• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISHUGEJizerské hory
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    MBFAN: jak to vypadá se sněhem? v pátek vyrážim na vylet josefáč-rokytnice, tak by mě zajímal stav a kvalita sněhu, abych věděl na co se mám těšit.
    MBFAN
    MBFAN --- ---
    koukam dobre auditko, zdravim Lucanaky. Prismrkal sem z Prahy a uz se asi dobrovolne nevratim. Je tu krasne.
    STANLEZ
    STANLEZ --- ---
    MIMA_A: Kerndlova myslim
    GOG23
    GOG23 --- ---
    HNZDD: sranda bude až potom ten provar svedou na to ze je krize :-D
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    ZUZKAOU: spíš mi to přijde jako málo .. z dvou miliard ukrást jen necelej míč .. myslím že kluci uměj víc..
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    HNZDD: to bude jen nějaké nedorozumění, které se rozhodně vysvětlí...
    BRANCALEONE
    BRANCALEONE --- ---
    ZUZKAOU: Worst off. Už chybí jen Lucinka s Helenkou..
    HANUSCHA
    HANUSCHA --- ---
    ale jak to tam jde těm iráncům a jiho američanům:)nestíhám se bavit
    TROTAK
    TROTAK --- ---
    a prej na papiraku ve stanu je mala ucast ... gambrinus za 50 ...
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    jj je to v liberci otravujou nás stím a není to pro liberečáky OSTUDA!!!
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    ZUZKAOU: ta miss co je ji videt az nekam...co je to za zlo??!!
    TROTAK
    TROTAK --- ---
    A maji to spatne pojmenovane :) Zadny namesti Dr.E.Beneše ... uz jen jedine MEDAL PLAZA !!! :))
    TROTAK
    TROTAK --- ---
    Shodou okolnosti jsem sel okolo kdyz zacinali hrat YoYo Band a protoze na ne chodim pravidelne (naposledy to bylo v dubnu 1986) tak jsem zustal. Prisla Kaca Neumanu a svym diplomatickym projevem nam sdelila, ze doprovodny program je pro dobrovolniky a ze nepocitala s tim ze tam prijdou i Liberecaci ... a ze jim preje dobrou zabavu, kdyz to delaji jen za nocleh, stravovani, obleceni Alpine Pro a nejake ty volne vstupenky pro pratele ....
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    JINDRICH: hodnotným uměleckým programem?

    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    tak jak nám to tam ničej? sněhu je moc, tak by letos snad ani nemuseli sáhnout po bagrech.
    HANUSCHA
    HANUSCHA --- ---
    ja ani nevim jak je to tam u nas s pocasim...jelikoz sem v budejcich a domu pojedu az na vanoce
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    "Důležité je, že v areálu stále probíhají okolo tratí různé stavby, jako výstavba tribun, platforem pro kamery a další technické stavby, což v žádném případě z bezpečnostních důvodů nedovoluje povolit rekreační lyžařský provoz.

    Toto zásadní rozhodnutí může být změněno jedině v případě, že by to umožnily vysloveně ideální přírodní podmínky (sněžení, mráz)." /vizWYMA:/

    no prostě se bojí, že jim to běžní lyžaři do půlky února vydřou. fakt komedie ty bezpečnostní důvody, které se v případě sněžení dají změnit.
    JINDRICH
    JINDRICH --- ---
    HANUSCHA: Vypadá to, že letos sníh bude. Doufal jsem, že to bude stejné jako loni a nic nenapadne, aby všem došlo, jaká je to zhovadilost.
    WYMA: dik.
    HANUSCHA
    HANUSCHA --- ---
    HNZDD: jj presne

    podle me je to cely desna fraska...proste cesko musi za kazdou cenu poradat MS a jeste ke vsemu v nizine
    WYMA
    WYMA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam