• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGEJizerské hory
    WEN
    WEN --- ---
    MRDAC_BEDEN: doufám, že tu žádnej takovej exot neni..
    KALOMEL
    KALOMEL --- ---
    holt nejakej dobrej voddil, no
    MRDAC_BEDEN
    MRDAC_BEDEN --- ---
    trosku offtopic, ale prohlizel jsem si ted satelitni snimky nejvetsi stavby na svete a musim rict ze na Cinany se Syner/ODS ani muj napad nehrabe.
    MOST PRO LETADLA!!!!
    MRDAC_BEDEN
    MRDAC_BEDEN --- ---
    WEN: zkus hadat, muzes jednou.
    KALOMEL
    KALOMEL --- ---
    RSZ: zdroje tu taky jsou, takze je to hotova vec. A finance prece poskytne stryc Vik, ma jich doma plny igelitky z Globusu..
    BRANCALEONE
    BRANCALEONE --- ---
    reply FLIPPER|19903470}: právník by tu částečně byl, he... věcný břemeno s tim nemá nic společnýho. Podle mně je třeba zvednout zadek a jít to řešit na magistrát (odbor životního prostředí) nebo na správu CHKO. Viz diskuze dole...
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    WEN: myslím že stačí sledovat regionální tisk
    RSZ
    RSZ --- ---
    MRDAC_BEDEN: technologie tu urcite je, takze bych se toho nebal!
    WEN
    WEN --- ---
    HNZDD: přibliž nám ty "vztahy v podhůří.."
    WEN
    WEN --- ---
    MRDAC_BEDEN: aha.. a investor??
    MRDAC_BEDEN
    MRDAC_BEDEN --- ---
    V praci jsme vymysleli genialni vec a jsem si 100% jistej ze to projde a ze za to dostanem cestnou medaili od Primatora. Nejlepsi by bylo celej areal na Jestedu a ve Vesci zastresit a klimatizovat, aby snih nerostal kdyz prsi a kdyz je teplo.
    Generalnim dodavatel zastreseni by byl Syner a generalnim dodavatelem klimatizace GEA.
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    MISHUGE: hmm budiž ti prominuta elementární neznalost vztahů v podhůří jizera mountain
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    HNZDD: pres tyden v praze, vikendy jizerky..
    FLIPPER
    FLIPPER --- ---
    WEN: ne, ale rodiče teď bydlí na Jindřichově, takže se tam celkem často potuluju :) ... překvapuje mě to, protože se jedná o hodně frekventovanou trasu ... není tu nějaký právník, který by mohl rozetnout jak je to s tim věcnym břemenem ...?

    ad Mistrovství ... pro mě se jedná o naprosto nesmyslnou akci, která má za úkol hlavně pohonit ego pánům na liberecké radnici, případně jim spolu s firmou Syner (což je stejně jedna a táž banda) přihrát nějaké penízky (jako už tolikrát) ... kromě časově omezeného profitu pro lidi podnikající v oblasti ubytování a pohostinství, bude přínos pro region naprosto nulový ... sportovní zázemí, parkoviště a silnice v místech kde po většinu roku nejsou podmínky pro lyžování ... tohle myslí někdo vážně?
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    MORIARTY: no jeden čas se dokonce řešilo umělý chlazení celé trati...
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    HNZDD: No taky nevím, kdo by ten areál chtěl využívat. Sportovci si na trénink asi raději zajedou do jizerek
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    MORIARTY: o tom žádná.. ale docela se těším jak za 5 let bude zchátralej areal plnej pěknejch zátiší na focení a posleze bude odprodán za směšnou cenu někomu kdo naslibuje hory doly...
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    No pro někoho mistrovství přínos mít bude :)

    Ale podle mě můžeme bejt rádi, že je areál ve Vesci, než aby se kvůli mistrovství rozšiřovala jizerská magistrála. Jako že kdyby se libereckej magistrát domluvil s Bedřichovem, tak by určitě byli schopný navozit do CHKO další stovky tun asfaltu.
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    MISHUGE: znovu se ptám kde bydlíš?? asi nejsi z okolí jiz. hor,že ???
    MISHUGE
    MISHUGE --- ---
    na triatlon.cz

    "Běžně ve světe pořádání MS přinese lyžarským resortům investice, které potom běžní lidé využívají roky, nové silnice sportovní zázemí, parkoviště, ... .V Čechach jsme opět výjimeční"

    mno po pravde,jsem si myslela,ze to bude přínosem.."jako běžně ve světě"
    viz. http://www.etriatlon.cz/ruzne/ms_v_lyzovani_za_kazdou_cenu_nechceme.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam