• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IKANajhoršie foto mesiaca - SÚŤAŽ

    súťažná téma na mesiace júl a august je leto.

    ocakavam reportazne zaznamy horucich letnych noci (aj ran, ktore nasledovali po nich), hodnotne portrety vasich blizkych v spolocnosti monumentov svetovej architektury, krasy exotickej fauny a flory, a, samozrejme, vase milenky hore bez. proste vsetko, co k letu patri.
    tesim sa na sutazne prispevky. (vsetky obrazove prispevky su povazovane za sutazne)

    ukážte sa! :)

    sutaz z minuleho mesiaca ktoru nam neprekazi ani nova verzia nyxu. najhorsie foto ma:

    14 hlasy od 14 respondentů
    • 21.4% / 3 hlasy
    • 28.6% / 4 hlasy
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 50.0% / 7 hlasů
    rozbalit záhlaví
    IKA
    IKA --- ---
    MARI: no jo, asi by to chcelo nejak spropagovat v oficialnych fotokluboch. alebo co. :)

    PABLOPICASSO: ok, tesime sa:)
    MARI
    MARI --- ---
    nějak to tu zmírá... to všichno fotíte tak skvěle? neboco? ;)
    IKA
    IKA --- ---
    PABLOPICASSO
    PABLOPICASSO --- ---
    to teda :)
    TEEPEEX
    TEEPEEX --- ---
    mi se to zda uzasne pitomoucky teda :))
    MARI
    MARI --- ---
    TEEPEEX: mnooo, nejhorší to fakt není ;))
    IKA
    IKA --- ---
    TEEPEEX: no neviem, to sa mi zda nejake podozrivo dobre.
    PABLOPICASSO
    PABLOPICASSO --- ---
    :)
    TEEPEEX
    TEEPEEX --- ---

    jedna vyletnena krasavice do souteze;)
    TEEPEEX
    TEEPEEX --- ---
    dzibbont :)
    supa
    IKA
    IKA --- ---
    MARI: dobre, vidim ze sa ti obratnym narabanim so svetlom podarilo zachytit silny romanticky pribeh.
    MARI
    MARI --- ---
    Nakonec jsem se rozhodla, že budu soutěžit podle pravidel a vložím fotku zcela svou :) Tu první berte třeba jako inspiraci :)

    Takže "Léto" - foceno loni při opekání čuníka ve Vlašimi


    pes: kdo pozná, kdo na těch fotkách je, má u mě velké plus!
    IKA
    IKA --- ---
    rozhodla som sa zapojit do sutaze reportaznou fotografiou exotickej rybky.

    decentne farby a netradicna komzpozicia podciarkuju nezvycajnost tohto tvora, zachyteneho par sekund po dramatickej akcii (chcela ho zozrat cajka).


    PABLOPICASSO
    PABLOPICASSO --- ---
    dik volove a damy, je mi cti :)
    hned dnes, pred par hodinama) sem vytvoril jednu polaroidofku, ale je ofiko pristupna az koncem pristiho tejdne, nebo tak nak, takze ja mam splneno (zatim pro sebe) :)
    super
    MARI: cwe, dvojitej duvot zajit na navstevu zkontrolovat elektricky zasuvky a tak vubec ;)
    IKA
    IKA --- ---
    MARI: kvoli tym laktom ti mozeme udelit vynimku. ale inak by som taketo diela radsej presmerovala do [ 00 all your fakes are belong to us 11 ] :)
    MARI
    MARI --- ---
    a je to a ani to nebolelo :)
    IKA
    IKA --- ---
    MARI: no tak to sprav. :)
    MARI
    MARI --- ---
    IKA: výherní fotku bych umístila na nástěnku ;)
    IKA
    IKA --- ---
    anketa je uzavreta, prve kolo sutaze o najhorsie foto vyhral PABLOPICASSO. gratulujeme!

    v aktualnej ankete mozete vybrat autora najhorsej fotografie na volnu temu, hlasujte prosim.

    od dnes sa sutazi na temu "leto", ocakavam reportazne zaznamy horucich letnych noci (aj ran, ktore nasledovali po nich), hodnotne portrety vasich blizkych v spolocnosti monumentov svetovej architektury, krasy exotickej fauny a flory, a, samozrejme, vase milenky hore bez. proste vsetko, co k letu patri.
    tesim sa na sutazne prispevky. (vsetky obrazove prispevky su povazovane za sutazne)
    MARI
    MARI --- ---
    tam je furt ta stará...
    IKA
    IKA --- ---
    tak zajtra vyhlasime dalsiu sutaz, este prosim hlasujte v ankete:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam