• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PABLOPICASSOZtráty a Nálezy
    PRGA
    PRGA --- ---
    NÁLEZ
    V Bohnicích (ulice Zelenohorská) nalezena čipová karta bez označení, pouze s číslem 2654... Kdyby náhodou...
    NIKKITA
    NIKKITA --- ---
    ZTRÁTA:
    Na páteční oslavě v Shadow Azylu jsem ztratila kovový náramek, nechala jsem ho nejspíš ležet na fotbálku, kdyby ho někdo našel, slibuju odměnu 200 Kč, byl vážně můj oblíbený. Díky
    SPIRA
    SPIRA --- ---
    NÁLEZ
    blatník na kolo, nepoškozený, asi poměrně nový, kvalitní, na Hlávkově mostě v Praze
    ZTRÁTA
    dvojřadý granátový náhrdelník, ztraceno v Praze při běhu ze Žižkova na Masarykovo nádro. Prosím, nenašel jste ho někdo? Zlomky granátů moc velkou hodnotu nemají, koupeno nedávno cca za 150 káčé, ale ty zakomponované 4 omlácené granátové korálky u zapínání a zapínání po babičce pro mne má cenu velkou, památeční
    C_A_R_D_Y
    C_A_R_D_Y --- ---
    cau nasel sem na pitbe HOLOTOMIE vol. 5" korale, kdo neco takovyho vykalil at se mi ozve
    SMOKINGVENCA
    SMOKINGVENCA --- ---
    NÁLEZ
    projeck x nalezeny tyto věci:
    1.žlutá mikina s kapucí bez rukávů (jediný poznávací znamení je že má v kapse asi 3 zádky od piva :D)
    2.tmavě modrá mikina noname co má vzadu na pravém boku nějaký ksicht s plynovou maskou
    3.batoh dakine napůl černý vpředu maskáčovaný a má na sobě držák na sk8(v něm nalezen pas na jméno Jakub Biskup)
    4.šedivé triko s krátkým rukávem co má na prsou potisk čtyřcípé spirály a uprostřed s reprákem (kamarád říkal že to je jeho potisk od DWC)
    5.černá mikina s kapucí a spotiskem na zádech CORE RITUAL ten potisk je i vpředu na levé části hrudníku
    6. červená taška přez rameno vypadá trochu jak ze sanu-babu je to na jméno STAŇKOVÁ JANA (jani už ti prý kvůli tomu měli volat a dát ti na mě číslo ale zatím nic...)
    SKFET
    SKFET --- ---
    zdravim. po space piokniku postrádám modrou mikinu se žlutym potiskem houby a šedivý sandále teva- obé naposledy spatřeno u horní acid stage, ale znáte to... byl bych velmi vděčen- mikina je oblíbená párty hadra... Díky.
    BERUNA
    BERUNA --- ---
    BERUNA: batoh po mesicich otevren, "vyndana " jiz na odchodu paprika, vyprano a zrecyklovano
    VIDAETERNA
    VIDAETERNA --- ---
    ZTRÁTA : SPACE PIKNIK - Mobil nokia 301 bílý kryt byl v zelené Represent mikině dále zelená ledvinka a uvnitr peníze a tuzka na oci.Kdyby kdokoliv věděl tak mi prosim napište do zpráv odměním se.

    BERUNA
    BERUNA --- ---
    nejake veci se nasli na MMM u bunku parukarka po skonceni happeningu...tusim ze nejaky prazdny batoh a taska, bez dokladu...
    UPRIMNANINA
    UPRIMNANINA --- ---
    Tak, uz je to sice dyl, ale neco jsem nasla na Parukarce po fireshow..Muzou to byt od ted skoro 3 tydny, ale jestli je tu nekdo z vas, kdo tam neco nechtene nechal, mam to u sebe..Neni to vsak zadny predmet na toceni a zadna zonglovaci pomucka....Majitel te veci jiste tusi, co to je...
    NEJVICLEF
    NEJVICLEF --- ---
    19. 4. v nočních hodinách - okolo 23. hodiny jsme na Císařském ostrově u restaurace zapomněli černý batoh Canon s fotoaparátem Canon a náhradním objektivem. Prosím případného poctivého nálezce o navrácení fotoaparátu nebo alespoň SD karty. Odměna jistá.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    ja prave nechala ruzove desky s pracovnima dokumentama v metru na lince c kdyby naahodou :/
    EXX
    EXX --- ---
    vcera mi nejspis vypadla šrajtofle v tramvaji 17 nebo předtim v buse 165. bylo to mezi osmou a devátou.

    prachy vem čert, ale doklady na jméno Daniel V. , Sedlčanská ulice.

    kdyby někdo něco tak pošta , díky
    SIVER
    SIVER --- ---
    DOMINOTEKK: a co tam dat svou simkartu a podivat se jestli dotycny neukladal cisla do telefonu ;-)
    PIVOMILTUPLAK
    PIVOMILTUPLAK --- ---
    22.11. Hoodoo, LIVESET FACTORY 4
    HTC s vysouvaci klavesnici...
    ADD
    ADD --- ---
    DOMINOTEKK: Policie je pořáíd ještě rozšířenější než nyx, pokud se ti tu nikdo neozval, přece jen bych tam ten mobil odnesla. Na místo nálezu (případně po okolí) můžeš dát cedulky, kam jsi mobil dala.
    DOMINOTEKK
    DOMINOTEKK --- ---
    Ahoj, nasla jsem dnes na Praze 5 Stodulky mobil. Chtela jsem ho vratit,ale bohuzel je tam pin, tak se do nej nedostanu. Tak kdyby nekdo, napiste. (na policii jsem ho davat nechtela, pze by tam stejnak nekde jen lezel a kdo v dnestni dobe jde se ztratou mobilu na policii? :-D )
    LADAS_DLT
    LADAS_DLT --- ---
    united systems:
    nasli jsme tam 2 klice:
    1) se zelenou visackou K11
    2)s kartickou clubcard Tesco
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: nalezeno autobusákem, po domluvě s dispečinkem na čísle 296 19 18 17 mi to dokonce přivezli na nejbližší zastávku. MHD má plus.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    kdyby dneska někdo v autobuse 125 našel modrou plátěnou tašku s jeřabinama, tak je moje, děkuji
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam