAVE --- ---
    ahoj přeposílám od kolegy:

    V pátek mi v Ruské ve Vršovicích ukradli kolo. popis:

    TREK 4500, rám 21´´, vidlice BOMBER 23,
    barva vínově červená, černá, POLEPENÉ SAMOLEPKAMI,
    specifické vybavení: držák na telefon na řidítkách,
    brzda vpředu V BREAK, vzadu KOTOUČOVÁ,
    jiná přehazovačka a brzdová páka v předu a v zadu,
    zadní blatník a nosič, klipsny

    Dyštak pošta
    díky
    HOFFMI
    HOFFMI --- ---
    ZTRATA šedá bunda FOX..GORALZE..diky moc
    MISULE_VOLE
    MISULE_VOLE --- ---
    DIY Karneval : Pokad jste tam nekdo nasli Samsung Gt-s5620 budu rada za vraceni stejnak mel nainstalovanej jinej freeware a simka nesla vytahnout takze vam je upe k hovnu ... a ja bych byla rada za navraceni diky ;) distak zpravy
    SKYNET23
    SKYNET23 --- ---
    ZTRÁTA BĚHEM KARNEVALU: hnědá peněženka s doklady a nějakým obnosem na jméno Luděk Baláž...odměna obnos nebo po domluvě. Děkuji.
    JIRI_CZEK
    JIRI_CZEK --- ---
    na freezu jsem našel takovou pěknou růžovou pletenou čepici. přestože mi strašně sluší, tak ji rád vrátim :)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    FREEZE FEST:
    nasel se svetr, cerny, s oranzovym a bilym prouzkem podel rukavu, s bilymi nasivkami P 5 na kozach


    a postradam Zippo zapalovac. damsky, s napisem Kiss Off.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    FREEZE-FEST: nekde u hackerstage (ta s piskovistem) se vytratila modra papirova krabice s naradim... nejvic z toho postradam trafopajku, ta asi vypada takhle:
    ODIS
    ODIS --- ---
    Freeze fest:černý mobilní telefon LG
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam